3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Koce elektryczne


Ciesz się ciepłem dzięki kocom elektrycznym i poduszkom grzewczym - to uczta dla całego ciała

Ciepło ma niezrównany wpływ na skórę, narządy i wegetatywny układ nerwowy w wielu sytuacjach. Przede wszystkim rozluźnia mięśnie, co oznacza, że stres dnia wydaje się niemal całkowicie znikać w ciągu kilku minut. Ponadto ciepło wspomaga krążenie krwi. Wspomaga to procesy metaboliczne w organizmie, dzięki czemu jest on zaopatrywany w dodatkową ilość składników odżywczych i tlenu. Jednocześnie usuwane są produkty odpadowe. Koc elektryczny lub ogrzewany koc jest zatem cenionym rozwiązaniem na chłodniejsze pory roku lub po prostu na relaks po pracy.

Klarstein oferuje szeroki wybór koców elektrycznych do łóżka lub kanapy w domu, a także możliwość zakupu przytulnych poduszek grzewczych. Moc podgrzewanego koca wynosi zwykle od 50 do 160 watów, więc zużycie jest niezwykle niskie, co czyni te urządzenia praktyczną i wydajną alternatywą dla korzystania z ogrzewania w sypialni. Ponadto niektóre funkcje, takie jak indywidualna kontrola temperatury, zapewniają większe bezpieczeństwo i zmniejszają koszty zużycia.

Jakie są zalety sufitów podwieszanych Klarstein?

Zalety koca elektrycznego są przede wszystkim ekonomiczne, praktyczne i korzystne dla zdrowia. Ogrzewając łóżko kocem elektrycznym lub narzutą, można obniżyć temperaturę w pomieszczeniu i zaoszczędzić na kosztach ogrzewania, jednocześnie ciesząc się ciepłem pod kocem. To samo dotyczy innych pomieszczeń w domu, na przykład sofy przed telewizorem: ciepły koc pozwala utrzymać ciepło nawet przy wyłączonym ogrzewaniu.

Kontrola ciepła

Ponieważ odczuwanie ciepła przez każdą osobę może być bardzo różne, koce elektryczne KLARSTEIN oferują możliwość indywidualnej regulacji. Wybierając wyższy poziom, można nieco rozmrozić zamrożone ciało, a następnie stopniowo obniżać temperaturę.

Co więcej, koce grzewcze są elastycznym rozwiązaniem, ponieważ mogą być używane w dowolnym miejscu w przestrzeni mieszkalnej, o ile w pobliżu dostępne jest podłączenie do zasilania. Aby korzystać z koców elektrycznych, czas spędzony na nich nie musi oznaczać bezczynności. Dlatego też warto, aby pracownicy i osoby samozatrudnione zaopatrzyły się w podgrzewany koc, gdy temperatury w domowym biurze spadają, a ciało nie jest w ruchu ze względu na pracę przy monitorze. W ten sposób poduszka grzewcza zapewnia przyjemny relaks w okolicy kręgosłupa lędźwiowego nawet podczas pracy. Jeśli lubisz wygodę, możesz kupić koc elektryczny z rękawami.

Klarstein oferuje również przytulne koce elektryczne do łóżka, które przyjemnie rozgrzewają je w bardzo zimne noce. Ponieważ zasypianie z zimnymi stopami nie jest ani łatwe, ani zdrowe dla organizmu. Ciepły koc przegania chłód i zapewnia przyjemny kontrast z chłodną temperaturą otoczenia w sypialni. Nasze koce ogrzewane są oferowane w różnych rozmiarach, takich jak nasze klasyczne koce ogrzewane w rozmiarze XXL.

Komfort i higiena

Powierzchnia ogrzewanego koca wykonana jest z wysokiej jakości, łatwego w pielęgnacji mikropluszu. W ten sposób koc elektryczny zapewnia dodatkowe ciepło. Ponieważ panel sterowania można zdjąć, koc można również czyścić w pralce. Zapewnia to wysoki poziom higieny, a podgrzewany koc zawsze pachnie świeżością.

Bezpieczeństwo

Ogrzewane sufity są podłączone do zasilania, dlatego należy zwrócić uwagę na aspekty związane z bezpieczeństwem. Zakup koca elektrycznego lub poduszki grzewczej od Klarstein zapewnia bezpieczeństwo również pod tym względem. Aby zapobiec ryzyku pożaru w przypadku niewyłączenia koca grzewczego, jest on zazwyczaj wyłączany automatycznie po upływie określonego czasu. W związku z tym niekoniecznie istnieje bezpośrednie niebezpieczeństwo zasypiania podczas użytkowania.

Kup koce elektryczne i poduszki grzewcze w Klarstein

W sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór różnorodnych wzorów. Można je harmonijnie zintegrować z wystrojem wnętrza i zaoferować ekscytujące możliwości łączenia z innymi stylowymi elementami dekoracyjnymi. Oprócz koców w jednolitych kolorach, dostępne są również modele w kratę, które nabierają szczególnego uroku, zwłaszcza w okresie adwentowym. Ale inne dyskretne i przyciągające wzrok wzory również spełniają życzenia dotyczące przekonujących akcesoriów domowych.

do góry