3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Wszystko dla relaksu

Przytulny dom w przyjemnym otoczeniu jest podstawowym warunkiem dobrej jakości wypoczynku. Przy rosnących temperaturach na zewnątrz, chcemy mieć przyjemną temperaturę w pomieszczeniu, a jednocześnie chcemy uniknąć zbyt wysokiej wilgotności. Podczas zimnych dni preferujemy ciepłe i przytulne otoczenie. Z pomocą inteligentnych pomocników Klarstein oddasz się upragnionemu relaksowi w kilku prostych krokach. Odpocznij, naładuj baterie i poświęć czas na swoje pasje w swojej własnej oazie spokoju.

Zachowaj zimną krew z Klarstein

Wspominasz tropikalne, gorące dni? Delikatne krople potu na czole, spocone ubranie nieprzyjemnie kleiło się do ciała, a tradycyjny domowy komfort stał się nieosiągalnym pragnieniem. Możesz zapomnieć o tym cierpieniu! Uwolni cię od niego klimatyzacja wewnętrzna Klarstein: nasze rozwiązania systematycznie klimatyzują pomieszczenie do wybranej przez ciebie temperatury. To sposób, jak podczas gorących letnich dni cieszyć się ulubionym relaksem w domu.

Klimatyzatory Klarstein

Nic nie przebije dobrej klimatyzacji: Świeża, ale niezbyt chłodna! Ustaw temperaturę tak, żeby czuć się dobrze i odetchnąć od męczącego ciepła. Powiedz gorącu jasne „nie”! Jeśli ustawisz żądaną temperaturę za pomocą zintegrowanego timera, już podczas drogi do domu możesz się cieszyć na przyjemnie schłodzone mieszkanie, w którym z chłodną głową oddasz się upragnionemu relaksowi, w prawdziwym tego słowa znaczeniu.

Zobacz więcej

Chłodnica powietrza Klarstein

Przedstawiamy: Ferrari wśród klimatyzatorów – chłodnica powietrza Klarstein. Ze zintegrowanym wentylatorem i równoległą funkcją chłodzenia, nawilżania i oczyszczania powietrza. Z tym urządzeniem już żadna klimatyczna sytuacja cię nie zaskoczy. Intuicyjnie stwórz komfort cieplny według swoich osobistych potrzeb tak, żebyś mógł się poświęcić w domu ulubionym czynnościom i spokojnie odpoczywać.

Zobacz więcej

Wentylatory Klarstein

Kiedy powietrze w twoim mieszkaniu dosłownie się gotuje, ukierunkowany przeciąg jest dokładnie tym, czego pragniesz, zasypiając z kroplami potu na czole. Wentylatory Klarstein, które możesz powiesić na suficie, postawić w rogu pomieszczenia jako kolumnę wentylacyjną lub jako klasyczny wentylator podłogowy, zapewnią ci w domu zawsze przyjemny klimat. A więc: co powiesz na świeży powiew?

Zobacz więcej

Dobre powietrze dla dobrego nastroju dzięki Klarstein

Od jakości powietrza w twoim domu zależy naprawdę wiele. Czystość i stopień wilgotności powietrza są podstawą dla długotrwałego, zdrowego mieszkania. Dobre powietrze tworzy komfort, pomaga w koncentracji, relaksie i wspiera chęć spędzania znacznie większej ilości czasu w ulubionym pomieszczeniu. Stwórz idealne środowisko dzięki chłodnicom powietrza Klarstein.

Oczyszczacze powietrza Klarstein

Wdech, wydech i wejdź w tryb relaksu! Wszystko to jest o wiele przyjemniejsze z udziałem czystego powietrza. Szczególnie przydatne dla alergików: kurz, sierść i zapachy zwierząt domowych lub roztocza zostaną efektywnie odfiltrowane. Im więcej świeżego powietrza dostanie twój organizm, tym lepiej będziesz funkcjonować i rozwijać poczucie komfortu.

Zobacz więcej

Osuszacze powietrza Klarstein

Zbyt wysoki poziom wilgotności jest szkodliwy dla układu sercowo-naczyniowego i może powodować ogólny stres. Zaczniesz się pocić i czuć się nieprzyjemnie. Klarstein ma rozwiązanie: nawilżacz powietrza! Systematyczne usuwanie nadmiaru wilgoci z powietrza w pomieszczeniu poprawia klimat, ogranicza kondensowanie się pary wodnej i zapobiega tworzeniu się pleśni. Doskonałe urządzenie relaksacyjne do łazienki lub sypialni.

Zobacz więcej

Nawilżacze powietrza Klarstein

Suche, ogrzewane powietrze w salonie i sypialni może wysuszyć nasze śluzówki i, głównie astmatykom, utrudnić oddychanie. Dobra wiadomość: również w tym wypadku pomoże Klarstein! Nasze nawilżacze powietrza dostarczają do powietrza wilgoć niezbędną do rozluźnienia dróg oddechowych i przywrócenia świeżego powietrza w twoim domu.

Zobacz więcej

Stwórz z Klarstein ciepło i przytulność

Do wszystkich ciepłolubnych i fanów ciepła: inteligentne gadżety Klarstein są tu dla właśnie dla ciebie! Żeby cieszyć się przyjemnym ciepłem wystarczy kilka kliknięć. Zrelaksujesz się w okamgnieniu. Nasi pomocnicy perfekcyjnie wpasują się w twoją domową oazę.

Koce elektryczne Klarstein

Przytulnie i wygodnie! Niezależnie, czy chodzi o łóżko, kanapę, czy krzesło: nasze miękkie elektryczne i przede wszystkim ogrzewane koce Klarstein włączysz poprzez wciśnięcie jednego przycisku. W ten sposób szybko i łatwo otulisz się przyjemnym ciepłem, w którym poczujesz się bezpiecznie. Daj odpocząć zabieganym nogom, uwolnij ręce. Wyciągnij się, zamknij oczy, albo medytuj. Najważniejsze, żebyś poczuł się dobrze.

Zobacz więcej

Ogrzewacze na podczerwień Klarstein

Ogrzewanie na zasadzie promieniowania słonecznego: światło podczerwone Klarstein ogrzewa cię za pomocą promieniowania podczerwonego, zamiast ogrzewać powietrze i wzniecać kurz. Żadne ciepło się nie zmarnuje, a powietrze nie będzie niepotrzebnie wysychać… zostanie przyjemna temperatura, dopasowana do ciebie i twoich potrzeb.

Zobacz więcej

Kominki Klarstein

Czy domowy kominek jest dla ciebie symbolem absolutnego komfortu? Wystarczy, że podłączysz przewód zasilający i możesz się zrelaksować. Dzięki elektronicznie sterowanymi kominkom Klarstein stworzysz atmosferę rustykalnego domku - realistycznie wyglądającą symulację ognia z regulacją jasności i zintegrowaną mocą grzewczą – a do tego wszystkiego dochodzi jeszcze stylowy wygląd.

Zobacz więcej

do góry