3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Piekarniki


Piekarniki i mini piekarniki z nowoczesnymi funkcjami w Klarstein

W nowoczesnej kuchni używa się piekarnika, mini piekarnika lub piekarnika do zabudowy z wieloma funkcjami. Oprócz ogrzewania górnego i dolnego lub gorącego powietrza, w piekarniku można grillować lub upiec smaczną pizzę. Poszczególne piekarniki można zintegrować w wysokiej szafce. Płyta grzewcza jest instalowana oddzielnie w blacie roboczym.

Zestaw z pojedynczym lub wbudowanym piekarnikiem

Dostępne są oddzielne piekarniki, które można połączyć z wybraną płytą grzejną. Ta opcja jest zalecana, jeśli posiadasz już płytę grzewczą. Alternatywnie można zdecydować się na zestaw do pieczenia. Zestawy obejmują płytę grzewczą lub połączenie płyty grzewczej i okapu kuchennego.

Jeśli chcesz całkowicie wyposażyć swoją kuchnię w nowe urządzenia, ten zestaw jest przystępnym wyborem. Otrzymujesz wysokiej jakości sprzęt i oszczędzasz pieniądze w porównaniu z zakupem indywidualnym. Zestawy można elastycznie zintegrować z każdą kuchnią do zabudowy.

Ważne informacje:

W przeciwieństwie do konwencjonalnych piekarników elektrycznych, piekarniki do zabudowy posiadają własny panel sterowania. To samo dotyczy płyty grzewczej. W ten sposób można indywidualnie zaprojektować kuchnię zgodnie z własnymi upodobaniami i potrzebami.

Zakup piekarnika i zintegrowanie go z wysokim urządzeniem

Aby zainstalować piekarnik, potrzebna jest wysoka szafka, która jest gotowa do umieszczenia urządzenia. Zaletą jest to, że wbudowany piekarnik można zamontować na wysokości oczu. Nie trzeba się już schylać, aby wyjąć zawartość. To samo dotyczy sprawdzania postępów przez dużą szybę.

Piekarniki do zabudowy marki Klarstein wzorowane są na modelu amerykańskim pod względem designu i sposobu integracji z kuchnią. Są one uważane za kolejną ewolucję klasycznego piekarnika do zabudowy, w którym powierzchnia do gotowania i piekarnik mają jeden panel sterowania. Projekt kuchni wygląda bardziej dynamicznie i nowocześnie dzięki oddzielnemu wbudowanemu piekarnikowi i płycie grzejnej.

Ważne informacje:

Piekarniki do zabudowy mają znormalizowane wymiary. Oznacza to, że można go zmieścić w każdej wysokiej szafce, niezależnie od modelu kuchni. Należy jednak upewnić się, że wysoka jednostka jest gotowa do zintegrowania wbudowanego piekarnika. Rozmieszczenie drzwi powyżej i poniżej jednostki powinno być jednolite. Te wysokie szafki można zamówić do niemal wszystkich programów kuchennych.

Cechy piekarnika do zabudowy

Piekarniki do zabudowy zachwycają nie tylko eleganckim wyglądem, ale także bardzo dobrymi funkcjami. Wyświetlacz na środku panelu sterowania pokazuje ustawioną temperaturę i odpowiedni program. Po wyłączeniu można trwale odjąć czas.

Komora gotowania wielu modeli ma pojemność 70 litrów. Jest to wystarczająca ilość do pieczenia lub smażenia na wielu poziomach. Dzięki oddzielnemu poziomowi do pieczenia pizzy można mieć pewność, że spód pizzy będzie chrupiący, a dodatki pozostaną soczyste. Piekarniki do zabudowy są wszechstronne i łatwe w użyciu.

Korzyści z zakupu mini piekarnika od Klarstein

Lubisz wygląd z ubiegłego wieku, kiedy urządzenia kuchenne były prawdziwą wizytówką? Niektóre piekarniki do zabudowy i mini piekarniki Klarstein są zaprojektowane w stylu retro. Ciekawe kolory, takie jak czarny lub kremowy, oraz nostalgiczne pokrętła sterowania przypominają o minionych czasach. Dopasuj wygląd urządzeń elektrycznych do mebli kuchennych lub ustaw ciekawe akcenty.

W ofercie znajdują się również popularne mini wycieczki. Mini piekarnik to oszczędzająca miejsce alternatywa dla małych gospodarstw domowych. Mini piekarnik z konwekcją sprosta każdemu wyzwaniu, niezależnie od tego, czy chodzi o ciasto, czy pizzę. Istnieje również możliwość przygotowania szaszłyków z grilla lub grillowanego kurczaka. Mały piekarnik lub mini piekarnik jest zatem bardziej niż odpowiednią alternatywą dla większego piekarnika.

Zestaw do pieczenia dla nowego sprzętu kuchennego

Czy wyremontowałeś swoją kuchnię i chcesz kupić zupełnie nowe urządzenia elektryczne, takie jak piekarnik lub piekarnik do zabudowy? W takim przypadku kuchenka elektryczna w połączeniu z okapem kuchennym jest właściwym wyborem. Zestaw do zabudowy jest dostępny w różnych wersjach. Dostosuj funkcje i wygląd kuchenki do zabudowy i okapu kuchennego do swojej kuchni.

Zaleca się stosowanie okapu kuchennego w każdej kuchni. Pochłania tłuszcz i nieprzyjemne zapachy. W ten sposób można zapobiec przedostawaniu się tłustych oparów na meble kuchenne podczas gotowania. Modele te są wyposażone w filtr i mogą pracować bez zewnętrznego odciągu.

Chcesz kupić piekarnik do pieczenia i stawiasz na elegancki design i wysoką funkcjonalność? Klarstein oferuje szeroką gamę modeli piekarników, takich jak mini piekarniki, piekarniki z płytami ceramicznymi i piekarniki do zabudowy, które można również nabyć w zestawie. Sprawdź oferty na stronie internetowej Klarstein.

do góry