schmatzfatz butelka na napoje

128,90 zł z podatkiem VAT
 • Butelka
 • Niebieski
Numer artykułu: 10037950
schmatzfatz butelka na napoje
128,90 zł z podatkiem VAT
Również dostępne w innych stanach produktu
 • Kup z lekkimi śladami użytkowania  
  Produkt był testowany przez klientów lub używany przez krótki czas. Artykuł ma tylko lekkie ślady użytkowania, takie jak zadrapania lub uszkodzenia pudełka/opakowania zewnętrznego. Produkt ma wszystkie oryginalne funkcje i został przetestowany. Oferujemy 3 lata gwarancji.
  108,99 zł
 • Dostępny natychmiast! Dostępny natychmiast!
 • Czas dostawy: 5 - 7 dni Czas dostawy: 5 - 7 dni
 • Ekspresowa dostawa
 • 14 dni na zwrot
 • Darmowa dostawa nad 215 zł Darmowa dostawa przy płatności kartą lub przelewem bankowym. Nie dotyczy towarów ponadgabarytowych.

Zalety

 • Sportowa uniwersalność: komfortowa butelka na napoje do szkoły, na zajęcia sportowe, aktywność na świeżym powietrzu lub do przedszkola

 • Świeży smak: z neutralnego samkowo i zapachowo tworzywa Tritan niezawierającego BPA

 • Dla małych sportowców: praktyczne zamknięcie na 1 klik i uchwyt do noszenia

Szczegóły dot. produktu

Butelka na napoje schmatzfatz marki Klarstein to idealny towarzysz na co dzień. Niezależnie od tego, czy lubisz pić dużo czy mało: zawsze będzie mieć swój ulubiony napój. Podróżujesz przy tym zawsze z lekkim bagażem. Dzięki plastikowemu materiałowi butelka na napoje nie jest żadnym dodatkowym balastem, a dzięki kompaktowemu formatowi mieści się nawet w torbie na siłownię.  Niezależnie od tego, czy nosisz ją w tornistrze, plecaku czy mocujesz w uchwycie na rowerze:  nic nie przecieka, ponieważ ta wygodna butelka na napoje ma bardzo szczelne zamknięcie z zabezpieczeniem przed rozlaniem.

Cechą szczególną butelki na napoje schmatzfatz marki Klarstein jest jej sportowy wygląd. Zapewnia też wyjątkowy komfort picia, ponieważ zamknięcie na 1 klik pozwala otworzyć butelkę jedną ręką. Z boku znajduje się również uchwyt, który można po prostu założyć na nadgarstek, na przykład podczas ćwiczeń.  Zawsze masz pod ręką płyn do nawadniania.

Ponieważ butelka jest wykonana z tworzywa Tritan niezawierającego BPA, jest idealna jako butelka na wodę, ponieważ materiał jest nie tylko neutralny smakowo, ale także całkowicie bezpieczny.  Fajny dodatek: dzięki nasadce na owoce możesz osłodzić wodę pysznymi owocami. Miąższ pozostaje w butelce podczas picia, wytwarzając w wodzie delikatny aromat.

Szkoła, przedszkole, sport lub podróż: butelka na napoje schmatzfatz to wiele korzyści we wszystkich codziennych sytuacjach. Przekonuje do siebie sportowym designem w mocnych kolorach z uroczym logo.

Podstawowe informacje

 • Materiał: tworzywo sztuczne Tritan
 • Zamknięcie z zabezpieczeniem przed wylaniem
 • Zamknięcie na 1 klik
 • Bez bisfenolu
 • Pojemność: 500 ml
 • Łatwe do czyszczenia i przyjazne dla dzieci
 • Neutralne smakowo i zapachowo
 • Dziecięca, kolorowa stylistyka
Numer artykułu: 10037950

Wymiary i szczegóły techniczne

 • Wysokość: 24 cm
 • Średnica: 7 cm
 • Waga: ok. 160 g

Co zostanie dostarczone?

 • 1 x butelka na napoje
 • 1 x pokrywka z nakrętką
 • 1 x nasadka na owoce

Warunki dostawy

Dostępny natychmiast!

Czas dostawy: 5 - 7 dni

Opinie klientów
44 Oceny

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Opinie klientów z innych krajów
sprawdzona opinia 06/06/2024

Ich findende Flaschen einfach super, da die Getränke keinen plastikgedchmack bekommen und auch für Sprudelwasser geeignet sind.
Zudem sind sie einfach zu bedienen.

Das einzige was ich schade finde ist, dass die Ersatzteile so teuer sind, dass es sich kaum lohnt nachhaltig zu sein. Da Kaufentscheidung lieber direkt ne neue Flasche.

Myślę, że butelki są świetne, ponieważ napoje nie mają plastikowego smaku i nadają się również do wody gazowanej. Są również łatwe w użyciu. Szkoda tylko, że części zamienne są tak drogie, że nie opłaca się ich używać w sposób zrównoważony. Decyzja o zakupie nowej butelki jest lepsza od razu.

sprawdzona opinia 06/06/2024

Ich findende Flaschen einfach super, da die Getränke keinen plastikgedchmack bekommen und auch für Sprudelwasser geeignet sind.
Zudem sind sie einfach zu bedienen.

Das einzige was ich schade finde ist, dass die Ersatzteile so teuer sind, dass es sich kaum lohnt nachhaltig zu sein. Da Kaufentscheidung lieber direkt ne neue Flasche.

Myślę, że butelki są świetne, ponieważ napoje nie mają plastikowego smaku i nadają się również do wody gazowanej. Są również łatwe w użyciu. Szkoda tylko, że części zamienne są tak drogie, że nie opłaca się ich używać w sposób zrównoważony. Decyzja o zakupie nowej butelki jest lepsza od razu.

sprawdzona opinia 03/04/2024

Unsere Söhne haben die Flaschen zum Schulanfang geschenkt bekommen. Grundsätzlich waren wir zufrieden damit. Bei der einen Flasche hat sich aber der Silikonverschluss gelöst und ist verloren gegangen. So kann die Flasche leider nicht mehr verwendet werden. Scheinbar kann dieses Teil auch nicht nachgekauft werden. Eigentlich schade.

Nasi synowie otrzymali butelki w prezencie, gdy rozpoczęli naukę w szkole. W zasadzie byliśmy z tego zadowoleni. Jednakże silikonowa nasadka na jednej butelce poluzowała się i zaginęła. Niestety butelki nie można już używać. Podobno tej części nie da się już kupić. Jaka szkoda.

sprawdzona opinia 18/12/2023

ottimo prodotto, non perde una goccia di acqua

doskonały produkt, nie wycieka ani kropla wody

sprawdzona opinia 12/10/2022

Durch viele positive Meinungen habe ich diese auch bestellt und bin mehr als zufrieden, mein Sohn kommt super zurecht und sie läuft nicht aus

Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami również takie zamówiłam i jestem więcej niż zadowolona synek świetnie się dogaduje i nie przeciekają

sprawdzona opinia 10/10/2022

Die Trinkflasche ist bei uns täglich im Einsatz. Ich war auf der Suche nach einer Trinkflasche, die auch bei kohlensäurehaltigen Getränken nicht ausläuft und dennoch leicht zu öffnen ist. Meine Tochter kommt sehr gut mit der Flasche zurecht. Auch wenn sie im Schulranzen liegt, ist bisher nichts nass geworden. Wir sind sehr zufrieden

Z butelki do picia korzystamy codziennie. Szukałem butelki do picia, która nie wycieka nawet z napojami gazowanymi i nadal jest łatwa do otwarcia. Córka bardzo dobrze radzi sobie z butelką. Nawet jeśli jest w tornistrze, nic do tej pory się nie zamoczyło. Jesteśmy bardzo zadowoleni

sprawdzona opinia 09/10/2022

Statusänderung!!! heute ist die neue Flasche angekommen und wir sind somit wieder zu 100% zufrieden! Danke! Mein Sohn hat die Flasche geliebt- erfüllt alle Punkte absolut auslaufsicher und Kohlensäurefest Kinderleichte Handhabung und süsses Motiv. Wir haben die Flasche immer per Hand gereinigt... Einmal in die Spülmaschine und die Flasche war deformiert und die Bärchen total angeschrubbelt.... Kann ja Mal passieren ... Auch wenn Spülmaschinenfest gross drauf steht. Doch wenn man 4 oder 5 x den Kunden-Support schreibt und man nur eine automatische Antwort über 2 Wochen erhält das man sich persönlich meldet ... Und dann nichts finde ich sehr mies.... Und echt ärgerlich. Vielleicht meldet sich ja nach dieser Nachricht jemand.

zmiana statusu!!! Dzisiaj dotarła nowa butelka i znów jesteśmy w 100% zadowoleni! Dzięki! Mój syn uwielbiał butelkę - spełnia wszystkie wymagania absolutnie szczelna i odporna na kwas węglowy. Łatwy w użyciu i uroczy motyw. Butelkę zawsze myliśmy ręcznie... Raz w zmywarce butelka się zdeformowała, a misie były całkiem wytarte... To się może zdarzyć... Nawet jeśli jest na niej napisane, że można myć w zmywarce. Ale jeśli napiszesz do obsługi klienta 4 lub 5 razy i otrzymasz automatyczną odpowiedź w ciągu 2 tygodni, że skontaktowałeś się ze mną osobiście... I wtedy nie znajduję nic bardzo złego... I naprawdę denerwującego. Może ktoś odezwie się po tej wiadomości.

sprawdzona opinia 08/10/2022

Preis leistun super, 100% auslaufsicher. Perfekt für Kinder leicht zu öffnen.

Świetny stosunek jakości do ceny, w 100% szczelny. Idealny dla dzieci do łatwego otwierania.

sprawdzona opinia 08/10/2022

Wir haben die Trinkflasche für unsere 3jährige Tochter gekauft. Sie kommt damit sehr gut zurecht. Die Flasche ist sehr robust und sehr gut zu reinigen!

Kupiliśmy butelkę wody dla naszej 3-letniej córki. Radzi sobie z tym bardzo dobrze. Butelka jest bardzo solidna i bardzo łatwa do czyszczenia!

sprawdzona opinia 07/10/2022

Ich bin ja bei solchen Flaschen imer skeptisch das sie halten was sie versprechen. Aber bin mega zufrieden

Zawsze jestem sceptycznie nastawiony do takich butelek, że dotrzymują tego, co obiecują. Ale jestem bardzo zadowolony

sprawdzona opinia 07/10/2022

Die Flasche ist sehr schön , ich habe aber eine lila Flasche bestellt und eine Orangene bekommen zum Glück gefällt sie meiner Tochter trotzdem :)

Buteleczka jest bardzo ładna, ale zamówiłam fioletową, a dostałam pomarańczową, na szczęście córce nadal smakuje :)

sprawdzona opinia 06/10/2022

Sehr schöne Flasche, die unterwegs absolut dicht ist, auch wenn kohlensäurehaltige Getränke drin sind

Bardzo ładna butelka, która jest absolutnie szczelna w podróży, nawet gdy są w niej napoje gazowane

sprawdzona opinia 06/10/2022

Sher gut für die schule geeignet

Bardzo nadaje się do szkoły

sprawdzona opinia 05/10/2022

Endlich eine Flasche die nicht ausläuft wenn man sie mit Kohlensäure befüllt.

Wreszcie butelka, która nie przecieka po napełnieniu dwutlenkiem węgla.

sprawdzona opinia 05/10/2022

Super Flasche, läuft nicht aus und hält was sie verspricht.

Super butelka, nie przecieka i robi to, co obiecuje.

sprawdzona opinia 04/10/2022

Kann ich nur empfehlen. Durch den Bügel können auch Kohlensäuregetränke eingefüllt und mitgegeben werden

Mogę tylko polecić. Napoje gazowane można również napełniać i podawać przez uchwyt

sprawdzona opinia 04/10/2022

Sehr gute Flasche und Preis Leistung stimmt

Bardzo dobra butelka i stosunek jakości do ceny

sprawdzona opinia 02/10/2022

Wenn man die Flasche immer wieder richtig verschließt, ist sie auslaufsicher. Bis jetzt sind wir ganz zufrieden.

Jeśli zawsze prawidłowo zamykasz butelkę, jest ona szczelna. Jak na razie jesteśmy całkiem zadowoleni.

sprawdzona opinia 01/10/2022

Wir haben lange nach einer Flasche für unseren Sohn gesucht & haben diese gefunden.. zum Glück!! Die ist Auslaufsicher & sieht echt gut aus.

Długo szukaliśmy butelki dla naszego syna i znaleźliśmy tę.. na szczęście!! Jest szczelny i wygląda naprawdę dobrze.

sprawdzona opinia 01/10/2022

Die Flasche ist auslaufsicher und kann auch einen Sturz ab. Wird von unserer knapp 3 Jahre alten Tochter überall mit hin genommen

Butelka jest szczelna i może również spaść. Zabiera go wszędzie z naszą prawie 3-letnią córką

sprawdzona opinia 30/09/2022

Hält entgegen meiner Erwartung wirklich gut dicht und ist bei uns täglich in der Schule im Gebrauch.

Wbrew moim oczekiwaniom naprawdę dobrze uszczelnia i używamy go na co dzień w szkole.

sprawdzona opinia 29/09/2022

Sieht schön aus und hält dicht

Ładnie wygląda i dobrze uszczelnia

sprawdzona opinia 26/09/2022

Haben für unsere Schulstarterin eine Trinkflasche gesucht, die gut zu verschließen ist, aber eben auch kinderleicht zu öffnen. Bis jetzt sind wir sehr zufrieden und die Farbe ist natürlich auch ein Hingucker, gibt auch die passende Brotdose dazu, allerdings waren wir hier schon versorgt.

Szukaliśmy butelki do picia dla naszego szkolnego startera, która jest łatwa do zamknięcia, ale także bardzo łatwa do otwarcia. Jak dotąd jesteśmy bardzo zadowoleni, a kolor oczywiście również przyciąga wzrok, jest też pasujące pudełko na lunch, ale tutaj już się o nas zatroszczyliśmy.

sprawdzona opinia 25/09/2022

Wir haben diese Trinkflasche für die Schule gekauft die Flasche passt super in der Seite vom Tornister und der Reißverschluss geht noch geschmeidig zu (Scout Genuis) . Perfekt ist auch, dass man in der Flasche bedenkenlos kohlensäurehaltige Getränke reinmachen kann .

Kupiliśmy tę butelkę do picia do szkoły, butelka idealnie pasuje do boku plecaka, a zamek gładko się zamyka (Scout Genuis). Idealne jest również to, że możesz bez wahania wlewać do butelki napoje gazowane.

sprawdzona opinia 25/09/2022

Ich habe die Trinkflasche und die passende Butterbrot Dose meinem Neffen Tom zur Einschulung gekauft. Schon beim Eintreffen der Trinkflasche war ich irritiert weil die Packung kaputt war. Habe mir nichts weiter habei gedacht. Nach mehreren abgesagten treffen konnte ich nun endlich das Geschenk meiner Schwester überreichen. Als mein Neffe das Geschenk auspackte entdeckte er auf Anhieb einen Aufkleber mit der Aufschrift Selma B. (Siehe Anhang). Somit wurde uns eine benutze Trinkflasche geschickt. Mir war das ganze peinlich und schrecklich unangenehm. Der Käufer hat sich noch nicht gemeldet. Ansonsten sind die Flaschen super. Meine Kinder haben beide die Trinkflaschen und sind total begeistert. Einen Punkt musste ich abziehen wegen dem Vorfall. Hoffe das daß Problem bald gelöst wird und Tom eine neue unbenutzte Trinkflasche bekommt.

Kupiłem butelkę do picia i pasujące pudełko na drugie śniadanie dla mojego siostrzeńca Toma, kiedy zaczął szkołę. Kiedy dotarła butelka do picia, byłem zirytowany, ponieważ opakowanie było zepsute. Nic dalej nie myślałem. Po kilku odwołanych spotkaniach w końcu mogłam wręczyć prezent mojej siostrze. Kiedy mój siostrzeniec rozpakował prezent, od razu zobaczył naklejkę z napisem Selma B. (patrz załącznik). Tak więc wysłano nam używaną butelkę do picia. Było mi wstyd i strasznie nieswojo. Kupujący jeszcze się z nami nie skontaktował. W przeciwnym razie butelki są świetne. Moje dzieci mają butelki do picia i absolutnie je uwielbiają. Musiałem odjąć punkt z powodu incydentu. Mam nadzieję, że problem wkrótce zostanie rozwiązany i Tomek dostanie nową nieużywaną butelkę do picia.

sprawdzona opinia 25/09/2022

Genial leider haben wir die Flasche im letzten Urlaub liegen gelassen

Genialne, niestety zostawiliśmy butelkę na nasze ostatnie wakacje

sprawdzona opinia 24/09/2022

Erfüllt voll seinen Zweck , ist Auslauf sicher

Spełnia swoje zadanie, wyciek jest bezpieczny

sprawdzona opinia 24/09/2022

Leider bei der ersten Flasche nach kurzer Zeit der Schnappverschluss gebrochen. (Vermute Materialfehler) Kundenservice kontaktiert - gut, es hat alles etwas gedauert- ohne großes Hin&Her die Flasche getauscht. Ansonsten ein tolles Produkt. Schöne Haptik, auslaufsicher und robust. Perfekt. Zweite Flasche hält.

Niestety zatrzask pękł po krótkim czasie na pierwszej butelce. (Podejrzenie wady materiałowej) Skontaktowałem się z obsługą klienta - cóż, wszystko trochę trwało - wymieniłem butelkę bez większego wysiłku tam iz powrotem. W przeciwnym razie świetny produkt. Miły w dotyku, szczelny i wytrzymały. Doskonały. Trzyma drugą butelkę.

sprawdzona opinia 18/09/2022

Es läuft nix aus, sie ist stylisch und passt in jeden Schulranzen oder in jeden Rucksack. Die verschiedenen Farben und Größen machen die Flasche attraktiv.

Nie przecieka, jest stylowy i mieści się w każdej torbie czy plecaku. Różne kolory i rozmiary sprawiają, że butelka jest atrakcyjna.

sprawdzona opinia 12/09/2022

Schöne Verarbeitung schönes Motiv und auch sehr gerne in Benutzung Bin zufrieden mit dem kauf

Piękne wykonanie, piękny motyw a do tego bardzo zadowolona z użytkowania Jestem zadowolona z zakupu

sprawdzona opinia 12/09/2022

Wir haben die Flasche für unsere einjährige Tochter gekauft. Sie hat sie geliebt. Sie war auslaufsicher, trotzdem leicht für Kinder zu händeln, hatte eine perfekte Größe und durch ihre Form perfekt für kleine Hände geeignet. Wir wussten nur leider nicht (stand leider auch nicht in der Beschreibung), daß die Flasche nicht für den Vaporisator geeignet ist. Das hat sie leider nicht überlebt. Sie ist auf eine XS-Größe geschrumpft. Deswegen muss ich einen Stern abziehen.

Kupiliśmy tę butelkę dla naszej rocznej córki. kochała ją Był szczelny, ale łatwy w obsłudze dla dzieci, miał idealny rozmiar, a jego kształt sprawiał, że idealnie pasował do małych rączek. Niestety nie wiedzieliśmy (niestety też nie było tego w opisie), że buteleczka nie nadaje się do waporyzatora. Niestety nie przeżyła. Skurczyła się do rozmiaru XS. Dlatego muszę odjąć gwiazdkę.

sprawdzona opinia 11/09/2022

Tolle Trinkflasche, lässt sich ganz leicht von Kinderhänden bedienen. Und sie hat kein Loch oben, also kann beim trinken nix schiefgehen und daneben laufen, das war mir wichtig für die ganz kleinen

Świetna butelka do picia, z łatwością może być używana przez dziecięce rączki. I nie ma dziury na górze, więc nic nie może się zepsuć podczas picia i nie można się pomylić, co było dla mnie ważne dla tych najmłodszych

sprawdzona opinia 11/09/2022

Die Flasche ist cool, nur wenn man den Verschluss nicht umlegt, dann kann es sein, dass die Flasche ausläuft.

Butelka jest chłodna, ale jeśli nie założysz zakrętki, butelka może przeciekać.

sprawdzona opinia 08/09/2022

Wir sind begeistert von der Flasche Sie ist Auslauf sicher und hält auch Sprudel Wasser Es flopt beim aufmachen wenn da Sprudel Wasser drin ist, aber das hat man ja überall. Sehr leicht für 2. jährige auf und zu zumachen

Jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do butelki. Jest bezpieczna i zawiera wodę gazowaną. Opada po otwarciu, jeśli jest w niej gazowana woda, ale masz ją wszędzie. Bardzo łatwe otwieranie i zamykanie dla 2-latków

sprawdzona opinia 04/09/2022

Ich bin nur wegen Auslaufsicher nicht sicher! Sonst ist sehr schöne Ware. Auf jeden Fall interessant aussehende design Flasche für das Kind.

Nie jestem tylko pewien co do szczelności! W przeciwnym razie jest bardzo ładny towar. Zdecydowanie ciekawie wyglądająca butelka dla dziecka.

sprawdzona opinia 30/08/2022

Eiensehr schöne Flasche in einer super Qualität und tollen Farben. Für unseren Sohn (6 Jahre) auch ganz leicht zu handhaben. Toll ist auch der einfache Verschluss für Kinder sowie das Sieb und die simple Verriegelung. Uns ist die Flasche lediglich einmal etwas ausgelaufen, weil anscheindend zu viel Druck durch die Kohlensäue entstanden ist. War aber sonst nie ein Problem. Leider ist die Flasche preislich schon etwas teuer. Das ist aber auch der einzige negative Aspekt.

Bardzo ładna butelka w super jakości i świetnych kolorach. Również bardzo łatwy w obsłudze dla naszego syna (6 lat). Świetne jest również łatwe zamknięcie dla dzieci, a także sitko i prosty mechanizm blokujący. Butelka tylko trochę przeciekała dla nas, ponieważ najwyraźniej dwutlenek węgla wytworzył zbyt duże ciśnienie. Ale poza tym nigdy nie było problemu. Niestety cena butelki jest trochę za wysoka. Ale to jedyny negatywny aspekt.

sprawdzona opinia 30/08/2022

Mein Sohn (3Jahre) hat mit einigen Verschlüssen von Trinkflaschen noch ein Problem um diese öffben zu können. Bei dieser Flasche allerdings hat er gar keine Probleme. Die flasche springt auf sobald man den Knopf drückt und auch das verschliessen ist Kinderleicht

Mój syn (3 lata) nadal ma problem z niektórymi zakrętkami na butelkach do picia, aby móc je otworzyć. Jednak z tą butelką nie ma żadnych problemów. Butelka odskakuje od razu po naciśnięciu przycisku, a jej zamknięcie jest również dziecinnie proste

sprawdzona opinia 29/08/2022

Unsere 3jährige Tochter liebt diese Flasche. Sie kann sie selber auf- und zumachen. Die Flasche ist wirklich dicht und man kann darin auch Sprudelwasser transportieren. Sie lässt sich durch die größere Öffnung sehr gut sauber halten. Es stört mich lediglich eine Sache: Das Band kann man nicht abmachen, so dass dieses nach der Reinigung z. B. immer erstmal nass ist. Wir benötigen das Band auch nicht und können das nicht abschnallen, außer wir schneiden es durch.

Nasza 3-letnia córka uwielbia tę butelkę. Sama może je otwierać i zamykać. Butelka jest naprawdę szczelna i można w niej przewozić również wodę gazowaną. Większy otwór sprawia, że bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Martwi mnie tylko jedno: taśmy nie da się odkleić, żeby można było ją zdjąć po czyszczeniu np. B. jest zawsze mokra pierwsza. Nie potrzebujemy też paska, a nie możemy go odpiąć, chyba że go przetniemy.

sprawdzona opinia 23/08/2022

Ich habe die Flasche schon bei meinen Nichten gesehen. Sie ist robust und sie hat nur den Trinkauslass und nicht noch ein zusätzliches "Druckausgleichloch"; was für unser Kind, bei seiner 720degree Flasche, ab und an zum Problem wird. Normalerweise benutzen wir eine SIGG Flasche, die ist aber zu groß für das Pausenbrotfach der Tornisters, daher gab es diese kleine Flasche als Alternative zu der Großen und es funktioniert super. In der Schule kann sie nach belieben wieder aufgefüllt werden und so ist immer genügend Wasser dabei.

Widziałem butelkę z moimi siostrzenicami. Jest solidny i ma tylko ujście do picia, a nie dodatkowy „otwór wyrównujący ciśnienie”; co czasami staje się problemem dla naszego dziecka z jego butelką 720 stopni. Zwykle używamy butelki SIGG, ale jest ona za duża do plecakowej przegródki na lunch, więc ta mała butelka była alternatywą dla dużej i sprawdza się świetnie. W szkole można go uzupełniać według uznania, więc zawsze masz przy sobie wystarczającą ilość wody.

sprawdzona opinia 23/08/2022

Eine wirklich tolle Flasche habe sie in 350 ml und 500 ml für meine Mädels . Ich bin vollkommen zufrieden und meine Mädels lieben sie auch . Sie läuft nichts aus lässt sich gut reinigen und und robust.

Mają naprawdę świetne butelki 350 ml i 500 ml dla moich dziewczynek. Jestem w pełni zadowolona, a moje dziewczyny też je uwielbiają. Nie przecieka, jest łatwy w czyszczeniu i wytrzymały.

sprawdzona opinia 21/08/2022

Schöne Farbe und auslaufsicher. Leider kann man die Schlaufe nicht abmachen, ist für mich ein fehlerhaftes Design, wird schnell abgegriffen, speckig und unschön. Außerdem ist es die Flasche ungeeignet für Erwachsene. Man kommt beim Trinken mit dem Kinn gegen den Verschluss, sehr unangenehm auf Dauer. Und schade, dass die Flasche nicht spülmaschinengeeignet ist.

Piękny kolor i szczelność. Pętelki niestety nie da się usunąć, dla mnie to kiepska konstrukcja, szybko się ściera, jest tłusta i nieatrakcyjna. Ponadto butelka jest nieodpowiednia dla dorosłych. Podczas picia uderzasz brodą w korek, co na dłuższą metę jest bardzo niewygodne. I szkoda, że butelka nie nadaje się do mycia w zmywarce.

sprawdzona opinia 19/08/2022

Eigentlich fanden wir die Flasche toll. Eine für den Bub und eine für die Tochter gekauft. Beide Flaschen ginge fast genau gleichzeitig nach nur einem halbe Jahr kaputt, wobei die meiner Tochter schon vorher etwas undicht am Schraubverschluss war. Die Schwachstelle ist der Verschluss… leider habe ich den rosa Deckel schon entsorgt.

Właściwie myśleliśmy, że butelka była świetna. Kupiłem jeden dla chłopca i jeden dla córki. Obie butelki pękły prawie dokładnie w tym samym czasie po zaledwie sześciu miesiącach, chociaż zakrętka mojej córki już trochę wcześniej przeciekała. Słabym punktem jest zamknięcie... niestety różowe wieczko już wyrzuciłam.

sprawdzona opinia 18/08/2022

Die Lieferung kam schnell, die Trinkflaschen sind farblich wie abgebildet. Ich bin sehr zufrieden mit dem Kauf, sie halten was aus, sind einfach zu pflegen und riechen oder schmecken nicht komisch. Ich würde sie immer wieder kaufen, denn auch die Größe ist optimal. Gerade für den Kindergarten Rucksack.

Dostawa przyszła szybko, butelki do picia są kolorowe, jak pokazano. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, są trwałe, łatwe w pielęgnacji i nie śmierdzą ani nie smakują. Kupiłbym je ponownie i ponownie, ponieważ rozmiar jest idealny. Szczególnie do plecaka do przedszkola.

sprawdzona opinia 02/08/2022

Wir haben die Flasche für den Kindergarten gekauft, da sie auch bei kohlensäurehaltigen Getränken dicht hält (das tut sie wirklich). Der Verschluss funktioniert gut und unser Sohn (5 Jahre) kommt gut damit zurecht. Leider war die "Klappe" nach ein paar Wochen kaputt - wurde jedoch anstandslos vom Verkäufer ersetzt. Einziges Manko: Die Flasche soll nicht in die Spülmaschine! Wir haben sie somit auch nicht in der Spülmaschine gespült, da bei uns nur Wasser/Sprudel rein kommt, ist das okay. Für Saft etc. würde ich eher nach einer spülmaschinengeeigneten Alternative suchen.

Butelkę kupiliśmy do przedszkola, bo dobrze uszczelnia nawet napoje gazowane (naprawdę tak jest). Zapięcie działa dobrze i nasz syn (5 lat) dobrze się z nim dogaduje. Niestety "klapka" pękła po kilku tygodniach - ale sprzedawca bez wahania ją wymienił. Jedyna wada: butelki nie należy myć w zmywarce! Więc nie myliśmy ich w zmywarce, ponieważ dostajemy tylko wodę/wodę gazowaną, to jest w porządku. Do soków itp. Wolałbym poszukać alternatywy, którą można myć w zmywarce.