Quickstick Sous Vide Zestaw do gotowania próżniowego Sous-vide

srebro , Czarny , 8,8 cm
659,99 zł z podatkiem VAT 799,97 zł
Dostępny natychmiast! | Czas dostawy: 6 - 7 dni
14 dni
na zwrot towaru
Darmowa
dostawa
Darmowa dostawa przy płatności kartą lub przelewem bankowym.
Quickstick Sous Vide Zestaw do gotowania próżniowego Sous-vide

Szczegóły dot. produktu

Przyjemność może być taka prosta! Dzięki 3-częściowemu zestawowi do gotowania próżniowego Sous-vide Quickstick marki Klarstein odkryjesz w prosty sposób kunszt kuchni próżniowej gwarantującej maksimum smaku przy minimalnym nakładzie pracy.

Sous-vide: Szczególna zaleta gotowania w niskiej temperaturze: Ryby, mięso i warzywa są podgrzewane lekko w woreczku próżniowym i gotowane w delikatny sposób. Dzięki temu żywność nie traci witamin ani minerałów, marynaty wchodzą głęboko w żywność i rozwija się pełnia aromatu. Jest to nie tylko smaczne, ale i zdrowe.

Dzięki mocy 1300 W urządzenie do gotowania próżniowego Sous-vide Quickstick marki Klarstein podgrzewa do 20 litrów wody z dokładnością do 0,2°C. Wbudowana pompa cyrkulacyjna gwarantuje utrzymanie temperatury wody na stałym, zadanym poziomie w zakresie 50-95° bez tworzenia się stref o różnych temperaturach. Perfekcyjny wynik gotowania próżniowego potraw zapakowanych w woreczki próżniowe jest tym samym gwarantowany. Urządzeniem Quickstick steruje się łatwo poprzez panel dotykowy LCD, na którym ustawia się temperaturę gotowania, którą można także w każdej chwili zmienić podczas procesu gotowania. Stabilna klamra utrzymuje urządzenie stabilnie na krawędzi kąpieli wodnej, podczas gdy obudowa ze stali szlachetnej ułatwia czyszczenie.

Aby ułatwić wejście w świat gotowania próżniowego Sous-vide, w zestawie Sous-vide Quickstick marki Klarstein znajduje się także odpowiednia pakowarka próżniowa Foodlocker Slim marki Klarstein. Płaska, kompaktowa, o dużej mocy: Foodlocker Slim nie zajmuje wiele miejsca i pracuje z mocą 130 W. Wbudowany amortyzator drgań zapewnia cichą pracę urządzenia. Pakowarka próżniowa zamyka worki w pełni automatycznie – za naciśnięciem przycisku – przy sile ssania -0,75 bar oraz prędkości odsysania 9 l/min. Wrażliwe artykuły spożywcze, takie jak owoce, płyny i przyprawy, można zamykać próżniowo w sposób kontrolowany dzięki przyciskowi Pulse bez ich rozgniatania.

Folia do pakowania próżniowego Bagpack marki Klarstein stanowi odpowiedni zapas opakowania. Rękaw foliowy ma długość 6 m i można go dowolnie przycinać. Posiada strukturę plastra miodu o dużej obciążalności, odporną na rozrywanie i oparzelinę mrozową.

Szybko i prosto do prawdziwego aromatu: Odkryj świat gotowania próżniowego za pomocą zestawu Sous-vide Quickstick marki Klarstein: Urządzenie do gotowania próżniowego, pakowarka próżniowa i woreczki próżniowe – łatwiej już się nie da!

Pokaż więcej

Podstawowe informacje

Quickstick Sous Vide Zestaw do gotowania próżniowego Sous-vide: urządzenie do gotowania próżniowego Sous-vide + pakowarka próżniowa + woreczki

Zakres dostawy

Zakres dostawy
  • 1 x Klarstein Quickstick Wolnowar Sous Vide Termostat Pompa cyrkulacyjna 20 l stal szlachetna
  • 1 x Klarstein FoodLocker Slim Impregnator próżniowy 130 W 30 cm podwójna spoina 10 woreczków
  • 1 x Klarstein Bagpack XL Worek próżniowy Struktura plastra miodu Rękaw foliowy 2 x 600x28cm

Dostępny natychmiast! | Czas dostawy: 6 - 7 dni

799.97 zł

Opinie klientów

Nie ma komentarzy do tego artykułu.