Vanquish grill gazowy

0 , 119 cm , grill gazowy
1.739,99 zł z podatkiem VAT 2.179,99 zł
Dostępny natychmiast! | Czas dostawy: 6 - 7 dni
14 dni
na zwrot towaru
Darmowa
dostawa

Podstawowe informacje

 • Gorący i ładny: grill gazowy z 3 palnikami ze stali szlachetnej Kompaktowa konstrukcja: kompaktowe wymiary ze składanymi stolikami bocznymi Kontrola ciepła: palniki ze stali szlachetnej, każdy o mocy 3 kW, o łącznej mocy 9 kW Natychmiastowa gotowość do pracy: koncepcja InstantReady z reduktorem ciśnienia, wężem gazowym i schowkiem na butlę gazową Dużo miejsca: duża żeliwna powierzchnia grillowa o wymiarach 63,5 x 45 cm Niezawodny zapłon piezoelektryczny: system SnapJet Ignition do szybkiego zapalania palnika Przenośny i stabilny: kółka do łatwego transportowania i obudowa z aluminiowego odlewu ciśnieniowego

Szczegóły dot. produktu

Sezon grillowy może nadejść! Grill gazowy Vanquish marki Klarstein z trzema palnikami zapewnia najwyższą jakość mięsa i warzyw z grilla. Dzięki swojej dużej powierzchni grillowej, wielu funkcjom oraz ładnej stylistyce przygotowywanie posiłków z grilla będzie czystą przyjemnością.

Koniec z irytującym pyłem węglowym i uciążliwym rozpalaniem: dzięki systemowi SnapJet Ignition ze zintegrowanym zapłonem piezoelektrycznym możesz łatwo i w mgnieniu oka zapalić palniki ze stali szlachetnej grilla BBQ Vanquish marki Klarstein za jednym naciśnięciem przycisku. Oszczędzasz sobie również długiego czasu oczekiwania na rozżarzenie się węgla, męczącego wachlowania powietrza i chmury dymu: Dzięki koncepcji InstantReady grill gazowy jest natychmiast gotowy do użycia, ponieważ posiada reduktor ciśnienia i wąż gazowy. Wystarczy więc włożyć butlę z gazem do schowka pod grillem, podłączyć ją i można zacząć zabawę.

Trzy palniki gazowe, każdy o mocy grzewczej 3 kW, gwarantują zrównoważone ciepło pod rusztem grillowym i osiągają temperaturę ponad 400°C. Duża żeliwna powierzchnia grillowa o wymiarach 63,5 x 45 cm zapewnia dużo miejsca na różnorodne dania z grilla, rozprowadza ciepło i jest wyjątkowo łatwa do czyszczenia. Równomierne ciepło zapewniają trzy dyfuzory ze stali szlachetnej, które rozprowadzają płomienie palników w celu uzyskania maksymalnego efektu. Do pasywnego grillowania, np. ulubionych specjałów z grilla, takich jak szarpana wieprzowina lub żeberka, grill posiada dużą zamykaną pokrywę z aluminiowego odlewu ciśnieniowego. Utrzymuje ona efektywnie ciepło w środku, a termometr zapewnia wiarygodne informacje o aktualnej temperaturze. Jeśli grill jest za gorący lub za zimny, można go łatwo regulować za pomocą płynnie działających przełączników obrotowych.

Szczególnie praktyczne dla mistrza grilla są dwa składane stoliki boczne przy grillu gazowym Vanquish marki Klarstein. Tutaj można ustawić nie tylko przyprawy, potrawy z grilla lub marynaty, ale także chłodny napój gaszący pragnienie podczas grillowania. Praktyczne haki po bokach umożliwiają zawieszenie różnych przyborów do grilla, dzięki czemu są zawsze pod ręką. Po grillowaniu stoliki składa się po prostu do dołu, a Vanquish można przetransportować do miejsca przechowywania dzięki zamontowanym kółkom.

Wyjątkowo dobry i idealny do profesjonalnego grillowania w domu: grill gazowy Vanquish firmy Klarstein.

Pokaż więcej

Podstawowe informacje

 • Z reduktorem ciśnienia i wężem w zestawie (butla gazowa niezawarta w zestawie)
 • Ergonomiczne grillowanie dzięki idealnej wysokości roboczej
 • Pokrywa z podwójną ścianką
 • Termometr w pokrywie
 • Z wyjmowanym ociekaczem na tłuszcz
 • Może być zasilany mieszanką gazową butan/propan (przestrzegać danych na tabliczce znamionowej)
 • Wymiary (łączne): ok. 119 x 109 x 66 cm (szer. x wys. x gł.)
 • Wymiary powierzchni grillowej: ok. 63,5 x 45 cm (szer. x gł.)
 • Wymiary półek bocznych: każda ok. 31 x 24,5 cm (szer. x gł.)
 • Wymiary (grill ze złożonymi półkami): ok. 74 x 109 x 66 cm (szer. x wys. x gł.)
 • Wysokość robocza: ok. 87 cm
 • Waga: ok. 25 kg

Instrukcja obsługi PDF

Vanquish, grill gazowy, 3 palniki ze stali szlachetnej (3 x 3 kW), powierzchnia grillowa 63,5 x 45 cm

Zakres dostawy

Zakres dostawy
 • 1 x grill (zestaw montażowy)
 • Wielojęzyczna instrukcja obsługi

Dostępny natychmiast! | Czas dostawy: 6 - 7 dni

2179.99 zł

Opinie klientów

Nie ma komentarzy do tego artykułu.