3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Lodówki na napoje

Lodówki na napoje

Jeśli szukasz lodówki do napojów, która utrzyma Twoje napoje zimne i świeże, to trafiłeś we właściwe miejsce. Nasza gama szklanych lodówek na napoje została zaprojektowana tak, aby utrzymywać napoje w idealnej temperaturze, niezależnie od tego, czy chcesz przechowywać piwo, wino czy inne napoje.

Dzięki różnym rozmiarom i stylom do wyboru, z pewnością mamy idealną chłodziarkę do napojów dla Twoich potrzeb. Takie lodówki najczęściej wykorzystywane są przez restauracje, bary, sklepy czy inne lokale gastronomiczne, ale znajdą też stałe miejsce w rodzinie jako AGD.

Zalety lodówki na napoje:

  • Kompaktowość - W porównaniu do klasycznych lodówek, te lodówki na napoje są mniejsze i można łatwo znaleźć dla nich miejsce nawet w bardziej ciasnych warunkach.

  • Przezroczyste drzwi - Wszystkie nasze lodówki na napoje mają szklane drzwi, dzięki czemu zawsze wiesz, co jest w środku, bez konieczności ich otwierania.

  • Optymalna temperatura i szybkie chłodzenie - Chłodziarki do napojów są idealnym rozwiązaniem dla barów i restauracji do szybkiego chłodzenia napojów i piwa. Wewnętrzna temperatura tego typu lodówki zapewnia szybkie chłodzenie napojów, utrzymując ich optymalną temperaturę i zapewniając przekąskom najlepszy smak.

Czy w lodówkach na napoje można przechowywać żywność?

Niezależnie od tego, czy szukasz lodówki na napoje do domowego baru, czy do użytku komercyjnego, jest kilka rzeczy, o których musisz pamiętać, aby zachować świeżość żywności.

  • Jeśli używasz lodówki do przechowywania żywności, upewnij się, że tryb oszczędzania energii jest wyłączony, aby utrzymać temperaturę poniżej 5 stopni Celsjusza.
  • Nie zalecamy jednak przechowywania żywności w lodówce na napoje przez dłuższy czas, zalecamy raczej zamrażarkę, aby zachować zdrową i świeżą żywność przez długi czas.

Czy można w nim przechowywać również wina?

Lodówka na napoje jest podobna do lodówki na wino, ale należy zwrócić uwagę na kilka istotnych różnic. Po pierwsze, lodówka na napoje wymaga wyższej temperatury niż lodówka na wino. Oznacza to, że być może będziesz musiał wybrać między butelką wina, która jest zbyt zimna, a puszką piwa, która jest zbyt ciepła. Po drugie, w zależności od ustawienia termostatu, może być konieczne oddzielne przechowywanie win i innych napojów.

Wino wymaga wyższej temperatury niż inne napoje. Wreszcie, przed zakupem należy sprawdzić pojemność lodówki na napoje. W przeciwnym razie możesz mieć zbyt dużo lub zbyt mało miejsca na swoje potrzeby.

Jak wybrać lodówkę na napoje

Wymiary

Pierwszym kluczowym krokiem w wyborze lodówki na napoje jest określenie miejsca, w którym lodówka zostanie umieszczona, a następnie należy zmierzyć wymiary przestrzeni i zapoznać się z dokumentacją każdej lodówki na napoje, aby nie skończyć z lodówką, która nie pasuje do określonej przestrzeni. Zalecamy również pozostawienie co najmniej 1 do 2 centymetrów zapasu na wypadek sytuacji awaryjnej.

Pojemność wewnętrzna

Wystarczająca pojemność wewnętrzna zależy od konkretnych potrzeb. Jeśli zamierzasz korzystać ze szklanej lodówki na napoje tylko dla siebie i kilku znajomych, model o pojemności około 50 litrów będzie odpowiedni. Jeśli chcesz używać minibaru do celów komercyjnych, powinieneś sięgnąć po większy model o pojemności co najmniej 130 litrów. Należy pamiętać o tym, do czego lodówka będzie używana i odpowiednio szukać takiej, która ma wymaganą objętość wewnętrzną.

Głośność

Podobnie jak lodówki combi , lodówki do napojów są stale włączone i wydają określony dźwięk. Dlatego też, wybierając lodówkę, należy również zwrócić uwagę na emisję dźwięku przez każde urządzenie elektryczne. Jeśli lodówka ma być umieszczona w ruchliwym miejscu, zalecamy szukanie takich, których poziom hałasu wynosi od 25 do 45 dB. Wartość ta jest odpowiednia nawet w przypadku regularnego lub długotrwałego przebywania w pobliżu lodówki.

Jeśli nie jesteś zainteresowany lodówkami na napoje lub żaden projekt nie pasuje do Twojego mieszkania, domu lub firmy, możesz również sprawdzić naszą ofertę mini lodówek i wierzymy, że dzięki wielu opcjom znajdziesz model, który Ci się spodoba.

do góry