3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Kosze na śmieci


Pojemnik na odpady

Klarstein oferuje wysokiej jakości, nowoczesne kosze w różnych rozmiarach i wzorach. Są bardzo łatwe w obsłudze i imponują atrakcyjnym wyglądem. Wiele pojemników na odpady kuchenne jest wyposażonych w system sortowania odpadów. Ułatwia to oddzielanie odpadów z gospodarstw domowych od odpadów organicznych i wrzucanie ich do żółtego pojemnika. Możesz wybrać różne modele, w których jedna taca ma 2 przedziały. Dzięki systemowi Ordnungshüter 3 oferujemy system sortowania odpadów, w którym pojemnik na odpady jest podzielony na 3 przedziały. Wszystkie produkty wykonane są ze stali nierdzewnej i malowane proszkowo. Wewnątrz znajdują się praktyczne uchwyty na worki na śmieci, które można szybko wyjąć.

Pojemniki na odpady Cleansmann i Cleanton

Oba modele mają wiele podobieństw i niewiele różnic. Nadają się nie tylko do kuchni, ale także do łazienki, przedpokoju, ogrodu i wszędzie tam, gdzie chcesz szybko i niezawodnie pozbyć się odpadów. Dzięki wysokiej jakości materiałom i atrakcyjnemu wzornictwu można je dobrze zintegrować z ogólnym wizerunkiem wnętrza lub na zewnątrz. Pojemność obu modeli wynosi 50 litrów, czyli bardzo dużo. Odpady są bezwonne i bezpiecznie zamknięte. W obu przypadkach jest to tacka czujnika. Jeśli chcesz wyrzucić śmieci, możesz to zrobić całkowicie bez ich dotykania. Jeśli użytkownik przesunie się na odległość 20 cm lub mniejszą, kosz z czujnikiem otworzy się automatycznie. Pozostanie on teraz otwarty przez 5 sekund, a następnie zamknie się samoczynnie. Pojemnik na odpady można również obsługiwać za pomocą jednego przycisku.

Orderly 3 - Kosz na śmieci z 3 przegrodami

Dzięki Ordnungshüter 3 sortowanie odpadów jest dziecinnie proste. Wewnątrz znajdują się trzy solidne wiadra, które są od siebie wyraźnie oddzielone. Pojemnik na odpady organiczne ma zieloną naklejkę, pojemnik na ogólne odpady z gospodarstw domowych ma brązową naklejkę, a pojemnik na tworzywa sztuczne ma żółtą naklejkę. Aby wyrzucić śmieci, wiadro otwiera się od przodu. Jest to możliwe dzięki zintegrowanemu otwarciu przedniej klapy. Istnieje możliwość wyjęcia każdego kubełka z osobna, opróżnienia go i ponownego włożenia.

Kosz na śmieci na 2 komory - odpady domowe i organiczne

Różne modele mają jedną lub dwie komory. W tym drugim przypadku pojemniki na pedały lub pojemniki z czujnikami umożliwiają wyraźne oddzielenie zwykłych odpadów domowych od odpadów organicznych. Jeśli wolisz pracować z czujnikiem, możesz wybrać między innymi następujące modele:

  • Grandmaster Trash
  • Królewski czujnik śmieci lub
  • Bezdotykowy kosz z czujnikiem Ultraclean.

Kosze te mają tę decydującą zaletę, że są wyposażone nie tylko w filtr zapachów, ale także w stabilną sterylizację ozonem. Może bezpiecznie i niezawodnie zniszczyć około 90% wirusów i bakterii znajdujących się w odpadach. Dzięki czujnikowi nie trzeba ręcznie otwierać kosza kuchennego. Jeśli zbliżysz się na odległość 20 cm lub mniejszą, nastąpi to automatycznie. Następnie masz 5 sekund na ponowne napełnienie pojemnika na odpady, ponieważ kubeł zamyka się ponownie.

Kup pojemnik na odpady - chętnie doradzimy!

Czy jesteś zainteresowany i chciałbyś kupić pojemnik na odpady? W takim razie będziemy zadowoleni, jeśli się z nami skontaktujesz. Z przyjemnością pomożemy w dokonaniu wyboru.

do góry