3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Klimatory


Chłodnica powietrza z chłodzeniem wodnym

Temperatury stale rosną, a każdy dzień jest gorętszy od następnego - jedyną rzeczą, która pomaga, jest chłodnica powietrza na ratunek! Poszukiwanie odpowiedniego klimatyzatora może być frustrujące, zwłaszcza że wiele urządzeń wygląda bardzo podobnie z zewnątrz. Pomimo podobieństwa do klimatyzatorów przenośnych, chłodnice powietrza są zupełnie inne pod względem technologii. W przeciwieństwie do klimatyzatorów przenośnych, chłodnice powietrza nie wykorzystują czynnika chłodniczego. Zamiast tego ciepłe powietrze jest pochłaniane i przekształcane w zimne powietrze za pomocą chłodzenia lodem lub wodą. Chłodnica wyparna działa podobnie do wentylatora i jest porównywalnie cicha w działaniu. Powietrze jest prowadzone przez zbiornik wody, a następnie rozprowadzane w pomieszczeniu przez wentylację. Dlatego ważne jest, aby regularnie napełniać zbiornik na wodę, ponieważ woda paruje, co również zwiększa wilgotność. Alternatywnie, w zbiorniku na wodę można umieścić kostki lodu lub zimne okłady.

Test i porównanie chłodnic powietrza: Zalety mobilnych chłodnic powietrza

Letnia świeżość przy niskim budżecie - szeroka gama klimatyzatorów Klarstein to przystępna cenowo alternatywa dla klimatyzatorów . Ponadto mobilne chłodnice powietrza są znacznie bardziej elastyczne w użyciu i nie wymagają węża wylotowego, który w przypadku systemów klimatyzacji kieruje ciepłe powietrze na zewnątrz. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu i niskim kosztom energii elektrycznej, urządzenia te są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także idealne do użytku w biurze lub w domu. Niezależnie od tego, czy chodzi o klasyczny wygląd, czy nowoczesną konstrukcję wieżową, chłodnice powietrza Klarstein znajdują swoje optymalne miejsce w każdej atmosferze życia i pracy. Jednocześnie wyznaczają nowe standardy w zakresie wyglądu i zauważalnie zwiększają przyjemność z życia.

Wiele chłodnic powietrza jest wyposażonych w wyświetlacz LED, pilot zdalnego sterowania i funkcję timera. W celu optymalnego wykorzystania w salonie lub biurze, niektóre urządzenia mają również regulowany tryb uśpienia z wyjątkowo cichą pracą. Co więcej, niektóre modele posiadają zintegrowany filtr, który oczyszcza powietrze w pomieszczeniu z kurzu, brudu lub nieprzyjemnych zapachów.

Chłodnica powietrza ze sterowaniem za pomocą aplikacji

Oprócz zwykłego sterowania za pomocą pilota lub panelu dotykowego, oferujemy również urządzenia ze sterowaniem za pomocą aplikacji. Te inteligentne urządzenia mogą łączyć się z siecią WLAN, a następnie można nimi łatwo sterować za pomocą naszej aplikacji Klarstein App. Dzięki temu inteligentne chłodnice powietrza mogą być używane tak wydajnie, jak to tylko możliwe, ponieważ wszystkimi funkcjami i ustawieniami można sterować za pośrednictwem aplikacji. Znajdziemy tu między innymi funkcję timera, a także możliwość wyboru jednego z trzech trybów pracy:

  • Tryb naturalny
  • Schlafmodus
  • Tryb normalny

Chłodnice powietrza, którymi można sterować za pomocą aplikacji Klarstein, można rozpoznać po oznaczeniu "Smart" w nazwie produktu. Więcej szczegółów na temat poszczególnych funkcji można znaleźć na stronie danego produktu.

do góry