3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Kompaktowy wentylator wieżowy: wysoka wydajność i piękne wzornictwo

Zmiany klimatu prowadzą do coraz częstszych fal upałów w miesiącach letnich. Wiele osób jęczy z powodu rekordowych temperatur, zwłaszcza w pomieszczeniach, w których stanowią one ogromne obciążenie fizyczne. Wentylator kolumnowy zapewnia znacznie przyjemniejszą atmosferę: Generowany wiatr sprawia wrażenie chłodzenia - można lepiej znosić wysokie temperatury. Kompaktowe wentylatory podłogowe są szczególnie odpowiednie do tego celu.

Powitalne orzeźwienie z wentylatora w domach i biurach

Wentylator podłogowy w formie kolumny charakteryzuje się kompaktową konstrukcją i eleganckim wyglądem. Dzięki smukłej konstrukcji można go elastycznie umieścić w rogu lub w innym miejscu w pomieszczeniu. Jeśli chodzi o kwestię wentylatora wieżowego lub wentylatora stojącego, ten pierwszy jest bardzo oszczędny w porównaniu. Kolejnym plusem jest atrakcyjny wygląd. Wysokiej jakości wentylator wieżowy idealnie pasuje do nowoczesnej przestrzeni mieszkalnej lub biurowej. Modele te o ekskluzywnym designie zapewniają również cenne usługi w obiektach gastronomicznych i punktach sprzedaży detalicznej.

Wydajny wentylator stojący z wieloma funkcjami

Wentylatory w tym sklepie przekonują wysokim przepływem powietrza przy niskim zużyciu energii. Wydajność jest imponująca: większość modeli cyrkuluje kilkaset metrów sześciennych powietrza na godzinę i potrzebuje do tego tylko około 40 do 50 watów. Gwarantuje to odświeżający efekt nawet w bardzo wysokich temperaturach pokojowych. W niektórych wentylatorach można włączyć oscylację poziomą: Wentylator kolumnowy obraca się wtedy pod pewnym kątem i dostarcza do pomieszczenia świeżą bryzę na dużej powierzchni. Produkty marki umożliwiają różne prędkości, a najlepsze modele imponują takimi atrakcjami, jak tryb naturalny. Przy ustawieniu "Nature" siła przepływu wentylacji zmienia się - czujesz się jak na zewnątrz! Wentylatory z filtrem dodatkowo oczyszczają powietrze w pomieszczeniu z kurzu i brudu.

Wentylator wieżowy: cicha praca i wygoda użytkowania

Wysoka wydajność, a jednocześnie niski poziom hałasu: to kolejna zaleta wentylatorów kolumnowych. Minimalna emisja hałasu jest korzystna w środowisku pracy. Wielu użytkowników ceni sobie również cichy wentylator w mieszkaniu. Wszystkie modele w sklepie Klarstein są łatwe w obsłudze - to również ważne kryterium zakupu. Można na przykład kupić wentylator wieżowy z pilotem zdalnego sterowania. Jeśli chcesz włączyć lub wyłączyć wentylator stojący, możesz to zrobić z wygodnego fotela lub biurka. Prędkość można również zmieniać za pomocą pilota zdalnego sterowania. Wiele wentylatorów z tej kategorii posiada funkcję timera jako dodatkową funkcję: zaprogramuj wentylator podłogowy zgodnie z potrzebami, a włączy się lub wyłączy o określonej godzinie. Wentylatory Comfort posiadają również zintegrowany czujnik temperatury. Siła nawiewu automatycznie dostosowuje się do aktualnej temperatury w pomieszczeniu.

Kup indywidualnie dopasowany wentylator wieżowy w Klarstein

W tym sklepie można wybierać spośród wielu wentylatorów kolumnowych, które różnią się takimi aspektami jak wydajność, funkcje i kolor. Na stronach poszczególnych produktów znajdują się szczegółowe opisy i wszystkie istotne dane techniczne. Rozmiar pomieszczenia odgrywa kluczową rolę w podejmowaniu decyzji: jeśli pomieszczenie jest duże, zalecany jest wentylator wieżowy o odpowiedniej mocy. Wszystkie modele można zamówić w Klarstein w atrakcyjnym stosunku ceny do wydajności. Inwestujesz w jakość - wentylatory stojące będą niezawodnie wykonywać swoją pracę przez wiele lat. Dzięki markowemu wentylatorowi komfortowemu gorące i zastałe powietrze w pomieszczeniu to już przeszłość!

do góry