3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Ścienne i sufitowe panele na podczerwień


Oszczędność miejsca i przyjemność: ogrzewanie podczerwienią na ścianie lub suficie

Promienniki podczerwieni stanowią atrakcyjną alternatywę dla konwencjonalnych grzejników. Są one szczególnie polecane do pomieszczeń takich jak łazienki: główną zaletą jest to, że użytkownicy korzystają z przyjemnego ciepła wkrótce po włączeniu. Promienie podczerwone zapewniają idealną atmosferę w pomieszczeniu bez opóźnień - nikt nie musi czekać, aż grzejnik ogrzeje całe pomieszczenie. Kolejnymi plusami są niskie koszty i łatwa instalacja. W sklepie zainteresowani znajdą szeroką gamę modeli, z których wszystkie charakteryzują się optymalnym stosunkiem ceny do jakości.

Natychmiastowe ciepło: tak działa ogrzewanie podczerwienią

Zasada działania elektrycznych promienników podczerwieni znacznie różni się od zwykłych grzejników konwektorowych. Zwykłe grzejniki ogrzewają powietrze w pomieszczeniu, podczas gdy promiennik podczerwieni na ścianie lub suficie generuje ciepło bezpośrednio w efektywnym obszarze. W przypadku grzejników konwektorowych potrzeba odpowiednio dużo czasu, aby użytkownicy mogli przebywać w wystarczająco ciepłym pomieszczeniu. Ciepłe powietrze unosi się najpierw do sufitu - mija dużo czasu, aż temperatura w całym pomieszczeniu osiągnie odpowiedni poziom. Z kolei promienie podczerwone bezpośrednio ogrzewają ciała i obiekty, na które padają. Gdy mieszkańcy włączą promiennik ścienny lub sufitowy i staną przed nim, natychmiast zauważą rozgrzewające promienie. Ponadto grzejniki te natychmiast ogrzewają wszystkie ściany, podłogi i meble w danym obszarze. Okazuje się to szczególnie wygodne w łazience: uciążliwe podgrzewanie przed pójściem do łazienki rano lub energochłonne podgrzewanie przez całą noc to już przeszłość dzięki promiennikom podczerwieni!

Wiele zalet ogrzewania podczerwienią na suficie lub ścianie

Jeśli mieszkańcy zainstalują ogrzewanie na podczerwień na ścianach lub sufitach, zyskają wiele dodatkowych korzyści. W przeciwieństwie do grzejników konwektorowych, promienniki podczerwieni są na przykład ciche. Funkcja ta zwiększa również poczucie komfortu w łazience lub w innym pomieszczeniu. Ponadto technologia podczerwieni nie wznieca kurzu i nie wysusza powietrza w pomieszczeniu. Zmniejsza to wysiłek związany z czyszczeniem i poprawia jakość powietrza. Alergicy szczególnie doceniają zalety ogrzewania podczerwienią. Pod względem efektywności energetycznej te innowacyjne grzejniki są również przekonujące. Natychmiast wytwarzają wymagane ciepło - oszczędza to kosztownego podgrzewania wstępnego.

Grzejniki ścienne i sufitowe idealne do małych pomieszczeń

W wielu domach łazienki, toalety dla gości i kuchnie są małe. Instalacja konwencjonalnego systemu ogrzewania dodatkowo zminimalizowałaby przestrzeń. Grzejnik na podczerwień, który można zamontować na ścianie lub suficie, jest pożądaną alternatywą. Wszystkie modele w tym sklepie są płaskie, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca. Prawie nie zajmują miejsca - mieszkańcy mogą je dobrze wykorzystać! Jeśli zdecydujesz się zainstalować system ogrzewania na podczerwień na suficie, możesz nawet wykorzystać wszystkie istniejące ściany na meble i tym podobne bez żadnych ograniczeń.

Zakup ogrzewania na podczerwień: łatwa instalacja i niskie koszty inwestycji

Promiennik podczerwieni do montażu na ścianie lub suficie również wypada doskonale w porównaniu finansowym. Po pierwsze, promienniki podczerwieni kosztują mniej niż zwykłe grzejniki. Po drugie, wyeliminowano ogromne koszty dla rzemieślników. Grzejniki centralnego ogrzewania wymagają rozległych prac, takich jak układanie rur, podczas gdy sufitowy lub ścienny system ogrzewania na podczerwień wymaga jedynie podłączenia do zasilania. Użytkownicy mogą z łatwością przeprowadzić instalację samodzielnie, jeśli gniazdko jest dostępne w pobliżu żądanej lokalizacji. Do tego dochodzą korzyści finansowe wynikające z obsługi promiennika podczerwieni na suficie lub ścianie. Specjalistyczny sklep Klarstein oferuje promienniki podczerwieni odpowiednie do każdych potrzeb! Obejmują one grzejniki w wielu formatach i specjalnych konstrukcjach, takich jak sufitowy promiennik podczerwieni z oświetleniem.

do góry