3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Odkurzacz bezprzewodowy

Odkurzacze to popularne produkty czyszczące, które pomagają stworzyć czyste i zdrowe środowisko życia. Z biegiem czasu, aby sprostać rosnącym wymaganiom, dokonano wielu postępów technicznych. Odkurzacze bezprzewodowe są popularne, ponieważ obsługa modeli przewodowych jest często niewygodna. Przeczytaj tutaj, co je wyróżnia i które funkcje są dla nich korzystne.

Co jest wyjątkowego w odkurzaczu bezprzewodowym?

Odkurzacze z kablami mają tendencję do plątania się i ograniczania swobody ruchów. Chcąc tego uniknąć, warto zaopatrzyć się w odkurzacz bezprzewodowy, który sprawia, że często żmudna praca staje się bardzo komfortowa. Możesz poruszać się znacznie swobodniej, promień działania jest większy i nie ma potrzeby odłączania kabla lub podłączania i odłączania. Źródłem energii jest akumulator, który zasila silnik. Odkurzacze bezprzewodowe są również lżejsze niż większość urządzeń przewodowych i wymagają mniej miejsca do przechowywania. Odkurzacze bezprzewodowe są korzystne w wielu przypadkach:

 • Duże pokoje

 • Brak gniazda zasilania w pobliżu

 • Trudno dostępne obszary

 • Dolegliwości fizyczne

 • Osoby starsze ze względu na wyższy komfort ssania

Wydajność odkurzaczy bezprzewodowych znacznie wzrosła w międzyczasie, a modele zwykle nie mają już worków na kurz. Pojemnik na kurz można łatwo wyjąć, opróżnić i włożyć ponownie. Chroni to środowisko i portfel. Żywotność baterii jest różna. Większość odkurzaczy bezprzewodowych może sprzątać do godziny na jednym ładowaniu akumulatora. Pojemniki na pył mają pojemność od 0,3 do 1 litra.

Jakie są różne rodzaje bezprzewodowych odkurzaczy, które można kupić, i jakie są ich cechy szczególne?

Odkurzacze z drążkiem są podobne do odkurzaczy pionowych, ale są bezprzewodowe i lekkie. Wybierz między urządzeniami z drążkiem i uchwytem do czyszczenia dużych powierzchni w sposób przyjazny dla pleców lub praktycznym, małym odkurzaczem ręcznym, takim jak bezprzewodowy odkurzacz ręczny LARMA, aby szybko usunąć okruchy, kłaczki, sierść zwierząt i wiele więcej. W nowoczesnych urządzeniach, takich jak odkurzacz bezworkowy LARMA z akumulatorem, zintegrowany czujnik dostosowuje moc do czyszczonej podłogi. Odkurzacze bezprzewodowe są bardzo popularne nie tylko w domu, ale także w samochodzie, na łodzi i w innych miejscach. Atrakcyjne są na przykład różne funkcje:

 • Różne poziomy mocy

 • Czujnik kurzu: automatycznie reguluje poziom mocy

 • Elastyczna szczotka podłogowa

 • Dodatkowe nasadki, takie jak szczotka szczelinowa i szczotka do mebli

 • Oświetlenie LED

 • Uchwyt ścienny z możliwością ładowania

 • Wymienny akumulator

Niektóre odkurzacze są wyposażone w oświetlenie LED. Można go używać do oświetlania ciemnych zakamarków. Dzięki urządzeniom do pracy na mokro/sucho, takim jak odkurzacz do pracy na mokro/sucho Caswell firmy Klarstein, który posiada dwa zbiorniki na wodę, można jednocześnie odkurzać i mopować podłogi.

Zakup odkurzacza bezprzewodowego - jaki wybrać?

W sklepie internetowym Klarstein znajdziesz duży wybór wysokiej jakości odkurzaczy bezprzewodowych wiodących producentów. Zamów urządzenie wygodnie online i skorzystaj z opcji płatności ratalnej, jeśli chcesz. Odkurzacze z drążkiem i uchwytem są dobre do czyszczenia dużych powierzchni podłogowych. Korzystne jest zastosowanie przegubu o zakresie obrotu 180°. Odkurzacz można również uzupełnić o odkurzacz ręczny do szybkiego czyszczenia w międzyczasie. Odkurzacz do pracy na mokro i sucho nadaje się zarówno do odkurzania suchych, jak i mokrych zabrudzeń. Dzięki wymiennemu akumulatorowi można wymienić rozładowany akumulator na pełny i podwoić czas pracy.

FAQ

Co to jest odkurzacz bezprzewodowy?

Prace domowe powinny być jak najbardziej komfortowe. Jeśli chodzi o odkurzanie, bezprzewodowy odkurzacz jest nowoczesnym, innowacyjnym pomocnikiem. Nie potrzebujesz gniazdka elektrycznego, ponieważ urządzenie jest zasilane akumulatorem. Dostępne są odkurzacze bezprzewodowe, ręczne i do pracy na mokro i sucho.

Jakie są zalety odkurzaczy bezprzewodowych?

Dzięki odkurzaczowi bezprzewodowemu można swobodniej poruszać się podczas odkurzania, niezależnie od gniazdka elektrycznego. Jest poręczniejszy i bardziej praktyczny niż odkurzacz przewodowy, który ma długi przewód zasilający. Przydatne są różne funkcje, takie jak dodatkowe szczotki ssące i dysze wchodzące w zakres dostawy, oświetlenie LED i uchwyt ścienny.

Dla kogo przeznaczony jest odkurzacz ręczny?

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny nadaje się do krótkich prac odkurzających. Można go używać do odkurzania mebli tapicerowanych oraz usuwania sierści zwierząt i okruchów.
do góry