3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Panele obrazowe na podczerwień


Nowoczesne ogrzewanie na podczerwień ze zdjęciem: design i funkcjonalność harmonijnie i ekspresyjnie połączone

Współczesne promienniki podczerwieni ze zdjęciem udowadniają, że urządzenie generujące ciepło i gustowny wystrój domu nie wykluczają się wzajemnie. Dzięki swojemu eleganckiemu wzornictwu kwalifikują się jako akcentujący dodatek do szerokiej gamy pomieszczeń mieszkalnych, a jednocześnie nadają im kojące ciepło. Poniższe aspekty ilustrują właściwości promiennika podczerwieni z obrazem i dlaczego warto kupić wysokiej jakości promiennik podczerwieni z obrazem.

Do jakich celów grzewczych można zainstalować ogrzewanie na podczerwień z obrazem?

Grzejnik z obrazem wzbogaca wnętrze, w którym należy skupić się na dobrym samopoczuciu. Może to mieć miejsce zarówno w prywatnym środowisku mieszkaniowym, jak i w sektorze biznesowym. Tak więc obraz z ogrzewaniem na podczerwień jest estetycznym elementem mieszkalnym do salonu, sypialni, ale także do pokoju gościnnego. Projektowanie wnętrz jest również podstawowym elementem kompleksów biurowych, doradztwa podatkowego i kancelarii prawnych, a także gabinetów lekarskich, placówek terapeutycznych, klinik i instytucji publicznych. Obraz z ogrzewaniem na podczerwień nadaje pomieszczeniu tego czegoś i przyciąga uwagę gości, klientów, a także pacjentów. Szczególnie w biznesie ocieplenie wizerunku może mieć decydujące znaczenie w odniesieniu do konkurencji. Ponieważ: Pierwsze wrażenie mówi wiele o jakości i niezawodności firmy.

Kup ogrzewanie na podczerwień z obrazem i doświadcz projektowania domu na nowym poziomie

Nawet jeśli na pierwszy plan wysuwa się element wizualny projektowanych promienników podczerwieni, jest to system grzewczy, który okazuje się niezwykle wydajny. Może być używany samodzielnie lub w połączeniu z innymi elementami grzewczymi. Ten elegancki system wygląda szczególnie stylowo w łazience w połączeniu z grzejnikiem ręcznikowym. Promiennik podczerwieni z obrazem jest dostępny w formacie pionowym i poziomym. Różnorodne wzory zapraszają w wizualną podróż przyjemności przez cztery ściany. Bardzo atrakcyjnym kontrastem jest przełamanie stylu między starymi i nowymi wnętrzami poprzez zainstalowanie promiennika podczerwieni w formacie krajobrazowym pod wysokimi oknami w starym budynku. To wspaniały sposób na wypełnienie luki między różnymi epokami - przyciąga wzrok i wywołuje efekt wow.

Kup grzejnik na podczerwień ze zdjęciem w formacie pionowym, poziomym i kwadratowym w Klarstein

Oferujemy szeroką gamę promienników podczerwieni z obrazem, które są dostępne w różnych mocach. Promienniki podczerwieni są wyposażone w zabezpieczenie przed przegrzaniem i natychmiast ogrzewają pomieszczenie bez konieczności fazy rozgrzewania. Promienniki podczerwieni są obsługiwane za pomocą prostego połączenia gniazdkowego. Ma to tę zaletę, że woda nie może wypłynąć z grzejnika, jak ma to miejsce w przypadku wodnych systemów grzewczych. Instalacja ogrzewania jest całkowicie łatwa i może być wykonana samodzielnie przy niewielkich umiejętnościach manualnych.

Jeśli chodzi o wybór odpowiedniej mocy grzewczej, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Z jednej strony wydajność zależy od wielkości pomieszczenia. Izolacja również odgrywa tutaj ważną rolę. Ponadto należy rozważyć, czy promiennik podczerwieni ma ogrzewać pomieszczenie samodzielnie, czy też ma być zainstalowany jako dodatek do innych systemów grzewczych. Dostępne u nas modele mają również różne zakresy skuteczności.

Klarstein jest synonimem najwyższej jakości, a dzięki designerskim promiennikom podczerwieni nadaje wnętrzom wyjątkową atmosferę.

do góry