KLARSTEIN KLARSTEIN KLARSTEIN KLARSTEIN KLARSTEIN KLARSTEIN KLARSTEIN KLARSTEIN KLARSTEIN KLARSTEIN

O nas

Mamy

2500+

produktów

Jesteśmy

20

krajach świata

Smart produkty tworzą

10%

naszego portfela
(i ciągle przybywają)

Gdzie nas można znaleźć

Można nas znaleźć w Berlinie i Bratysławie, skąd opiekujemy się rynkami europejskimi, na których oficjalnie działamy. W Bratysławie mamy siedzibę przy ulicy Grösslingova 6-8. To tutaj wymyślamy kreację, dbamy o e-sklepy i to również tutaj odpowiemy na Twoje pytania.

Siedziba firmy to nie sklep czy serwis.

Po pomyślnej realizacji zamówienia, urządzenia Klarstein zostaną dostarczone do Ciebie z magazynów w Kamp-Lintfort, Niemcy lub Senec, Słowacja. Przykładamy dużą wagę do tego, aby Twoje zamówienie zostało dostarczone jak najszybciej. Dlatego stale ulepszamy i rozbudowujemy nasze centra logistyczne.

Państwa, w których prowadzimy działalność

Klarstein jest wszędzie tam, gdzie jest Berlin Brands Group, a Berlin Brands Group jest wszędzie tam, gdzie jest Klarstein. Oznacza to oficjalne przedstawicielstwo w 28 krajach Europy, a także w USA i Chinach. W większości Europy możesz liczyć na to, że odpowiemy na Twoje pytania bezpośrednio, a nie przez pośrednika.

Kariera

Portfolio firmy Klarstein stale się powiększa. Tak jak i nasze zespoły, więc zawsze kogoś szukamy. Wszystkie aktualne wolne stanowiska, wraz ze szczegółowymi informacjami, można znaleźć na naszej stronie internetowej

do góry