3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Maszynki do lodów

Maszyny do lodów

Maszyna do lodów to stosunkowo proste urządzenie, które pozwala cieszyć się wysokiej jakości lodami w zaciszu własnego domu. Przygotowanie lodów z tym pomocnikiem zajmie tylko 40 minut. Kostkarka do lodu wraz z kostkarką do lodu to jedne z urządzeń kuchennych, które docenisz szczególnie w miesiącach letnich.

Jak działa maszyna do lodów?

Maszyna do lodów działa poprzez chłodzenie i mieszanie lodów, dzięki czemu przygotowana płynna mieszanka zamienia się w lody o miękkiej i puszystej konsystencji, które można natychmiast podać.

Wytwornice lodów mają bardzo dobrą izolację. W samym urządzeniu znajduje się poręczna trzepaczka, która doskonale miesza mieszankę. Maszynki do lodów w większości przypadków wykorzystują energię elektryczną jako źródło zasilania, ale dostępne są również maszynki do lodów z ręczną korbą lub zasilaniem bateryjnym.

Tańsze modele są prostsze i mają wyjmowany pojemnik, który przed użyciem należy wstępnie schłodzić w zamrażarce. Modele wyższej jakości są wyposażone we własną sprężarkę z niezależnym chłodzeniem. W tym przypadku nie ma potrzeby wcześniejszego schładzania czegokolwiek.

Rodzaje maszyn do lodów

Maszyna do lodów z kompresorem

Maszyna do lodów z kompresorem może samodzielnie obsługiwać płynną mieszankę. Wystarczy wlać mieszankę lodów do pojemnika i włączyć urządzenie. Łopatki mieszające wraz z kompresorem zapewniają doskonały rezultat w postaci pysznych, kremowych lodów. Szczególnie nadaje się do użytku profesjonalnego lub częstego użytku domowego.

Maszyna do lodów bez kompresora

Maszyna do lodów bez kompresora nie zamraża się sama, więc używa pojemnika z zamrażarki do schłodzenia lodów, które należy przygotować wcześniej. Wystarczy wlać przygotowaną płynną mieszankę do pojemnika, włożyć pojemnik do korpusu maszyny do lodów, a trzepaczki miksujące zajmą się resztą. Po półgodzinnym mieszaniu możesz cieszyć się wspaniałymi lodami dokładnie według własnego gustu. Maszyna do lodów bez kompresora to odpowiednie urządzenie rodzinne do przygotowywania niewielkich ilości lodów.

Zalety maszyn do lodów

  • Maszyna do lodów stale miesza i chłodzi mieszankę, aby uzyskać miękkie i puszyste lody bez kryształków lodu.

  • Możesz wymieszać lody dokładnie według własnego gustu. Dodaj ulubione owoce, herbatniki, czekoladę lub inne smaki. Dzięki domowej maszynie do lodów możesz eksperymentować i odkrywać nowe kombinacje lodów.

  • Maszyna do lodów jest łatwa w użyciu.

  • Jest łatwy w demontażu, a jego części można myć w zmywarce.
do góry