3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Promienniki podczerwieni – obraz i ogrzewanie jednocześnie

Promiennik podczerwieni jako obraz? To się da zrobić! Klarstein oferuje Państwu szeroką paletę ściennych promienników podczerwieni w najróżniejszych wzorach i formatach. Znajdzie się więc nie tylko coś dla niemal każdego stylu wystroju wnętrz i gustu, ale także dla każdego pomieszczenia. Poniżej przedstawiamy oczywiste zalety grzejnika ściennego na podczerwień w formie obrazu, dzięki któremu można dosłownie wyczarować nie tylko ciepłe myśli, ale również atrakcyjne cztery ściany.

Na jeden rzut oka: Zalety ściennego promiennika podczerwieni z obrazem i termostatem

  • Łatwy montaż
  • Elastyczne możliwości montażu
  • Ciepło za naciśnięciem przycisku
  • Inteligentna i łatwa obsługa
  • Efektywne ogrzewanie bez strat ciepła
  • Niewielkie zapotrzebowanie na miejsce
  • Różnorodne wzornictwo i możliwości łączenia
  • Bezpyłowa i przyjazna dla alergików emisja ciepła
  • Niska cena zakupu
  • Suche ściany i brak pleśni

Grzejnik w formie obrazu z fotografią krajobrazową

Na ścianie w Twojej jadalni pozostało jeszcze trochę miejsca? Teraz miejsce to – po zawieszeniu promiennika podczerwieni w formie obrazu marki Klarstein – może stać się funkcjonalnym, atrakcyjnym elementem dekoracyjnym. Nasze obrazy grzejnikowe są niezwykle praktyczne zwłaszcza w pomieszczeniach, w których nie spędza się zbyt wiele czasu: Ogrzewają one tylko osoby znajdujące się w pobliżu, ale nie samo powietrze w pomieszczeniu. Energooszczędne ogrzewanie za naciśnięciem przycisku jeszcze nigdy nie było tak proste i jednocześnie dekoracyjne. Co powiesz na wspaniałe zdjęcie krajobrazu przy stole jadalnym?

Grzejnik ścienny na podczerwień w formie obrazu z motywami zwierzęcymi

Zwłaszcza w przypadku małych dzieci klimat pomieszczeń powinien być przyjemnie ciepły, aby mogły się bawić i wygłupiać, nie marznąc. Dzięki grzejnikom w formie obrazu marki Klarstein wysuszone przez ogrzane powietrze nosy dzieci należą już do przeszłości. Zamiast tego ulubione zwierzęta Twojego potomstwa zapewniają teraz także całe popołudnia przy dobrej zabawie i odpowiedniej temperaturze – i to w całkiem sprytny sposób: Za pomocą aplikacji Klarstein można przy użyciu smartfona sterować jednym lub kilkoma promiennikami podczerwieni w formie obrazu i dostosować temperaturę w pokoju dziecka.

Promiennik podczerwieni w formie obrazu ze sztuką abstrakcyjną

Wszyscy to znamy: Ten dreszcz, kiedy wstajesz po nocy przy otwartym oknie. Podkręcanie standardowego grzejnika zazwyczaj się nie opłaca. W tym miejscu do gry wchodzą grzejniki ścienne Klarstein: Oszczędność miejsca i dekoracyjnie zawieszony nad łóżkiem lub stolikiem nocnym, możesz ustawić temperaturę swojego samopoczucia za pomocą aplikacji podczas picia gorącej porannej kawy w łóżku i cieszyć się bezpośrednim ciepłem podczerwieni. A jeśli w lecie nie pojawi się gęsia skórka, Twój wielofunkcyjny obraz marki Klarstein i tak będzie przyciągał wzrok. Czy to nie rozgrzewa również Twojego serca?

Grzejnik na podczerwień w formie obrazu z mapami i miastami

Dla biurowych marków, miejskich dzieciaków i miłośników wędrówek z upodobaniem do przytulnego ciepła: Nasze grzejniki ścienne marki Klarstein w szerokiej gamie wzorów map i panoram miast. Lubisz czarno-białe, szkicowane mapy miast lub imponujące krajobrazy metropolii? A może wolisz kolorowy atlas świata o fantazyjnym wyglądzie? Wszystkie modele mają jedną wspólną cechę: Zastępują one konwencjonalny i zakurzony grzejnik i pozwalają na oszczędność miejsca i swobodne umiejscowienie źródła ogrzewania – idealne również do małych i krętych biur domowych.

Ścienny promiennik podczerwieni – obraz ze sztuką współczesną

Masz ochotę na gorącą kąpiel w pianie, piszczącą kaczką i kieliszkiem wina? Wisienka na torcie: Dający do myślenia widok na jeden z naszych fantazyjnych obrazów ściennych z funkcją ogrzewania do 37°C. Dzięki temu możesz cieszyć się chwilą wytchnienia przez wyjątkowo długi czas, nie marznąc. Chcesz także, aby z pomieszczenia wydostawało się trochę wilgoci bez zwiększania kosztów ogrzewania? To także żaden problem! Technologia ogrzewania podczerwienią ogrzewa wyłącznie Ciebie jako obiekt rezonujący, a nie samo powietrze. Kolejny pozytywny efekt uboczny: suche ściany, a co za tym idzie brak pleśni. To sprawia, że pluskanie się w wodzie jest jeszcze przyjemniejsze!

Motywy botaniczne na promienniku podczerwieni: Do wyboru format pionowy i poziomy

Jeśli chodzi o umieszczanie i łączenie obrazów kwiatowych – na przykład w salonie – jesteśmy również całkowicie elastyczni. Znów zrobiłeś przemeblowanie i przestawiłeś meble? W takim razie wystarczy poszukać nowego miejsca dla innowacyjnego grzejnika ściennego na podczerwień marki Klarstein – najważniejsze jest to, aby miejsca, w których siedzisz, pozostawały w zasięgu grzejnika. A kiedy jesteś zmęczony i leżysz wieczorem na kanapie, możesz łatwo kontrolować swój ulubiony poziom ciepła za pomocą aplikacji.

Odkryj jeszcze więcej wariantów naszego ściennego promiennika podczerwieni marki Klarstein

Panele obrazowe na podczerwień
do góry