3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Grille elektryczne


Odpowiedni grill elektryczny do każdego zastosowania

Żadne gospodarstwo domowe nie powinno obyć się bez grilla elektrycznego, ponieważ te małe urządzenia oferują szeroki zakres zastosowań. Klasykiem jest z pewnością mały elektryczny grill stojący, który jest kompaktową alternatywą dla klasycznego grilla węglowego lub dużego grilla gazowego. Te małe grille są idealne do przytulnego grillowania na balkonie.

A skoro mowa o małych grupach: dzięki wyjątkowo małemu formatowi elektryczny grill stołowy jest idealnym towarzyszem do grillowania w pojedynkę lub we dwoje. W porównaniu z grillem węglowym, wersja elektryczna oferuje kilka praktycznych zalet. W ten sposób podczas grillowania na balkonie z użyciem grilla elektrycznego nie ma dymu, który mógłby przeszkadzać sąsiadom.

Co więcej, grill elektryczny nagrzewa się w mgnieniu oka. Podczas gdy inni wciąż czekają, aż węgiel z ich grilla węglowego będzie gotowy do użycia, ty już masz swoje kiełbaski na grillu. Sprawia to również, że spontaniczne grillowanie jest świetną zabawą. Jeśli często grillujesz, elektrycznym grillem stojącym jest świetną opcją. Ma nogi, a często także praktyczne schowki dla ambitnych mistrzów grillowania.

Wreszcie, grill elektryczny zdobywa punkty dzięki praktycznym opcjom ustawiania temperatury. W większości modeli temperaturę można regulować w sposób ciągły. W ten sposób nie przypalisz jedzenia z powodu zbyt wysokiej temperatury, a także możesz przygotowywać większe kawałki mięsa w umiarkowanych temperaturach przez dłuższy czas, aż osiągną idealny punkt gotowania.

Grill elektryczny jako praktyczne urządzenie wielofunkcyjne

Grill elektryczny może zrobić znacznie więcej niż "tylko" bardzo typowe przygotowanie kiełbasek na ruszcie. Grill elektryczny z pokrywą od Klarstein to świetny pomysł dla każdego, kto lubi pójść o krok dalej podczas grillowania. W ten sposób żywność jest nie tylko podgrzewana od dołu, ale także gotowana ze wszystkich stron, podobnie jak w piekarniku.

Przy nieco niższej temperaturze można wypróbować tak zwane "grillowanie pośrednie" na mięsie lub grillowanych warzywach, które wymagają dłuższego czasu gotowania. Nawiasem mówiąc, mięso, które jest gotowane w niskiej temperaturze i grillowane nieco dłużej, zdobywa punkty u wielu miłośników mięsa za jego wyjątkową delikatność.

Grill elektryczny to prawdziwie wszechstronne urządzenie, które dzięki niewielkiemu i smukłemu formatowi można łatwo wyciągnąć w codziennym życiu, aby przygotować wszelkiego rodzaju składniki na następny lunch lub kolację. Planujesz pyszną sałatkę? W takim razie grill elektryczny jest idealnym pomocnikiem do przyrządzenia pasków piersi kurczaka do perfekcji w mgnieniu oka.

Możesz też umieścić wszystkie rodzaje warzyw, takie jak cukinia lub papryka, na elektrycznym grillu stołowym i cieszyć się szybko przygotowanymi grillowanymi warzywami do sałatki lub jako pyszny dodatek. Szybki grillowany ser do sałatki można również szybko przygotować za pomocą grilla elektrycznego. Jaka jest Twoja ulubiona potrawa z grilla? Znajdź odpowiedni grill elektryczny w Klarstein już teraz i ciesz się grillowaniem!

do góry