Grille na węgiel drzewny, wędzarnie i piece do pizzy

 grill na węgiel drzewny, Maszyna do mięsa, 45 x 32,5 cm, termometr, kółka, czarny
Meat Machine Grill na węgiel drzewny Grill na węgiel drzewny Czarny
846,90 zł 1379,90 zł
-38%
 grill z wędzarnią, Beef Brisket, termometr, kółka, czarny
Beef Brisket Grill z wędzarnią Grill na węgiel drzewny Czarny
1207,90 zł
 grill obrotowy, Arco Trino, palenisko, grill, trójnóg, stal nierdzewna
Arco Trino Grill odchylny Grill odchylny Czarny
620,90 zł 819,90 zł
-24%
 wędzarnia, Flintstone Steel, wędzarnia, 1600 W, zintegrowany termometr, stal nierdzewna
Flinstone Steel Wędzarnia elektryczna Piec wędzarniczy elektryczny Srebrny Metal 1600 watt
1239,90 zł 1589,90 zł
-22%
 grill na prosiaka, Sauenland Pro, obrotowy szpikulec, 13 W, 4 koła, stal nierdzewna
Sauenland Pro Rożen do pieczenia prosiaka Grillowany prosię Srebrny 15 watt
1838,90 zł 2119,90 zł
-13%
 grill obrotowy z rożnem, Sauenland Mini, szpikulec obrotowy, 4 W, maks. 12 kg, stal nierdzewna
Sauenland Mini Grill obrotowy Grillowany prosię Srebrny Metal
541,90 zł 909,90 zł
-40%
 grill na prosiaka z silnikiem elektrycznym, Sauenland, obrotowy szpikulec,
Sauenland Grill do pieczenia prosiaka Grillowany prosię Srebrny Metal
1109,90 zł 1629,90 zł
-31%
 piec do pizzy na pellet, Diavolo, w tym kamień do pizzy, termometr, stal nierdzewna
Diavolo Piec do pizzy 0 40 cm , Piec do pizzy
946,90 zł 1279,90 zł
-26%
 wiszący grill obrotowy, Turion, palenisko, Ø 80 cm, grill, napęd kablowy, stal nierdzewna
Turion Grill odchylany z wysięgnikiem Grill odchylany z wysięgnikiem Czarny
1225,90 zł
Flinstone wędzarnia | 650 W | 4 ruszty | 2 drzwi | do wędzenia ryb, mięsa, kiełbasy, warzyw lub tofu | wyświetlacz cyfrowy | blokada bezpieczeństwa | stal nierdzewna
Flintstone Wędzarnia Wędzarnia smoker, Komora wędzarnicza Srebrny Metal
2229,90 zł
 grill węglowy, Beef Butler, wędzarnia,
Beef Butler Grill na węgiel drzewny Grill na węgiel drzewny Czarny
560,89 zł 769,90 zł
-27%
 wędzarnia, Flintstone, piec wędzarniczy, 1600 W, termometr, stal nierdzewna, kolor czarny
Flinstone Wędzarnia elektryczna Piec wędzarniczy elektryczny Czarny
1259,90 zł 1589,90 zł
-20%
Piec wolnostojący do pieczenia, Arezzo Piec do pizzy z wyjmowanym kamieniem Stalowa obudowa 1770 W 160 - 400 °C
Arezzo Piec do pizzy Piec do pizzy Czarny 1770 watt
1286,90 zł 1369,90 zł
-6%
Aberdeen Kombi-Grill 2in1-Grill Holzkohle-Gasgrill BBQ-Grill | Grillfläche: 106 x 44,5 cm | HeightAdjust System | regulierbare Lüftungsschieber | Thermometer | beschichteter Stahl | Seitentische | mobil | doppelte Brennkammer | rostbeständig
Aberdeen grill łączony grill gazowy, Grill na węgiel drzewny Czarny
3014,90 zł 4599,90 zł
-34%
 grill do prosiąt, Sauenland Pro XL, obrotowy szpikulec, 15 W, 4 kółka, stal nierdzewna
Sauenland Pro XL Grill do pieczenia prosiaka Grillowany prosię Srebrny Metal
3998,29 zł
Aberdeen Kombi-Grill 2in1-Grill Holzkohle-Gasgrill BBQ-Grill | Grillfläche: 106 x 44,5 cm | HeightAdjust System | regulierbare Lüftungsschieber | Thermometer | beschichteter Stahl | Seitentische aus Holz | mobil | doppelte Brennkammer | rostbeständig
Aberdeen grill łączony grill gazowy, Grill na węgiel drzewny Czarny
3119,90 zł 4139,90 zł
-24%
 grill kamado, Princesize, ceramiczny, 11
Princesize Grill Kamado Czarny Grill Kamado
2939,90 zł
 grill kamado, Queensize, termometr, zdejmowane części boczne, czarny
Queensize Grill Kamado Grill Kamado Czarny
2483,90 zł 3659,90 zł
-32%
Aberdeen Double Holzkohlegrill BBQ-Grill Smoker | Grillfläche: 92 x 44,5 cm | HeightAdjust System | regulierbare Lüftungsschieber | Thermometer | Grillrost: beschichteter Stahl | Seitentische aus Holz |   mobil | doppelte Brennkammer | rostbeständ
Aberdeen Double grill na węgiel drzewny Grill na węgiel drzewny Czarny
2357,90 zł 2619,90 zł
-10%
Pojedynczy grill na węgiel drzewny Aberdeen
Pojedynczy termometr do grilla na węgiel drzewny Aberdeen 2 stoliki boczne 2 kółka podłogowe Grill na węgiel drzewny Czarny
1988,90 zł
 grill kamado, Princesize, ceramiczny, 11
Princesize Grill Kamado Czerwony Grill Kamado
1016,90 zł 1689,90 zł
-39%
 grill z wędzarnią, Monstertruck, BBQ, stalowy, czarny
Monstertruck Grill z wędzarnią Czarny Komora wędzarnicza
3849,90 zł
Klarstein Bigfoot grill z wedzarką na węgiel drzewny smoker BBQ 55 x 40 cm stal czarny
Bigfoot Grill na węgiel z wędzarnią Czarny Komora wędzarnicza
1299,90 zł
 grill z wędzarnią, Dampflok, stal 3 mm, czarny
Dampflok Grill węglowy z wędzarnią Czarny Grill na węgiel drzewny
4859,90 zł
 grill węglowy, Fleischbrocken, wędzarnia, grill BBQ, czarny
Fleischbrocken Grill na węgiel drzewny z wędzarnią Czarny Grill na węgiel drzewny
2409,90 zł

Piec do pizzy, wędzarnia, grill węglowy i inne: samodzielne przygotowywanie przysmaków

Czym byłoby lato bez grilla, impreza bez pizzy, a kiełbaski bez aromatu dymu? Dzięki naszym wysokiej jakości urządzeniom możesz tworzyć najsmaczniejsze dania w dowolnym momencie. Przytulna atmosfera, możliwość porozmawiania o zakupach i mnóstwo czasu na zabawę będą na szczycie. Przekonani do samodzielnego przygotowywania posiłków i okazjonalni kucharze z pewnością znajdą w naszym szerokim asortymencie odpowiednie urządzenie do jeszcze częstszego biesiadowania w przyszłości.

Dla prawdziwych fanów: piec do pizzy dla domu

Czy znasz sekret pysznej pizzy? Nie tylko ciasto i polewy zapewniają wyjątkowe doznania kulinarne. Równie ważna jest temperatura. Trudno jest go osiągnąć w zwykłym piekarniku. Z drugiej strony nasz piec na pellet zapewnia niezbędną temperaturę, przy której podstawa staje się chrupiąca, a polewa pozostaje soczysta. Piec do pizzy na pellet działa bez zasilania elektrycznego, dzięki czemu można go umieścić w dowolnym miejscu. Zintegrowany termometr pokazuje, czy można rozpocząć pracę.

Gdy piec do pizzy jest opalany drewnem, uzyskuje się najlepszy smak, niezależnie od tego, czy jest to pizza, chleb, lasagne czy warzywa.... Oprócz naturalności, ważna jest również odpowiednia temperatura. W zależności od dodatków, pizze powinny być przygotowywane w bardzo wysokich temperaturach, między 350 a 400°C, podczas gdy chleb jest zwykle przygotowywany w temperaturze 180-220°C. Oznacza to, że każde danie ma swoją indywidualną temperaturę i czas gotowania. Podczas korzystania z zewnętrznego pieca do pizzy, pizza jest zwykle gotowa w ciągu 2 - 4 minut, podczas gdy pieczenie chleba zajmuje około 40 - 50 minut.

Grillowanie na węglu drzewnym: powrót do klasyki

Czym byłoby gotowanie na świeżym powietrzu bez grilla węglowego? Jedyną cechą wspólną naszych modeli z prostymi, konwencjonalnymi wariantami jest ogrzewanie. Nasz grill kociołkowy ma duży ruszt do grillowania. Jest to grill węglowy z pokrywą, można kontrolować rozwój ciepła za pomocą przełączanej wentylacji. Grillowanie przy użyciu tego grilla węglowego to czysta sprawa: separator tłuszczu zapobiega mieszaniu się kapiącego tłuszczu z węglem drzewnym. Popiół z węgli trafia do wyjmowanego popielnika, który można łatwo opróżnić po ostygnięciu.

Prawdziwym osiągnięciem jest grill Kamado. Jego szczególną cechą jest ceramiczna kopuła. Jego ceramiczny materiał magazynuje ciepło i uwalnia je równomiernie przez długi czas. Przy zaskakująco małej ilości paliwa, grill Kamado osiąga najwyższe temperatury. Kształt kopuły tworzy zasysanie ciepła, które jest regulowane przez suwaki wentylacyjne. Dzięki temu ten idealny grill na węgiel drzewny nadaje się również do gotowania, pieczenia i wędzenia. W zależności od modelu, grill na węgiel drzewny jest również wyposażony w duże półki. Tutaj można przechowywać przybory do grillowania, przyprawy, sosy i wszystko inne, czego potrzebujesz do grillowania w zasięgu ręki.

Jeśli chcesz kupić u nas grill na węgiel drzewny, możesz wybierać spośród różnych materiałów. Oferujemy grille na węgiel drzewny wykonane ze stali nierdzewnej, grille z powłoką wysokotemperaturową, która stanowi również ochronę przed warunkami atmosferycznymi oraz grille ceramiczne w różnych kolorach. Miłośnicy większych porcji mięsa znajdą specjalne projekty, takie jak nasz grill z prosięciem. Można je nabyć w kilku wariantach, dzięki czemu można zamówić dokładnie taki, który najlepiej nadaje się do danego projektu.

Samodzielnie złowione ryby, domowe kiełbasy, sery i wiele innych produktów można idealnie dostosować do własnych upodobań w wędzarni. Weganie i wegetarianie również doceniają uszlachetnianie tofu i warzyw według własnych receptur i nadawanie im ostatecznej finezji dzięki wędzonemu smakowi. W modelach z oknem podglądu można nawet obserwować, jak wędzony produkt zbliża się do ukończenia. Wybierasz wnętrze zgodnie ze swoimi preferencjami: Półki, tace i haczyki do wieszania to jedne z najważniejszych elementów.

Zdejmowane ruszty ułatwiają czyszczenie. Wyjmowane są również tace ociekowe, które zbierają płyn i tłuszcz wydostający się podczas wędzenia. Modele z wbudowanym termometrem umożliwiają monitorowanie temperatury bez konieczności otwierania drzwi. Oszczędza to utratę temperatury i dymu, a proces wędzenia nie jest przerywany. Dołączone klapy wentylacyjne służą do kontrolowania gęstości dymu z grilla węglowego. Aby zapewnić nie tylko udane palenie, ale także bezpieczeństwo, należy używać palaczy wyłącznie na zewnątrz. Znajdziesz tam również odpowiednią notatkę z danym modelem.

Wędzarnia jako klasa królewska wśród grilli węglowych

Królem grilli węglowych jest bez wątpienia wędzarnia lub wędzarnia BBQ, w której jedzenie jest nie tyle grillowane, co gotowane lub wędzone. Jako paliwa używa się drewna, węgla drzewnego lub brykietów. Wędzarnia jest zwykle używana do klasycznego grillowania i wędzenia żywności. Przygotowanie często trwa dłużej niż w przypadku innych grilli węglowych, zwłaszcza w niskich temperaturach. Jednak fani BBQ z nawiązką rekompensują to wędzonym smakiem mięsa, które jest szczególnie delikatne dzięki dłuższemu czasowi przygotowania i pośredniemu grillowaniu.

Jeśli używasz wędzarni BBQ po raz pierwszy, powinieneś przygotować wędzarnię, np. rozpalić ją raz bez jedzenia. Proces ten jest ważny i zwiększa trwałość wędzarni. Jedną z najważniejszych cech wędzarni w porównaniu z innymi rodzajami grilli jest również oddzielna komora spalania i gotowania. Taka konstrukcja ma wiele zalet:

  • Jedzenie nie może się przypalić, ponieważ nie ma bezpośredniego kontaktu z płomieniami.
  • Przygotowanie jest również możliwe w niskich temperaturach
  • Pośrednie grillowanie, gotowanie i wędzenie
  • Brak zapłonu kropelek tłuszczu, które mogą powodować szkodliwe opary
  • Jedzenie nie musi być obracane
  • Mięso pozostaje wyjątkowo delikatne i soczyste

  • do góry