3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Pojemniki na żywność


Storage 2.0 - pojemniki do przechowywania do kuchni i jadalni

Przez długi czas puszki do przechowywania były uważane za praktyczne, ale nieatrakcyjne akcesoria kuchenne. Jednak już dawno pozbyli się tego wizerunku. W unowocześnionych wersjach słoiki na świeżą żywność i chleb, a także pojemniki do przechowywania i słoiki na przyprawy prezentują się jako poręczni towarzysze na co dzień ze stylem i urokiem, których zalety wykraczają daleko poza samo przechowywanie.

Pudełka do przechowywania w kuchni: wyrafinowane materiały z dodatkiem atrakcyjności

Już sam wybór materiałów wprowadził interesujące ożywienie do puszek do przechowywania. Dawniej wszechstronny plastik ustąpił miejsca ekologicznym materiałom, takim jak szkło i bambus, które sprawiają, że ci praktyczni pomocnicy są znacznie bardziej atrakcyjni. Dzięki wysokiej jakości wykonania i atrakcyjnym kształtom, nowe pudełka do przechowywania trafiają prosto z kuchni na stół. Pozwala to uniknąć dekantacji lub układania żywności i podawać ją prosto z lodówki.

Jest to zaleta nie tylko w przypadku wędlin czy serów, ale także sałatek podawanych w szklanej misce z pokrywką lub pojemniku do przechowywania musli czy płatków owsianych przez noc. Wszystkie te składniki na smaczną kolację lub śniadanie można przynieść na stół razem z puszkami lub pojemnikami do przechowywania świeżej żywności bez uszczerbku dla estetycznego wyglądu.

Puszki do przechowywania: łatwe w utrzymaniu, wielofunkcyjne i neutralne aromatycznie

Jednak pojemniki do przechowywania wykonane ze szkła i bambusa zachwycają nie tylko lepszym wyglądem, ale także wieloma innymi zaletami. Przede wszystkim jest to aspekt higieniczny. W przeciwieństwie do wcześniej używanych plastikowych pojemników, pojemniki do przechowywania są odporne na ciepło, dzięki czemu można je łatwo czyścić, gdy są gorące i utrzymywać w czystości. Niektóre z prezentowanych modeli są nawet ognioodporne, dzięki czemu można ich używać jako przyborów do gotowania lub smażenia do przygotowywania gulaszu, pieczeni lub zapiekanek. Zwiększa to użyteczność i przydatność pojemników magazynowych.

Bambus użyty do produkcji pokrywek również zachwyca wieloma zaletami. Odnawialny materiał ma naturalne właściwości antybakteryjne, które chronią zawartość pojemników na żywność lub słoików na przyprawy przed bakteriami. Ponadto bambus jest niezwykle stabilny wymiarowo i trwały, ponieważ kurczy się i pęcznieje w niewielkim stopniu. To sprawia, że jest to idealna "pokrywka" do pojemników używanych w kuchni. Ponieważ wilgotność jest tutaj wyższa, pojemniki do przechowywania wymagają szczególnie szczelnych pokryw, które są oddychające.

Kup pojemniki magazynowe: zoptymalizowane pod kątem specjalnych wymagań

Wreszcie, co nie mniej ważne, szklane pojemniki wspierają Cię w kuchni. Dzięki temu, że ich zawartość jest widoczna, zawsze masz składniki i przyprawy na widoku. W ten sposób możesz nie tylko zobaczyć, po co musisz sięgnąć, ale także kiedy coś ci się kończy. Jednak takie "przewidywanie" jest zalecane tylko w ograniczonym zakresie, ponieważ niektóre produkty spożywcze są bardzo wrażliwe na światło i mogą ucierpieć z powodu otwartej prezentacji.

Posiadamy jednak również odpowiednie pojemniki do przechowywania. Są one wykonane według sprawdzonych modeli i łączą wielowiekową wiedzę z innowacyjnym wzornictwem. Cebula, ziemniaki i czosnek w doniczkach zapobiegają kiełkowaniu i niejadalności przechowywanych plonów. Ceramiczna lub metalowa brytfanna zapobiega wysychaniu chleba i utrzymuje jego świeżość na dłużej.

do góry