3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Wszystko dla porządku

Posprzątany i czysty dom zapewni ci nie tylko życiowy spokój, ale też jasny ogląd twoich innych projektów, marzeń i celów. Chcesz zawsze mieć porządek w domu? Z naszymi stróżami porządku Klarstein wypowiadasz wojnę plamom na dywanach, brudnym naczyniom, górom prania i stosom śmieci – gwarancja zwycięstwa w cenie. A więc: Czy jesteś w nastroju do sprzątania? My jesteśmy gotowi!

Pożegnaj się ze stosem prania dzięki Klarstein

Pranie, suszenie, prasowanie… Na początku sprzątania skupiamy się na tym, co leży na podłodze: stosy prania! Jego wstępne sortowanie to rozsądny i konieczny krok. Białe pranie można ponownie rozjaśnić proszkiem cytrynowym przyjaznym dla środowiska, a czarne pranie powinno, o ile to możliwe, zachować jak najciemniejszy odcień. Pranie musi pięknie pachnieć, a kolorowe tkaniny należy prać w środkach, które wzmacniają kolory – dlatego właśnie należy posortować pranie. Pamiętaj o odpowiedniej temperaturze prania! Potem pozostaje już tylko wszystko wysuszyć i uprasować. To, co ogromna ilość ludzi traktuje jako irytującą pracę domową, staje się naprawdę przyjemne, dzięki poręcznym i wydajnym pomocnikom Klarstein, ponieważ natychmiast widzisz efekty. Chodźmy to sprawdzić!

Pralki i suszarki Klarstein

Klasyczne pralki i suszarki do dużych mieszkań, wąskie modele dla singli i podróżujących w kamperach lub suszarki do koszul dla samotnych i zapracowanych osób – wszystkie pozbędą się góry twojego prania w mgnieniu oka. Klarstein kładzie nacisk na intuicyjną obsługę. Wystarczy włożyć pranie do bębna, zamknąć drzwiczki, wcisnąć przycisk i gotowe. Nie chcemy, żebyś tracił drogocenny czas przez skomplikowaną obsługę. Chcemy, żebyś miał w życiu czas na piękne rzeczy, bez zaniedbywania sprzątania. Dzięki Klarstein osiągniesz to wszystko za jednym zamachem.

Zobacz więcej

Żelazka Klarstein

„Wyprasuj mnie, skarbie!“ mówi twój wewnętrzny głos, kiedy spoglądasz na stos koszul, bluzek i spodni. Ucisz go! Dzięki żelazkom Klarstein, niezbyt popularne prasowanie zmieni się w zabawę. Zintegrowany system prasowania parowego, wydajna podstawa i superlekkie przesuwane deski do prasowania usuwają wszystkie zagniecenia na ubraniach szybcie,j niż skończy się twój ulubiony odcinek serialu na Netflixie. Założymy się?

Zobacz więcej

Pożegnaj się z okruszkami na podłodze

Chętnie wstajesz rano i kierujesz się prosto do ekspresu do kawy? Uwielbiasz biegać po mieszkaniu w samych skarpetkach? Jeśli tak, to na pewno wiesz, że podłoga jest czysta wtedy, kiedy nie musisz wycierać nóg z kurzu i okruszków, jeśli chcesz wrócić do łóżka, albo zrelaksować się na kanapie. Odkurzacze Klarstein pomogą ci utrzymać porządek naprawdę długo. Przekonany?

Odkurzacze akumulatorowe Klarstein

Bezprzewodowy, bezworkowy, nieoczekiwanie wydajny: z naszym bezprzewodowym odkurzaczem Klarstein pożegnasz nie tylko brud na podłodze, ale też irytującą plątaninę kabli i wymiany brudnych worków. Wszechstronny, poręczny i elastyczny, możesz z nim biegać po całym mieszkaniu, zabrać ze sobą na urlop i po użyciu łatwo przechowywać. Odkurzanie okruszków będzie jeszcze przyjemniejsze.

Zobacz więcej

Klasyczne i robotyczne odkurzacze Klarstein

Odkurzanie może być bardzo uspokajające – zwłaszcza, jeśli pozbędziesz się całego kurzu w łazience, okruszków chleba w kuchni, resztek chipsów sprzed kanapy. 1:0 dla ciebie i twojego odkurzacza Klarstein! Nie masz czasu na ręczne odkurzanie? Żaden problem: Nasze roboty odkurzające Klarstein powalczą za ciebie w bitwie z okruszkami, bez względu na to, czy jesteś już w drodze, czy po prostu chcesz odpocząć.

Zobacz więcej

Odkurzacze Klarstein kombinowane z mopem

Naprawdę udaje ci się utrzymać czyste podłogi? Wyobraź sobie tę wygodę posiadania odkurzacza i mopa w jednym. Taki sposób czyszczenia podłóg to już poziom profesjonalny. Wypowiedz wojnę okruszkom pod stołem, pod łóżkiem, czy na podłodze w łazience. Określenie „perfekcyjnie czyste”osiągnie zupełnie inny wymiar – zobaczysz!

Zobacz więcej

Pożegnanie kuchennego chaosu dzięki Klarstein

Uprane pranie, znów czysta podłoga – już tylko w kuchni pozostał stos brudnych naczyń i worki pełne śmieci. Męczy cię ciągłe i długotrwałe mycie naczyń? Worki na śmierdzi nieprzyjmnie pachną? Zbliża się ratunek: na ostatnim etapie twojego zapału do sprzątania, ponownie uratują cię automatyczni domowi bohaterowie Klarstein. Twoja nowa zmywarka do naczyń będzie mieć doskonałą wydajność, zlew będzie znowu pusty, a naczynia znów czyste. Oprócz tego, nasz kosz na śmieci Klarstein dyskretnie pochłania zapachy resztek jedzenia i z łatwością uzupełni wystrój twojej kuchni, która znowu stanie się twoim ulubionym miejscem.

Zmywarki do naczyń Klarstein

Niezależnie od tego, czy tworzycie dużą lub małą rodzinę: zmywarki Klarstein sprawią, że znowu będziesz chciał gotować i piec, ponieważ późniejsze zmywanie brudnych naczyń będzie za ciebie zrobione za naciśnięciem jednego przycisku. Dni, kiedy po ulubionym trzydaniowym obiedzie przez kuchnię przetaczały się różne zapachy, dawno minęły. Zamiast tego usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się spokojnym wieczorem z bliskimi. O resztę zadba twoja zmywarka Klarstein.

Zobacz więcej

Kosze na śmieci Klarstein

Kosze na śmieci to prawdziwi przegrani. Te z pedałami to rozbudowana klasyka, której oczywiście nie chcemy ci odbierać. Niezwykle solidne konstrukcje towarzyszą nam od pokoleń i przetrwają każdą przeprowadzę. Nasze kosze z czujnikami uwolnią cię od dotyku nie zawsze perfekcyjnie czystej powierzchni. Kosze otwierają się bez kontaktu, dokładnie wtedy, kiedy tego chcesz. Niechciane zapachy, albo brudne ręce? Nigdy więcej. Nie będziesz już czuć swoich śmieci a twoje ręce pozostaną czyste. Zwycięstwo każdej ze stron!

Zobacz więcej

do góry