Bari, kołek do mocowania markiz bocznych, kotwa, akcesoria
Bari, kołek do mocowania markiz bocznych, kotwa, akcesoria
Bari, kołek do mocowania markiz bocznych, kotwa, akcesoria

Bari Kołek

12 cm Kotwa wbijana 0,87 kg
119,90 zł z podatkiem VAT
Tego artykułu nie ma w tej chwili w magazynie i musi być najpierw ponownie zamówiony.
14 dni na zwrot

Podstawowe informacje

Osprzęt do markiz bocznych Bari firmy Blumfeldt

Przeznaczona do wszelkich twardych podłoży

Głębokość wbijania 40 cm zapewniająca pewne zamocowanie w podłożu

Szczegóły dot. produktu

Kołek do mocowania Earth Nail jest idealnym osprzętem dla wszystkich, którzy chcą wykorzystać markizy boczne firmy Blumfeldt nie tylko na stałych tarasach i balkonach. Kołek do mocowania o długości 40 cm firmy Blumfeldt można wbić bez problemu w twarde podłoże, na przykład w trawnik lub grunt gliniasty. Górną płytę metalową przykręca się następnie w prosty sposób do słupka końcowego markizy bocznej, co daje pewne i stałe zamocowanie. Niezbędne śruby firma Blumfeldt dostarcza wraz z kołkiem.

Kołek do mocowania jest wykonany z trwałego aluminium z szarą powłoką proszkową, która z jednej strony chroni przed wilgocią z podłoża, a z drugiej strony gładka powierzchnia ułatwia wbijanie w podłoże.

W ten sposób można osłonić się od wiatru, słońca, oczu sąsiadów na trawnikach, przy grillu czy też przy kąpieli. Idealne rozwiązanie także do tego, aby osłonić leżak, domowy basen lub miejsce zabaw dla dzieci.

Pokaż więcej

Podstawowe informacje

Instrukcja obsługi PDF
  • Wraz ze śrubami do mocowania słupka końcowego markiz bocznych
  • Tworzywo: Aluminium
  • Szara powłoka proszkowa antykorozyjna ułatwiająca wbijanie
Bari, kołek do mocowania markiz bocznych, kotwa, akcesoria

Wymiary i szczegóły techniczne

  • Wymiary: 12 x 44 x 11 cm (SxWxG)
  • Masa: ok. 870 g

Zakres dostawy

  • 1 x kołek do wbicia w ziemię
  • 4 x śruba
  • Instrukcja obsługi w j. niemieckim (inne języki: j. angielski)

Zakres dostawy

Tego artykułu nie ma w tej chwili w magazynie i musi być najpierw ponownie zamówiony.

Opinie klientów

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Opinie klientów z innych krajów

sprawdzona opinia

super

Super

sprawdzona opinia

Eine der beiden Bodenhülsen hat sich beim Einschlagen ins Erdreich unterhalb der Platte komplett verdreht. Ein 2. Versuch war damit nicht möglich. Die Hülse ist damit 4cm zu hoch, aber passt noch.

Jedno z dwóch gniazd uziemienia skręciło się całkowicie po uderzeniu w ziemię pod płytą. Druga próba nie była możliwa. Rękaw jest o 4 cm za wysoki, ale nadal pasuje.

sprawdzona opinia

Ich war auf der Suche nach einem Rasennagel und passender Adapterplatte für meine Seitenmarkise. Der Verkäufer der Markise (Seitenmarkise mit Fotodruck) konnte mir kein entsprechendes Zubehör, mangels Erfahrung, benennen. So probierte/bestellte ich 2 verschiedene auf gut Glück und wurde bei der Fa. Blumfeldt schließlich fündig. Super Sache, nichts zu beanstanden. Gerne wieder.

Szukałem kołka do trawnika i odpowiedniej płyty adaptera do mojej markizy bocznej. Sprzedawca markizy (markizy bocznej z nadrukiem fotograficznym) nie był w stanie dostarczyć mi odpowiednich akcesoriów ze względu na brak doświadczenia. Więc spróbowałem/zamówiłem 2 różne losowo iw końcu znalazłem to, czego szukałem w Blumfeldt. Super sprawa, nie ma na co narzekać. Znów chętnie.

sprawdzona opinia

Produkt gut verarbeitet, doch bei manchem Untergrund sollte die Länge mindestens 90 cm sein. Die Rückholkraft der Markise ist ziehmlich kräftig und kommt noch Wind auf bewgt sich die Markise und zieht am Erdnagel.

Produkt dobrze wykonany, ale na niektórych powierzchniach długość powinna wynosić co najmniej 90 cm. Siła powrotna markizy jest dość duża, a jeśli wiatr się wzmaga, markiza porusza się i pociąga za kołek.

Pokaż moje opinie klienta Pokaż mniej ocen klientów