3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Metody płatności

Tutaj odpowiemy na najważniejsze pytania dotyczące
różnych metod płatności w Klarstein.pl.

Oferowane metody płatności:
  • Przelew
    bankowy

Można wybierać spośród różnych metod płatności. Na końcu zamówienia można wybrać jeden z 2 sposobów. Oprócz przelewu na konto, do dyspozycji jest: płatność przez PayPal, karta kredytowa (Adyen).

Płatność można przelać na następujące konto bankowe:

Nazwa banku: Pekao SA
Numer konta: 1111001047800187
Kod bankowy: 12401037
IBAN: PL93 1240 1037 1111 0010 4780 0187
BIC: PKOPPLPW

Prosimy wprowadzić numer zamówienia jako tytuł wpłaty. W przeciwnym razie może nastąpić opóźnienie w przypisaniu płatności. Prosimy pamiętać, że wysyłka zamówionych towarów nastąpi dopiero po zaksięgowaniu płatności i należy wziąć pod uwagę trwanie przelewu bankowego 1-2 dni.

Płacąc kartą kredytową, podaje się dane karty kredytowej podczas płatności, w tym jej numer, termin ważności i numer bezpieczeństwa. Płatności w naszym imieniu pobiera dostawca usług adyen.com.

Można zapłacić przez PayPal, jeśli posiada się konto PayPal. Alternatywnie można zalogować się do PayPal jako gość i zapłacić kartą kredytową lub poleceniem zapłaty. Więcej informacji o systemie PayPal można znaleźć na stronie www.paypal.com

Codziennie księgujemy płatności przychodzące i wysyłamy zapłacone zamówienia na ekspedycję. Wysyłka zwykle odbywa się następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu płatności. W przypadku płatności przelewem bankowym należy wziąć pod uwagę trwanie przelewu bankowego.

Prosimy wziąć pod uwagę, że niektóre metody płatności nie pozwalają na natychmiastowe przypisanie płatności. Wysyłka zwykle odbywa się następnego dnia roboczego po przypisanej płatności. Status płatności można monitorować na swoim koncie klienta.

Prosimy sprawdzić, czy wskazana jest dostępność towarów. Jeśli produkt nie ma statusu dostępności „natychmiast dostępny”, nie ma wystarczającej ilości w zasobach i dostawa może zostać zablokowana. Zazwyczaj wysyłamy wiadomość e-mail z informacjami o dostępności lub możliwym alternatywnym produkcie.

Prosimy sprawdzać szczegóły śledzenia przesyłki na koncie klienta lub w wiadomości e-mail z potwierdzeniem. Przesyłka jest prawdopodobnie w drodze do Państwa lub została dostarczona na pocztę.

do góry