3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Akcesoria do grilli


Akcesoria do grilla - wysoka jakość i duży wybór w Klarstein

Wysokiej jakości grill wymaga odpowiednich akcesoriów. Wybierz wysokiej jakości pojedyncze części, z których wiele można wykorzystać uniwersalnie. Klarstein oferuje akcesoria do własnych grilli. Produkty są nie tylko wytwarzane zgodnie z wysokimi standardami, ale także precyzyjnie dopasowywane.

Akcesoria do grilla gazowego na relaksujący wieczór przy grillu

Lubisz relaksujące grillowanie z przyjaciółmi i rodziną? Wysokiej jakości grill gazowy łączy w sobie wiele zalet. Zakup węgla drzewnego lub podpałki do grilla nie jest już konieczny. Nie musisz rozpalać ognia i nie musisz długo czekać, zanim będziesz mógł cieszyć się pysznym grillem ze swoimi gośćmi.

Grill gazowy wymaga niewielkiej konserwacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój nowy grill będzie sprawiał Ci przyjemność przez wiele lat. Wybierz wysokiej jakości akcesoria, których duży wybór znajdziesz w Klarstein. Chcielibyśmy przedstawić kilka produktów ze sklepu internetowego Klarstein.de.

Pokrywa grilla

Grill gazowy można pozostawić na zewnątrz przez cały rok. Nie musisz koniecznie budować schronienia. Niemniej jednak dobrze jest chronić grill gazowy przed różnymi warunkami pogodowymi. Wilgoć może stanowić szczególny problem dla materiału, jeśli jest on na nią narażony przez długi czas.

Pokrowiec zapewnia grillowi gazowemu wystarczającą ochronę przed deszczem i kondensacją. Pokrywa grilla została zaprojektowana tak, aby ściśle przylegała do grilla. Materiał jest odporny na warunki atmosferyczne. Podczas przykrywania upewnij się, że grill jest czysty i suchy, jeśli to możliwe. Gwarantuje to optymalną ochronę nawet przez dłuższy czas.

Sztućce do grilla

Jednym z najważniejszych akcesoriów do grilla gazowego są przybory do grillowania. Składa się ze szczypiec i obrotnicy, za pomocą których można łatwo i prosto obracać mięso. Można również dokupić widelec do grilla jako akcesorium.

Wymagania dotyczące sztućców do grilla są wysokie. Powinien być odporny i dobrze nadawać się do użytku na zewnątrz. Ważny jest również ergonomicznie ukształtowany uchwyt. Jest on wykonany z drewna lub wysokiej jakości metalu. Sztućce są odporne na rdzę i niezwykle trwałe.

Grillrost aus Edelstahl

Ruszt grilla jest narażony na szczególnie duże obciążenia. Jeśli jest bardzo zużyty, można go wymienić. Grill ze stali nierdzewnej można nabyć w różnych wersjach. Akcesoria do grilla można łatwo wymienić.

W porównaniu do modelu żeliwnego, grill ze stali nierdzewnej ma tę zaletę, że jest szczególnie łatwy w czyszczeniu. Można go wyszczotkować lub spłukać ciepłą wodą z mydłem. Wygrzewanie nie jest konieczne przed pierwszym użyciem.

Grillspieß

Użyj szpikulca, aby obrócić mięso nad ogniem i uzyskać wyjątkowo delikatne przyrumienienie. Mięso nie dusi się we własnych sokach i jest wyjątkowo zdrowe. Jeśli chcesz używać szpikulca jako akcesorium do grillowania, powinieneś zwrócić uwagę na jego kompatybilność z grillem. Powinno być dostępne urządzenie do podnoszenia rożna grilla. Często można zmodernizować urządzenie przytrzymujące.

Dutch Oven dla wszystkich, którzy chcą korzystać z grilla jeszcze bardziej elastycznie

Koneserom grilla oczy zaświecą się na samo określenie Dutch Oven! Nic dziwnego, ponieważ ogromna pula jest prawdziwym atutem. Solidny żeliwny garnek z pokrywką i wytrzymałym trójnogiem potrafi niesamowicie wiele: nadaje się do pieczenia, duszenia, gotowania i pieczenia. Można go umieścić bezpośrednio w ogniu lub zawiesić nad ogniem na dostępnym oddzielnie wieszaku. Żeliwny garnek jest już wstępnie opalony i można go natychmiast użyć. Masz do dyspozycji trzy rozmiary. Pokrywa jest nie tylko zamknięciem, ale może być również używana do góry nogami jako patelnia. Ponadto pokrywa oferuje możliwość umieszczenia węgla drzewnego na górze, dzięki czemu garnek jest również opalany od góry. W zależności od rozmiaru, garnek jest idealny do małych, średnich i dużych pieczeni, gulaszu, zup i gulaszu. Kiedy już naprawdę się go pozna, można w nim nawet piec - chleb wychodzi bardzo dobrze. Smażenie w głębokim tłuszczu również działa, garnek jest naprawdę wszechstronny! Żeliwny garnek jest idealny na kemping, pozwala zaoszczędzić na innych naczyniach do gotowania.

Jako specjalną atrakcję oferujemy zestaw Dutch Oven, który składa się z kilku elementów. Zamawiając zestaw Dutch Oven Set, otrzymujesz garnek z pokrywką i uchwytem, stalowy garnek z pokrywką, patelnię i płytę do smażenia - oczywiście wszystkie wykonane z wysokiej jakości żeliwa.

Standardy jakości akcesoriów do grilla

Jeśli chodzi o akcesoria do grilla, wysokie standardy jakości są najważniejszym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Należy pamiętać, że akcesoria są narażone na duże obciążenia. Dotyczy to nie tylko wysokiej temperatury, w której przygotowuje się jedzenie. Różne czynniki pogodowe również odbijają swoje piętno na akcesoriach.

Wybierając akcesoria do grilla Klarstein, zyskujesz szczególnie wysoką jakość. W sklepie internetowym Klarstein.de można znaleźć ruszt grillowy i inne akcesoria w różnych wersjach. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz akcesoria, których chcesz użyć.

do góry