3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Przyjemne temperatury w domu dzięki wentylatorowi stojącemu

Kiedy lato nabiera tempa, a temperatury rosną, w domu często robi się nieprzyjemnie ciepło. Zwłaszcza jeśli jest to penthouse lub pokoje z dużą ilością południowego słońca, wiele osób chce się ochłodzić. Wentylator podłogowy to świetny sposób na przywrócenie powiewu świeżego powietrza do przestrzeni mieszkalnej! Kupując wentylator podłogowy, można korzystać z urządzenia w salonie, pokoju dziecięcym i sypialni. Klarstein oferuje wentylatory podłogowe w różnych wersjach, które zapewniają przyjemny klimat w pomieszczeniach. Praktyczne wentylatory przydają się również w biurze, wtedy praca jest łatwiejsza!

Tak działa wentylator stojący

Tryb działania jest taki sam dla wszystkich modeli. Wewnątrz obudowy kratki znajdują się skrzydła, które są napędzane elektrycznie i wprawiają powietrze w ruch. Dzięki temu temperatura w pomieszczeniu pozostaje taka sama, ale powietrze w pomieszczeniu jest chłodniejsze. Delikatny przeciąg jest nieszkodliwy dla zdrowia, ale odczuwa się przyjemny efekt i można znów łatwiej oddychać.

Stojak zapewnia stabilną podstawę. Ponadto wentylator jest mobilny i może być używany w różny sposób. Zużycie energii jest niskie, nasze wentylatory działają z mocą od 28 do 65 watów. Wentylatory stojące to niedrogie, wydajne urządzenia, które zapewniają dobrą obsługę przez całe lato.

Idealne do sypialni, salonów i biur: wentylatory podłogowe o niskim poziomie hałasu

Szczególnie dobrze sprawdza się cichy wentylator stojący. Cichy wentylator w sypialni jest szczególnie praktyczny. Wszystkie wentylatory stojące Klarstein są bardzo ciche w działaniu. Słychać jedynie delikatne syczenie, które nie przeszkadza w pracy, oglądaniu telewizji czy słuchaniu muzyki. Równomierny, cichy rozwój nie stanowi przeszkody nawet w nocy. Dzięki temu nowoczesny wentylator stojący jest tak cichy, że może być używany w sypialni lub pokoju dziecięcym.

Szczególnie wygodny: wentylator podłogowy ze zdalnym sterowaniem

Każdy wentylator może być przełączany w kilku etapach. Prędkość obracających się łopatek można regulować w zależności od tego, czy ciąg ma być słabszy czy silniejszy. Nasza oferta obejmuje wentylatory podłogowe ze zdalnym sterowaniem, którymi można wygodnie sterować z kanapy lub biurka. Dobrym przykładem wentylatora stojącego z pilotem jest model Cool Tropic, dostępny w kolorze czerwonym lub czarnym. Wentylator ten przekonuje również bardzo eleganckim wyglądem i zintegrowanym timerem. Jeśli chcesz kupić wentylator stojący o modnym wyglądzie i wysokiej wydajności, z pewnością znajdziesz odpowiedni model w Klarstein.

Konstrukcja i wydajność - co liczy się w wentylatorze

Klarstein oferuje różne wentylatory podłogowe, które doskonale sprawdzają się w gorącym sezonie. Wentylatory z podstawką są dostępne w kolorze czarnym lub białym. Wentylator w kolorze metalicznym również wygląda bardzo dobrze, na przykład Ethos High Performance. Wydajność wszystkich modeli jest przekonująca, dzięki czemu zakup wentylatora zapewnia przyjemny klimat w pomieszczeniu. Dowiedz się, który wentylator stojący jest dla Ciebie najlepszy!

Wentylator wieżowy vs wentylator stojący

Wentylator stojący czy wieżowy? Ci, którzy nie tylko chcą wprawić powietrze w ruch, ale także obniżyć rzeczywistą temperaturę w pomieszczeniu o kilka stopni, również znajdą w Klarstein szeroką gamę wentylatorów wieżowych i innych klimatyzatorów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby cieszyć się pięknym latem - kup wentylator stojący już teraz i ciesz się słonecznymi dniami!

do góry