[Rozpakowany] Happy Hour 52cm 45L Mini Lodówka na Napoje Czarny
-
878,90 złCena promocyjna: 1959,90 zł -55%
- Pozostało kilka artykułów w magazynie – zamów szybko! Pozostało kilka artykułów w magazynie – zamów szybko!
- Czas dostawy: 5 - 7 dni roboczych
- 14 dni na zwrot
Stan - bardzo dobry: Towar zwrócony z minimalnymi śladami użytkowania
Zalety
Miejsce na cały zapas: Dzięki pojemności 45 litrów, dwóm półkom wewnętrznym oraz dwóm półkom na drzwiach – w tym jednej na butelki 2-litrowe – puszki, butelki i kartony Tetrapak znajdą wygodne miejsce.
Cichszy niż szept: Termoelektryczny system chłodzenia Peltiera działa bez kompresora – poziom hałasu wynosi maksymalnie 26 dB, nie występują wibracje. Idealny do sypialni, biura lub pokoju hotelowego.
Odpowiednia temperatura dla każdego napoju: Za pomocą 7-stopniowego pokrętła można ustawić temperaturę w zakresie od 5 do 22 °C – idealnie dopasowaną do piwa, wina, szampana lub napojów bezalkoholowych.
Oszczędny na co dzień: czynnik chłodniczy R600a oraz energooszczędny system Peltiera utrzymują niskie koszty eksploatacji – klasa efektywności energetycznej C.
Łatwe w obsłudze: mechaniczna regulacja temperatury chłodzenia
Szczegóły dot. produktu
Zimne napoje na żądanie – Klarstein Happy Hour 45 to kompaktowa chłodziarka do napojów dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrze schłodzone napoje w domu lub biurze. Z pojemnością 45 litrów i poziomem hałasu zaledwie 26 dB zmieści się wszędzie tam, gdzie liczy się cisza.
Dwa wyjmowane ruszty oraz dwie półki w drzwiach mieszczą butelki o różnych rozmiarach – od 2-litrowej butelki na półce w drzwiach po puszkę na wewnętrznej półce. Zawias drzwi jest wymienny, a regulowane nóżki zapewniają stabilność na każdej powierzchni.
Niezależnie czy w salonie jako minibar, w domowym biurze dla szybkiego dostępu do schłodzonej butelki, w pokoju gościnnym czy w pracowni – Happy Hour 45 dzięki swojemu prostemu designowi dyskretnie się wpasowuje i niezawodnie utrzymuje odpowiednią temperaturę. To także idealne rozwiązanie dla miłośników fitnessu, którzy chcą mieć pod ręką izotoniki i napoje proteinowe.
Happy Hour 45 w skrócie: 45 litrów, termoelektryczny system chłodzenia Peltiera, maksymalnie nadaje się do użytku domowego, biurowego, barowego oraz gastronomicznego.
Podstawowe informacje
- Model: Klarstein Happy Hour 45
- Całkowita pojemność: 45 litrów
- System chłodzenia: termoelektryczny (Peltier) – bezkompresorowy, bezwibracyjny
- Zakres temperatur: 5–22 °C
- Poziom hałasu: maks. 26 dB
- Sterowanie: 7-stopniowy pokrętło
- Oświetlenie wewnętrzne: LED
- Klasa efektywności energetycznej: C
- Półki w drzwiach: 2 (odpowiednie na butelki do 2 litrów, puszki, jajka itp.)
- Wnętrze: 2 wyjmowane kratki
- Zawias drzwi: prawy (zamienny)
- Czynnik chłodniczy: R600a
- Nóżki: regulowane wysokością
- Typ konstrukcji: wolnostojący, kompaktowy
- Przeznaczenie: gospodarstwo domowe, biuro, bar, gastronomia, pokój hotelowy
- Design: nowoczesny, prosty
Wymiary i szczegóły techniczne
- Dimensions approx.: 43 x 52 x 48.7 cm (W x H x D)
- Cable length: 1.3 m
- Weight: 16.1 kg
Co zostanie dostarczone
- 1 x lodówka
- wielojęzyczna instrukcja obsługi
Dostawa i wysyłka
Czas dostawy: 1 - 3 dni roboczych