3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Automaty do konserwowania i automaty do napojów do codziennego użytku i na uroczystości

Jeśli chcesz zakonserwować owoce ze swojego ogrodu i ułatwić sobie pracę, z pomocą przyjdzie Ci automatyczna konserwatorka, którą możesz kupić w różnych wersjach. Zwykle można go używać jako urządzenia do grzanego wina, a także jako dozownika napojów z kranem do gorących napojów. Dozowniki do napojów z uchwytami na butelki są idealne do domowego baru.

Jakie modele maszyn do produkcji puszek i napojów są dostępne?

Maszyny do produkcji konserw dostępne są w wersjach o różnej pojemności, w zależności od tego, ile produktów chcemy zapakować. Posiadają one kran, dzięki czemu można ich używać do przygotowywania gorących napojów i jako dozownik gorących napojów w tym samym czasie. Można również użyć kranu do spuszczenia wody po zaciśnięciu. Niektóre modele posiadają cyfrowy wyświetlacz temperatury. Użyj czasomierza, aby ustawić czas konserwowania, który różni się w zależności od rodzaju owoców lub warzyw, które chcesz konserwować.

W zależności od pojemności można włożyć różną liczbę słoików. Ale urządzenia mogą zrobić jeszcze więcej. W słoikach można również przechowywać i konserwować kiełbasy, różne dania mięsne i gulasze. W urządzeniach tych można również przechowywać domowe dżemy. Możesz wybrać różne temperatury do pasteryzowania, ponieważ owoce i inne produkty spożywcze są puszkowane w różnych temperaturach. Często pasteryzator wyposażony jest w czasomierz, za pomocą którego można ustawić czas pasteryzowania. Ponadto często dostępna jest ochrona przed przegrzaniem. Jeśli garnek jest zbyt gorący lub nie ma wystarczającej ilości wody, wyłącza się.

Puszki automatyczne posiadają funkcję automatycznego wyłączania. Wyłączają się po ustawionym czasie. Prosty automatyczny pasteryzator jest również przydatnym narzędziem domowym, ale nie wyłącza się po zakończeniu pasteryzowania. Jeśli chcesz serwować głównie zimne napoje w swoim domowym barze, możesz wybrać uchwyt na butelki, który jest dostępny dla różnej liczby butelek. Te uchwyty na kubki mają tacki, które umożliwiają szybkie napełnianie kubków. W barze te krany mają piękny wygląd.

Dozownik napojów Klarstein z kranem współpracuje z nabojem ze sprężonym gazem. To jest wymienne. Zamówienia można składać w prosty i nieskomplikowany sposób za pomocą praktycznego systemu depozytowego. Oddajesz pusty kartridż i wymieniasz go na nowy. Jest prosty, nieskomplikowany i chroni środowisko.

Grzaniec - gorące napoje na zimną porę roku

Puszki automatyczne doskonale sprawdzają się również jako zaparzacze do grzanego wina i do przygotowywania innych gorących napojów, takich jak kawa i herbata w większych ilościach. Są to idealne tace na gorące napoje na imprezę lub inne duże wydarzenie. Ponadto można również korzystać z dozowników napojów z kranem do zimnych napojów.

Wszystko, czego potrzebujesz do obsługi kuchenki do grzanego wina, to podłączenie elektryczne. Poszczególne modele różnią się przede wszystkim pojemnością. W przypadku mniejszych uroczystości wystarczą podstawowe modele o pojemności 30 filiżanek lub 16 litrów. Jeśli potrzebujesz urządzenia do grzanego wina na większą imprezę lub dla wielu gości, wybierz modele o pojemności 27 litrów.

Modele przekonują nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale także szlachetnym designem. Elementy ze stali nierdzewnej w połączeniu z czarnym plastikiem przyciągają wzrok. Ponieważ kran jest zintegrowany z płytą grzewczą, grzane wino można podawać łatwo i bezpiecznie.

W Klarstein można kupić coś więcej niż tylko dystrybutor napojów, aby poczęstować gości chłodnym napojem. Jako dodatek lub alternatywę można wybrać grzane wino. Dobre grzane wino z kieliszkiem lub bez to odpowiedni napój na zimne dni. Można się nim delektować nie tylko podczas jarmarków bożonarodzeniowych, jeśli zdecydujemy się na zakup urządzenia do gotowania grzanego wina firmy Klarstein.

Korzyści z zakupu pasteryzatora, dozownika do napojów lub urządzenia do produkcji grzanego wina od Klarstein

Jeśli chcesz kupić automatyczną maszynę do konserw, powinieneś rozważyć, co jest dla Ciebie ważne. W zależności od tego, czy chcesz gotować większe czy mniejsze ilości, wybierasz pojemność. Aby nie musieć martwić się o samodzielne wyłączanie urządzenia, wybierz urządzenie z timerem i automatycznym wyłączaniem. Z punktu widzenia bezpieczeństwa, ochrona przed przegrzaniem jest ważna, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia przez wysoką temperaturę. Panel sterowania z przyciskami zapewnia łatwą i wygodną obsługę. Powinieneś wybrać wyświetlacz cyfrowy, aby zobaczyć, jaka temperatura została osiągnięta w urządzeniu. Jeśli szukasz dozownika do napojów, nie musisz kupować go osobno, ponieważ wszystkie pojemniki mają kran. Można w nim przygotowywać gorące napoje, a także przechowywać i używać gorących lub zimnych naczyń.

Często zadawane pytania dotyczące pasteryzatorów

Jaka jest różnica między maszyną do konserw a czajnikiem do grzanego wina?

Prosty automat nie posiada czasomeirza i nie wyłącza się po zakończeniu gotowania. We w pełni automatycznym pasteryzatorze czas pasteryzowania ustawia się za pomocą czasomierza. Po upływie tego czasu urządzenie wyłączy się.

Czy do przygotowywania gorących napojów można używać konserwantów?

Wszystkie automaty do konserw nadają się również do przygotowywania grzanego wina i innych gorących napojów. Posiadają bezsmakową obudowę ze stali nierdzewnej, która jest łatwa w czyszczeniu oraz funkcję utrzymywania ciepła, która utrzymuje temperaturę napojów.

Czy podczas pasteryzowania można układać słoiki jeden na drugim?

W zależności od wielkości pojemnika i posiadanych słoików, można ułożyć kilka słoików jeden na drugim w celu przetworzenia lub zagotowania dżemu.

do góry