3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Ekspresy do kawy przelewowe

Ekspres do kawy przelewowy jest powszechnie używanym urządzeniem w niemieckich gospodarstwach domowych. Dzięki niemu możesz parzyć kawę automatycznie. Metoda przygotowania jest nieskomplikowana. Ale jak dokładnie działa to urządzenie, jakie funkcje sprawiają, że jest wyjątkowe i na co należy zwrócić uwagę, jeśli chcesz kupić ekspres do kawy przelewowy.

Co to jest ekspres do kawy przelewowy i jak działa?

Kawa jest dla wielu osób środkiem pobudzającym numer jeden, na przykład jako poranna przekąska. Ekspresy do kawy przelewowe są uważane za klasyczne ekspresy do kawy. Służy do w dużej mierze automatycznego przygotowywania aromatycznej kawy filtrowanej: Wlewasz wodę do zbiornika na wodę. Rozpoczyna się proces ekstrakcji. Urządzenie podgrzewa ją po naciśnięciu przycisku start, a następnie trafia ona do filtra, który jest wypełniony kawą w proszku. Gotowa aromatyczna kawa kapie do dzbanka poniżej. Następnie usuwasz filtr z kawą w proszku i wyrzucasz go do odpadów organicznych w sposób przyjazny dla środowiska. Istnieją również ekspresy ze stałymi filtrami. Poziomy mocy są różne. Im wyższa wartość, tym szybciej urządzenie podgrzewa wodę i przyspiesza proces parzenia.

Zakup przelewowego ekspresu do kawy - różne rodzaje i funkcje

W sklepie internetowym dostępnych jest wiele różnych urządzeń. Dzięki ekspresowi do kawy z młynkiem, takiemu jak ekspres Aromatica II Duo, możesz przenieść swoją przyjemność na nowy poziom. W tym przypadku urządzenie miele ziarna kawy bezpośrednio przed procesem parzenia. Młynek stożkowy jest instalowany w ekspresach wysokiej jakości. Świeżo zmielone ziarna zapewniają bardziej intensywny aromat w porównaniu do gotowego proszku. Jeśli masz ekspres bez młynka, powinieneś kupić młynek do kawy.

Jeśli posiadasz ekspres do kawy z dzbankiem termicznym, takim jak ekspres Aromatica II Thermo, możesz zamknąć dzbanek pokrywką termiczną. Kawa pozostaje ciepła przez długi czas dzięki doskonałej izolacji termicznej.

Technika ta została z czasem udoskonalona. Nowoczesne ekspresy posiadają obecnie wiele przydatnych funkcji dodatkowych, takich jak:

  • Złoty filtr: stały filtr, jeszcze przyjemniejszy aromat

  • Zintegrowany filtr z węglem aktywnym w zbiorniku wody, zmiękczanie wody

  • Funkcja utrzymywania ciepła po zakończeniu procesu parzenia

  • Ochrona przed kapaniem po wyjęciu szklanego dzbanka

  • Regulowana liczba kubków od dwóch do dziesięciu

  • Automatyczne wyłączanie, na przykład po 40 minutach

Zakup przelewowego ekspresu do kawy - jaki wybrać?

Przelewowe ekspresy do kawy są dostępne w sklepie internetowym Klarstein w wielu wariantach i dla każdych potrzeb. Odkryj duży wybór i zainspiruj się wysoką jakością. Wybierz spośród różnych funkcji, takich jak zintegrowany młynek, dzbanek termiczny, funkcja utrzymywania ciepła lub stały filtr wielokrotnego użytku, który jest korzystny dla środowiska. Nie trzeba już kupować worków filtracyjnych. Dokładna ilość kawy, jaką można przygotować za pomocą ekspresu, zależy od pojemności zbiornika i dzbanka. Dzięki blokadzie kapania kawa nie wypływa, jeśli dzbanek zostanie wyjęty podczas procesu parzenia. Wybierz ekspres do kawy, który najbardziej Ci odpowiada. Obsługa jest bardzo łatwa.

FAQ

Co to jest ekspres do kawy przelewowy i jak działa?

Ekspresy do kawy przelewowe służą do parzenia kawy filtrowanej. Różnią się one pod względem wyposażenia. Można więc wybierać między standardowymi modelami i urządzeniami o bardzo dobrych funkcjach. Wysokiej jakości ziarna Arabiki najlepiej nadają się do kawy filtrowanej. Można również użyć mieszanki o niskiej zawartości Robusty.

Jak działa ekspres do kawy przelewowy?

Ekspresy zastępują parzenie za pomocą dzbanka i dołączonego uchwytu na filtr. Kawę parzy się w klasyczny sposób: podgrzana woda przepływa przez kawę w proszku. Nowoczesne urządzenia oferują kilka dodatkowych funkcji.

Jakie cechy wyróżniają te urządzenia?

Ekspresy do kawy są niezbędne dla wielu osób. Są one oferowane w różnych wersjach i wzbogacone o dodatkowe funkcje, takie jak zintegrowany młynek, dzbanek termiczny, automatyczne wyłączanie lub blokada kapania.
do góry