Wentylatory kolumnowe

Wentylator kolumnowy, Skyscraper 3G, ze sterowaniem dotykowym, 50 W, pilot zdalnego sterowania Zwycięzca testów
Skyscraper 3G Wentylator kolumnowy Biały wentylator
439,90 zł 669,90 zł
Wentylator kolumnowy, Skyscraper 3G, ze sterowaniem dotykowym, 50 W, pilot zdalnego sterowania Zwycięzca testów
Skyscraper 3G Wentylator kolumnowy Czarny wentylator
489,90 zł 669,90 zł
Wentylator kolumnowy, Twister, 45W, oscylacja, maks. 343 m³/h, 4 tryby, czarny
Twister Wentylator kolumnowy Wentylator wieżowy Czarny
509,90 zł 819,90 zł
Wentylator kolumnowy, Icetower Smart, 45 W, sterowanie za pomocą aplikacji
Icetower Smart Wentylator kolumnowy Wentylator podłogowy, Wentylator stojący, Wentylator wieżowy Czarny / Biały
309,90 zł 629,90 zł

Kompaktowy wentylator wieżowy: wysoka wydajność i piękne wzornictwo

Zmiany klimatu prowadzą do coraz częstszych fal upałów w miesiącach letnich. Wiele osób jęczy z powodu rekordowych temperatur, zwłaszcza w pomieszczeniach, w których stanowią one ogromne obciążenie fizyczne. Wentylator kolumnowy zapewnia znacznie przyjemniejszą atmosferę: Generowany wiatr sprawia wrażenie chłodzenia - można lepiej znosić wysokie temperatury. Kompaktowe wentylatory podłogowe są szczególnie odpowiednie do tego celu.

Powitalne orzeźwienie z wentylatora w domach i biurach

Wentylator podłogowy w formie kolumny charakteryzuje się kompaktową konstrukcją i eleganckim wyglądem. Dzięki smukłej konstrukcji można go elastycznie umieścić w rogu lub w innym miejscu w pomieszczeniu. Jeśli chodzi o kwestię wentylatora wieżowego lub wentylatora stojącego, ten pierwszy jest bardzo oszczędny w porównaniu. Kolejnym plusem jest atrakcyjny wygląd. Wysokiej jakości wentylator wieżowy idealnie pasuje do nowoczesnej przestrzeni mieszkalnej lub biurowej. Modele te o ekskluzywnym designie zapewniają również cenne usługi w obiektach gastronomicznych i punktach sprzedaży detalicznej.

Wydajny wentylator stojący z wieloma funkcjami

Wentylatory w tym sklepie przekonują wysokim przepływem powietrza przy niskim zużyciu energii. Wydajność jest imponująca: większość modeli cyrkuluje kilkaset metrów sześciennych powietrza na godzinę i potrzebuje do tego tylko około 40 do 50 watów. Gwarantuje to odświeżający efekt nawet w bardzo wysokich temperaturach pokojowych. W niektórych wentylatorach można włączyć oscylację poziomą: Wentylator kolumnowy obraca się wtedy pod pewnym kątem i dostarcza do pomieszczenia świeżą bryzę na dużej powierzchni. Produkty marki umożliwiają różne prędkości, a najlepsze modele imponują takimi atrakcjami, jak tryb naturalny. Przy ustawieniu "Nature" siła przepływu wentylacji zmienia się - czujesz się jak na zewnątrz! Wentylatory z filtrem dodatkowo oczyszczają powietrze w pomieszczeniu z kurzu i brudu.

Wentylator wieżowy: cicha praca i wygoda użytkowania

Wysoka wydajność, a jednocześnie niski poziom hałasu: to kolejna zaleta wentylatorów kolumnowych. Minimalna emisja hałasu jest korzystna w środowisku pracy. Wielu użytkowników ceni sobie również cichy wentylator w mieszkaniu. Wszystkie modele w sklepie Klarstein są łatwe w obsłudze - to również ważne kryterium zakupu. Można na przykład kupić wentylator wieżowy z pilotem zdalnego sterowania. Jeśli chcesz włączyć lub wyłączyć wentylator stojący, możesz to zrobić z wygodnego fotela lub biurka. Prędkość można również zmieniać za pomocą pilota zdalnego sterowania. Wiele wentylatorów z tej kategorii posiada funkcję timera jako dodatkową funkcję: zaprogramuj wentylator podłogowy zgodnie z potrzebami, a włączy się lub wyłączy o określonej godzinie. Wentylatory Comfort posiadają również zintegrowany czujnik temperatury. Siła nawiewu automatycznie dostosowuje się do aktualnej temperatury w pomieszczeniu.

Kup indywidualnie dopasowany wentylator wieżowy w Klarstein

W tym sklepie można wybierać spośród wielu wentylatorów kolumnowych, które różnią się takimi aspektami jak wydajność, funkcje i kolor. Na stronach poszczególnych produktów znajdują się szczegółowe opisy i wszystkie istotne dane techniczne. Rozmiar pomieszczenia odgrywa kluczową rolę w podejmowaniu decyzji: jeśli pomieszczenie jest duże, zalecany jest wentylator wieżowy o odpowiedniej mocy. Wszystkie modele można zamówić w Klarstein w atrakcyjnym stosunku ceny do wydajności. Inwestujesz w jakość - wentylatory stojące będą niezawodnie wykonywać swoją pracę przez wiele lat. Dzięki markowemu wentylatorowi komfortowemu gorące i zastałe powietrze w pomieszczeniu to już przeszłość!

do góry