3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

AGD


Sprzęt AGD Klarstein - od mikrofalówki po lodówkę

Niezależnie od tego, czy Twoje cztery ściany są małe, czy duże - w żadnym wypadku nie powinno w nich zabraknąć sprzętu AGD. W końcu schłodzone napoje z lodówki lub chłodziarki do wina są mile widzianym orzeźwieniem nie tylko latem, a bez tego codziennego pomocnika wiele produktów spożywczych szybko stałoby się przestarzałych. Ale szafka z fajną zawartością nie jest jedynym urządzeniem, bez którego nikt nie chciałby się obejść

Niezastąpieni pomocnicy domowi ułatwiający życie

Już od dawna nie wyobrażamy sobie codziennego życia bez lodówek. Dotyczy to jednak również kuchenek i kuchenek mikrofalowych. Niezależnie od tego, czy chcesz coś upiec, czy pozwolić stekowi odpocząć po pieczeniu, nie możesz obejść się bez piekarnika. Z drugiej strony, kuchenki mikrofalowe są zawsze idealne do szybkiego podgrzewania żywności. W zależności od dodatkowych funkcji może również gotować lub rozmrażać żywność.

Aby zapobiec przypadkowemu przekształceniu się kuchni w łaźnię parową podczas gotowania, nie należy pomijać okapu kuchennego. Nie tylko pochłania opary i mgłę, ale także zapewnia lepszą widoczność. Usuwa również wilgoć i nieprzyjemne zapachy z powietrza. Z jednej strony oznacza to, że mniej cieczy może wytrącać się na meblach i ścianach, co chroni powierzchnie. Z drugiej strony zmniejsza to ilość wymaganego czyszczenia. Opary kuchenne i para wodna rozpraszają tłuszcze w powietrzu, a tym samym w kuchni i sąsiednich pomieszczeniach. Osłony ssące mogą temu zapobiec, a tym samym zmniejszyć wysiłek.

Świetne urządzenia domowe - duża ulga

Po gotowaniu i jedzeniu przychodzi kolejna nieprzyjemna część pracy: zmywanie naczyń. Sztućce, naczynia i szklanki szybko gromadzą się po kilku posiłkach. Aby uniknąć złego nastroju pod koniec czterodaniowego posiłku z powodu konieczności umycia garnków i talerzy, w kuchni nie może zabraknąć zmywarki. Każdy, kto myśli, że zmywarka nie jest opłacalna dla jednego gospodarstwa domowego, ponieważ zwykle jest tylko kilka naczyń do zmywania, jest w błędzie. Ponieważ dzięki małym i dużym modelom istnieje odpowiedni model dla każdego gospodarstwa domowego. I wielu nie chce się już bez niego obejść.

Pranie, podobnie jak zmywanie naczyń, nie jest ulubionym tematem większości ludzi. Oczywiście, każdy uwielbia zapach świeżo wypranych ubrań - ale pranie, wynoszenie ich na zewnątrz lub do suszarki, rozwieszanie, odnoszenie.... Czy nie mogłoby być łatwiej? Jest to możliwe w przypadku zakupu suszarki. Niezawodnie pierze suche pranie. Jest to zaleta nie tylko wtedy, gdy na zewnątrz pada deszcz lub sznury do bielizny są zajęte. Proces suszenia sprawia, że pranie jest wyjątkowo miękkie, usuwa kłaczki i sierść zwierząt domowych i może być przyjemnie pachnące dzięki ściereczkom do suszenia lub odpowiednim dodatkom w płynie.

Klarstein oferuje również wybór systemów nalewania piwa, kostkarek do lodu i płyt kuchennych . Klarstein oferuje również pasujące akcesoria do wszystkich urządzeń gospodarstwa domowego.

Zakup sprzętu AGD - na co zwrócić uwagę?

Po pierwsze i najważniejsze, oczywiście, ważne jest, aby miały dobrą wydajność energetyczną. Chociaż urządzenia te są praktyczne, zużywają energię elektryczną przez całą dobę. Aby utrzymać niskie koszty, wydajność powinna być jak najwyższa.

Istotne jest również dopasowanie do własnych potrzeb. Dlatego oferujemy szeroki wybór różnych rozmiarów, dzięki czemu można znaleźć odpowiedni produkt dla pojedynczego gospodarstwa domowego lub dużej rodziny.

Wreszcie, co nie mniej ważne, wygląd również powinien być poprawny. W końcu każde urządzenie domowe również przyczynia się do efektu pomieszczenia. Dlatego kładziemy nacisk na nowoczesny, atrakcyjny i stylowy design.

do góry