3-letnia gwarancja 14 dni na zwrot towaru

Wszystko dla efektywnego przechowywania

Posprzątać, zamrozić, przygotować: utrzymuj swoją kuchnię w porządku, bez zbędnego marnowania jedzenia. Zawczasu przygotuj sobie ulubione śniadanie na stresujący poranek, odłóż lasagne z obiadu do lodówki na później, lub wymieszaj orzeźwiającą wodę mineralną z kawałkami cytryny, miętą i imbirem. Sprawne przechowywanie jedzenia oszczędzi twój czas i zapewni przyjemne chwile. Pozwól nam się zaskoczyć.

Praktyczne pojemniki Klarstein

Nasi dziadkowie wiedzieli co robią! Dobre zaopatrzenie się w żywność jest bardzo wygodne. Niezależnie, czy chodzi o większe zakupy na weekendowy przyjazd gości, wstępne gotowanie na kilka dni do przodu, czy mrożenie jedzenia na później: Takie podejście nie tylko oszczędzi twój czas, który możesz spędzić na błogim lenistwie, ale też przygotuje cię na nieoczekiwaną wizytę, na którą zrobisz obfity posiłek w krótkim czasie. W ten sposób możesz również zmniejszyć całkowite marnowanie żywności, ponieważ jeśli teraz nie masz ochoty na wczorajszą zapiekankę, możesz ją odłożyć na później w hermetycznym pudełku Klarstein. Spróbuj tego...

Pojemniki i boxy do przechowywania Klarstein

Uwielbiasz gotować na kilka dni do przodu i zawsze mieć coś przygotowanego? Chcesz rozwiązać problem przechowywania ziemniaków, cebuli, czy przypraw, dzięki czemu twoje składniki będą nie tylko zawsze pod ręką, ale też dopełnią twoją kuchnię w formie dekoracji? W takim razie jesteś we właściwym miejscu: pojemniki i boxy do przechowywania Klarstein pomogą przygotować jedzenie prościej niż kiedykolwiek przedtem. Od wędlin na zimno, przez świeży chleb i ciasta, aż po budyń. Wszystko możesz szczelnie zapakować, bezpiecznie przechowywać i na koniec pysznie podawać.

Zobacz więcej

Dobrze zapakowane i smaczne jedzenie na wynos dzięki Klarstein

Przygotuj jedzenie na podróż! Ty i twoja rodzina możecie cieszyć się jedzeniem przez cały dzień dzięki pojemnikom na lunch, pudełkom i butelkom na picie. Obiady przygotowane w domu są pożywne i zdrowe. Popołudniowy mini bufet z domową mrożoną herbatą to doskonałe źródło energii podczas podróży. ​

Duże i małe pojemniki na lunch Klarstein

Weź na wynos! Dlaczego? Dzięki pojemnikom na lunch oszczędzasz pieniądze, ugotowane w domu jedzenie będzie zawsze zgodne z twoimi oczekiwaniami, zawsze przygotujesz sobie dokładnie to, na co masz ochotę i dodatkowo zachowujesz się odpowiedzialnie wobec natury. Bez względu na to, czy chodzi o słodkie śniadanie, smaczny obiad czy obfitą kolację na wynos: pomocnicy z Klarstein towarzyszą ci wszędzie. Po powrocie do domu możesz je po prostu umyć w zmywarce i następnego dnia ponownie napełnić. To sprawia, że bycie na zwnątrz jest jeszcze fajniejsze, co nie?

Zobacz więcej

Butelki Klarstein

Fanta albo soki są out! Przygotuj sobie domową lemoniadę dokładnie według własnego gustu i weź ją ze sobą na wynos. Lemoniada jest smaczniejsza, zdrowsza i ucieszysz nią pełne energii latorośle. Na trening, wycieczkę, do biura czy do szkoły lub przedszkola, butelki Klarstein będą cię wspierać dosłownie wszędzie.
Plus: obejdziesz się bez zbędnych dodatków chemicznych w kupnych napojach i wesprzesz bardziej zrównoważone i zdrowsze picie. Gaszenie pragnienia stanie się zabawą!

Zobacz więcej

do góry