3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Grille ogrodowe


Jak wakacje we własnym ogrodzie - grill gazowy to umożliwia

Grill kamienny jako wszechstronne urządzenie

Grille ogrodowe są szczególnie popularne latem i są dostępne w wielu różnych wariantach. W każdym razie, kamienny grill ogrodowy przyciąga wzrok we własnym ogrodzie i jest trwały. To bardzo wyjątkowy zakup, zaprojektowany specjalnie dla entuzjastów ogrodu i grillowania. Chociaż grill kamienny ma nieco wyższą cenę niż porównywalne grille ogrodowe, oferuje kilka zalet. Choć grill kamienny jest nieco bardziej toporny i wymaga stosunkowo dużej ilości miejsca w porównaniu do innych typów grilla , jest on wyjątkowo stabilny, a także dobrze zabezpieczony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Z kamiennymi grillami ogrodowymi jesteś po właściwej stronie, jeśli lubisz często grillować, masz stosunkowo dużą działkę, a także lubisz zapraszać przyjaciół na przyjęcie w ogrodzie. Szczególną zaletą jest jego tradycyjny charakter, ale nie można też odmówić intensywnego aromatu grillowanych potraw. Co więcej, gdy grill ogrodowy jest murowany, idealnie pasuje do ogrodu zaprojektowanego w stylu toskańskim. Nie ma co do tego wątpliwości: grillowanie z takim grillem po prostu musi smakować dobrze i oczywiście przyciąga wzrok w całej okolicy.

Tradycyjna przyjemność grillowania dzięki grillom węglowym

Ogólnie rzecz biorąc, grille węglowe są bardzo odpowiednie do ogrodu, ponieważ symbolizują oryginalny sposób grillowania. Gdy grill ogrodowy jest wypełniony węglem drzewnym, specjalny aromat przenosi się na jedzenie. Jeśli nie masz miejsca na kamienny grill ogrodowy, możesz skorzystać z klasycznego przenośnego grilla na węgiel drzewny. Można je transportować na zewnątrz w odpowiednich warunkach pogodowych, ale można je również wygodnie schować, chroniąc przed warunkami atmosferycznymi. Niektóre z tych grilli łączą grill węglowy z wędzarnią.

Często są one wielopoziomowe, dzięki czemu oferują wystarczająco dużo miejsca na huczną imprezę BBQ. Steki, chrupiące kiełbaski, żeberka, ryby lub warzywa mogą być smacznie pieczone na grillu ogrodowym z węglem drzewnym. Jeśli chcesz kupić grill ogrodowy, powinieneś poszukać solidnego materiału. Grill wykonany ze stali nierdzewnej ma tę zaletę, że jest szczególnie stabilny. Błyszczący metal nadaje mu szlachetny wygląd. Grill ogrodowy ze stali nierdzewnej imponuje stabilnością i jest odporny nawet na niegościnne warunki pogodowe. W przeciwieństwie do innych grilli na węgiel drzewny, tego grilla ogrodowego nie trzeba przenosić, gdy pada deszcz. Nie rdzewieje i można go łatwo wyczyścić niewielką ilością środka do czyszczenia grilla.

Szybko i łatwo z grillem gazowym

Bardzo popularnym rodzajem grilla jest grill gazowy. Zagorzali fani grillowania mogą odmówić mu oryginalnego uroku, ale ma on kilka zalet, których nie można odrzucić. Grill ogrodowy zasilany gazem nie wydziela dymu ani sadzy, dzięki czemu emisja zanieczyszczeń jest znacznie niższa, co szczególnie cieszy sąsiadów. Nawiasem mówiąc, nie tylko świetnie wygląda w ogrodzie, ale także świetnie prezentuje się na balkonie. Ponadto nie powstaje popiół, który trzeba później utylizować. Każdy, kto chce kupić grill ogrodowy, powinien również pamiętać, że grill gazowy nagrzewa się znacznie szybciej niż grill węglowy. Bardzo szybko "osiąga temperaturę" i nie ma ograniczeń co do tego, jak długo można go grillować, o ile upewnimy się, że jest wystarczający dopływ gazu. Niewielką wadą grilla gazowego jest brak aromatu dymu w grillowanych potrawach, który jest decydującym kryterium dla wielu fanów grillowania.

do góry