3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Kup Humidor w Klarstein - idealne miejsce do przechowywania cygar premium

Cygara są uważane za produkty premium i należą do segmentu drogich produktów. Dlatego też ich przechowywanie wiąże się z bardzo wysokimi wymaganiami. Aby cygara w ogóle nadawały się do palenia podczas długotrwałego przechowywania, bardzo ważne jest zapewnienie im nawilżania z zewnątrz. Jeśli tak się nie stanie, wyschną one w perspektywie średnioterminowej, co byłoby prawdziwym świętokradztwem. Rozwiązaniem jest więc specjalny system zapewniający cygarom odpowiednią wilgotność: humidor elektryczny, dostępny w różnych wersjach w sklepie internetowym Klarstein.

Jak dokładnie działa humidor?

Jest to szafka humidorowa, która może być używana natychmiast, bez żadnych dalszych manipulacji. Zarówno nawilżacz, jak i higrometr są zainstalowane w humidorze. Higrometr może być używany do pomiaru wilgotności w szafce humidora. Oprócz stabilnego chłodzenia, zalecana wilgotność wynosi około 70%. Wilgoć można łatwo uzupełnić za pomocą zintegrowanego zbiornika na wodę. Podczas przechowywania eleganckich patyczków tytoniowych zaleca się utrzymywanie stałych wartości. Jest to jedyny sposób na zachowanie pełnej przyjemności z cygara.

W humidorze znajdują się półki, które można indywidualnie wyjmować. Szuflady - wykonane z wysokiej jakości drewna cedrowego - wysuwają się na szynach, dzięki czemu można wyjąć wybrane cygaro. Zapewnia to elastyczną dystrybucję wewnątrz humidora.

Większość humidorów jest sterowana elektrycznie. Modele dostępne w sklepie internetowym odpowiadają średniej i wysokiej klasie efektywności energetycznej i są produkowane zgodnie z nowoczesnymi standardami. Temperatura wewnętrzna może być regulowana - indywidualnie w zależności od stopnia i idealnie dostosowana do cygara. Jest on przesyłany za pośrednictwem wyświetlacza cyfrowego. Dzięki nowoczesnemu elementowi dotykowemu obsługa humidora elektrycznego jest bardzo prosta - jest to prawdziwy produkt lifestyle'owy, który wyróżnia się wizualnie w domu każdego konesera cygar.

Humidor elektryczny - co wyróżnia model wysokiej jakości?

Ci, którzy decydują się na zakup humidora, szukają przede wszystkim jakości i solidnego wykonania. Warto przyjrzeć się grubości ścianek humidora. Im są one grubsze, tym lepiej stabilizują wilgotność w urządzeniu. Dzięki temu higrometr w nawilżaczu będzie wskazywał żądane wartości. Grubsze ścianki ułatwiają radzenie sobie z wahaniami wilgotności. Modele, które można zamówić w sklepie internetowym, spełniają te wysokie standardy jakości.

Jak duża powinna być pojemność humidora?

Pojemność zależy przede wszystkim od osobistej konsumpcji cygar. Cygara są zwykle przechowywane w taki sposób, aby wydobyć ich wyjątkowy aromat, pozwalając im dłużej się starzeć. Do bardzo długiego dojrzewania zalecany jest zatem model, w którym można przechowywać większą ilość cygar. Na przykład wariant 65-litrowy lub 78-litrowy. Mini humidor o pojemności około 33 litrów nadaje się do okazjonalnej przyjemności, a także do mniejszych przestrzeni. Jeśli wolisz średni rozmiar, 48-litrowy model jest doskonałym wyborem.

A co z drewnem cedrowym?

Drewno cedrowe jest celowo wybierane do przechowywania cygar, ponieważ ma pozytywny wpływ na cygara. Jego aromat jest wyraźnie wyczuwalny i wskazuje na najlepsze starzejące się drewno. Ma również tę zaletę, że chroni cygara przed chrząszczami tytoniowymi w humidorze.

do góry