3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Odkurzacze & odkurzacze automatyczne


Odkurzacz od Klarstein

Czy to w życiu prywatnym, w pracy czy w jakimkolwiek innym budynku, czysta podłoga jest uważana za symbol. Przysłówek ma w tym przypadku ogromne znaczenie. Dzięki odpowiedniemu urządzeniu czyszczenie staje się dziecinnie proste. Każdy, kto chce kupić odkurzacz, znajdzie duży wybór w sklepie internetowym.

Hoover - różne typy

W sklepie można znaleźć wiele odmian. Oprócz wydajności, kontroli i funkcjonalności, decydujące znaczenie mają również własne wymagania, nawyki i wielkość domu lub budynku. Najpopularniejszą opcją jest odkurzacz podłogowy. Dzięki funkcji 2 w 1 wiele urządzeń może być używanych zarówno jako odkurzacz podłogowy, jak i ręczny. Ten ostatni nadaje się na przykład do usuwania okruchów pomiędzy nimi. Oprócz dyszy podłogowej, często dołączane są inne przystawki, takie jak dysza do tapicerki i dysza szczelinowa, które można podłączyć w razie potrzeby. Urządzenia bezworkowe mają pojemnik na kurz lub pojemnik zbiorczy, którego zawartość można opróżnić do odpadów domowych. Jest to korzystne dla środowiska i budżetu domowego, ponieważ nie trzeba kupować nowych worków do odkurzacza.

Odkurzacz bezprzewodowy lub bezprzewodowy

Dzięki zaawansowanej technologii akumulatorowej można odkurzać bezprzewodowo nawet w miejscach bez zasilania sieciowego. Schody, wnętrze samochodu lub domek ogrodowy mogą być czyszczone bez wysiłku. Nowoczesne, wydajne akumulatory umożliwiły opracowanie większych, elastycznych odkurzaczy. Przykładowo, akumulator litowo-jonowy o napięciu 25,2 V gwarantuje długi czas pracy, dzięki czemu można odkurzać nawet przez 50 minut bez użycia przewodu. Jeśli chcesz kupić odkurzacz, powinieneś zwrócić uwagę na żywotność baterii, a także wydajność czyszczenia. Po zakończeniu pracy odkurzacz jest ładowany w stacji ładującej. Kolejną zaletą praktycznego odkurzacza bezprzewodowego jest jego smukła konstrukcja. W związku z tym można go przechowywać w dowolnej niszy w pomieszczeniu, aby zaoszczędzić miejsce i jest równie szybko pod ręką.

1 x odkurzacz na mokro/sucho

Odkurzacze do pracy na mokro i sucho doskonale nadają się do czyszczenia mocno zabrudzonych podłóg. Wychwytują one zarówno zanieczyszczenia stałe, jak i płynne, podczas gdy konwencjonalne odkurzacze mogą niszczyć wilgoć. Można nim również czyścić tapicerkę i dywany. Dlatego też często nazywa się je odkurzaczami uniwersalnymi. Odkurzacze na mokro powstały w sektorze komercyjnym i przemysłowym, ale w międzyczasie urządzenia wielofunkcyjne są również używane w domach. Zanieczyszczone wejście jesienią i zimą jest dobrym przykładem zastosowania. Sprawdzają się również na zewnątrz, na przykład do czyszczenia rozsypanej ziemi doniczkowej.

Odkurzacz przemysłowy

Wydajne odkurzacze przemysłowe sprawdziły się w czyszczeniu sprzętu i maszyn. Radzą sobie również z dużymi zanieczyszczeniami i dużymi ilościami. Odkurzacze przemysłowe są niezwykle wydajne i idealne do zastosowań komercyjnych. Większość jednostek jest zaprojektowana jako odkurzacze wielofunkcyjne do usuwania mokrych i suchych zanieczyszczeń różnego rodzaju z dużą mocą ssania, a także gruboziarnistych materiałów, takich jak gruz budowlany. Konwencjonalne odkurzacze szybko osiągają tutaj swoje granice. Nawet w przypadku prywatnych gospodarstw domowych czasami warto zainwestować w odkurzacze przemysłowe, które są dostępne z różnymi mocami ssania i różnymi pojemnościami zbiorników.

Robotyczny odkurzacz

Nowoczesne roboty odkurzające umożliwiają automatyczne sprzątanie, dzięki czemu są niezwykle wygodnym sposobem na czyszczenie twardych podłóg i dywanów z krótkim włosiem nawet pod nieobecność użytkownika. Odkurzacz automatyczny można zaprogramować tak, aby uruchamiał się o określonej godzinie. Urządzenia posiadają specjalne czujniki wykrywające przeszkody. Niektóre z nich są sterowane za pomocą aplikacji i mają również funkcję wycierania, dzięki czemu możliwe jest również czyszczenie na mokro.

Kup odkurzacz bez worka

Obecnie dostępnych jest wiele różnych odkurzaczy. Wybór jest szeroki, niezależnie od tego, czy jest to konwencjonalne urządzenie, odkurzacz akumulatorowy, odkurzacz do pracy na mokro i sucho, odkurzacz przemysłowy, który może również zbierać płyny, czy w pełni automatyczny robot odkurzający.

do góry