3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Naczynia i sztućce na każdą potrzebę

W żadnym gospodarstwie domowym nie powinno zabraknąć naczyń i sztućców. Są to niezbędne akcesoria kuchenne. Tutaj znajdziesz nie tylko odpowiednie podstawowe wyposażenie w noże, widelce i łyżki. Otrzymujesz również rozwiązania umożliwiające przygotowywanie wyszukanych potraw. Również dzieciom pomagamy rozwijać zamiłowanie do gotowania. Nasze oferty pomagają w organizacji kuchni.

Klarstein oferuje różne rodzaje naczyń i sztućców

Asortyment Klarstein rozciąga się od zastawy stołowej dla dzieci po profesjonalny sprzęt. Na przykład: jeśli chcesz kupić zastawę stołową dla dzieci, znajdziesz bambusowe talerze zaprojektowane jako wesołe twarze zwierząt lub miski z łyżkami. Do podstawowego wyposażenia kuchni proponujemy pojemnik na sztućce, w której z powodzeniem uporządkujesz noże, widelce, łyżki, a nawet słomki. Znajdziesz tu również wystarczająco dużo miejsca na większe akcesoria kuchenne, takie jak noże do chleba. Dla profesjonalistów Klarstein oferuje zestaw noży znanych marek, takich jak Kishiko, Kashira, Kitano lub Kaito. Pasujące deski do krojenia są częściowo uwzględnione w ofertach. W zestawie znajdują się na przykład następujące narzędzia kuchenne:

  • Nóż szefa kuchni (czasami nazywany również ""nożem Santoku"")

  • Nóż uniwersalny

  • Obieraczka do warzyw i owoców

  • Nóż do chleba

  • Nóż do krojenia lub filetowania

Jeśli kupisz u nas zestaw noży, może on dotrzeć do Ciebie na dwa sposoby. Po pierwsze, może być w pięknie zaprojektowanym pudełku. Ten wariant jest powszechny w przypadku mniejszych zestawów zawierających trzy narzędzia tnące. Po drugie, noże są dostarczane w bloku. Daje to możliwość bezpiecznego schowania ich po użyciu. Poszczególne modele są zdecydowanie ostre. Dlatego też ich ostrza nie powinny być swobodnie dostępne ze względów bezpieczeństwa.

Typowe obszary zastosowania naczyń i sztućców

Zestaw noży jest szczególnie potrzebny do przygotowywania posiłków. Kroisz owoce, warzywa lub mięso tak, jak tego potrzebujesz. Zaczyna się od owoców do pysznych płatków śniadaniowych, kontynuuje sałatką jako dodatkiem do obiadu, a kończy świąteczną pieczenią. Noże mogą być jednak przydatne jako dodatek do układania gotowych potraw w atrakcyjny wizualnie sposób. Jeśli nie masz deski do krojenia, powinieneś kupić zestaw noży, który ją zawiera. Jest to jedyny sposób na skuteczną ochronę blatów roboczych.

Zastawa stołowa dla dzieci jest przeznaczona przede wszystkim do spożywania posiłków przez syna lub córkę. Płyty bambusowe składają się z kilku sekcji. W ten sposób można oddzielić przystawkę, danie główne i deser. W ten sposób dziecko uczy się jeść w odpowiedniej kolejności. Można również kupić zastawę stołową dla dzieci, która nadaje się do niektórych części przygotowywania posiłków. Na przykład w misce z łyżką córka lub syn może umieścić owoce, które chce zjeść, wraz z gałką lodów.

Zakup naczyń i sztućców: Twoje własne potrzeby decydują

Dwie poprzednie sekcje pokazują: w Klarstein masz szeroki wybór. Decydującym czynnikiem są Twoje potrzeby. Na przykład, jeśli lubisz często gotować i przygotowywać wyszukane potrawy, warto kupić większy zestaw noży. Mniejsza wersja jest wystarczająca, jeśli gotujesz, ale cenisz sobie prostotę.

FAQ

Czym różnią się naczynia i sztućce?

Zadaniem sztućców jest dostarczanie pokarmu do organizmu. Są to narzędzia potrzebne do przenoszenia jedzenia z talerza lub miski do ust. Zadaniem naczyń jest umożliwienie przyjmowania posiłków w ogóle. Zaliczają się do nich garnki, talerze, szklanki itp.

Które rodzaje naczyń wytrzymują najdłużej?

Zwłaszcza porcelana jest uważana za szczególnie trwały materiał. Skaleń, kaolin i kwarc jako bazy do obróbki naczyń porcelanowych są tutaj doskonałym rozwiązaniem, ponieważ mogą przetrwać dziesięciolecia.

Jak prawidłowo czyścić wysokiej jakości noże kuchenne?

Noże kuchenne nie nadają się do mycia w zmywarce. Należy je czyścić pod bieżącą ciepłą wodą z dodatkiem płynu do mycia naczyń, a następnie natychmiast wysuszyć.
do góry