Irene, chłodziarko-zamrażarka retro, 61 l/24 l, czerwona Czerwony
Irene, chłodziarko-zamrażarka retro, 61 l/24 l, czerwona Czerwony
Irene, chłodziarko-zamrażarka retro, 61 l/24 l, czerwona Czerwony
Irene, chłodziarko-zamrażarka retro, 61 l/24 l, czerwona Czerwony
Irene, chłodziarko-zamrażarka retro, 61 l/24 l, czerwona Czerwony

Irene Chłodziarko-zamrażarka

Fridge_freezer Czerwony 70 watt
972,90 zł 2219,90 zł z podatkiem VAT
F A G
Kolor:

Irene Chłodziarko-zamrażarka

972,90 zł 2219,90 zł z podatkiem VAT
Dostępny natychmiast! Czas dostawy: 8 - 9 dni
14 dni na zwrot darmowa dostawa

Podstawowe informacje

Retrospekcja: lodówka w urokliwym, ponadczasowym stylu vintage z lat 50

oszczędna i przyjazna dla środowiska: wydajna lodówka kompresorowa z klasą energetyczną F

Praktyczna i stylowa: drzwi ze zintegrowanym otwieraczem do butelek i dużym, chromowanym uchwytem

Szczegóły dot. produktu

Lodówko-zamrażarka Klarstein Irene w stylu lat 50-tych wnosi powiew stylu retro do każdej kuchni! Dysponuje ona nie tylko dużą przestrzenią do przechowywania świeżej żywności i zamrażarką, ale dodaje urody kuchniom singli i małych gospodarstw domowych.

Jej elegancka świeżość w stylu retro przyciąga uwagę każdego. Komora chłodnicza o pojemności 61 litrów i 24-litrowy zamrażalnik oferują dużo miejsca na świeżą żywność, napoje i mrożonki. Porządek w lodówko-zamrażarce Klarstein Irene zapewniają 2 poziomy z odpornego na pęknięcia szkła, wyjmowana szuflada na warzywa oraz dwie półki drzwiowe (balkoniki) na butelki, słoiki i puszki. Aby zapewnić prawidłowe warunki mrożonej żywności, w dużej zamrażarce umieszczono również przegrodę na drzwiach na masło lub zioła. Całości dopełnia atrakcyjny wygląd w stylu vintage: zaokrąglone kształty, chromowane uchwyty drzwiowe, lśniące metalowe osłony wewnątrz, a także funkcjonalny i stylowy otwieracz do butelek na drzwiach, przywołujące na myśl lata 50-te.

Świeżość jako element wyposażenia wnętrza: dzięki lodówce Klarstein Irene kuchnia staje się prawdziwą retro-jadalnią z lat 50-tych.

Pokaż więcej

Podstawowe informacje

Instrukcja obsługi PDF
 • włącznik/wyłącznik poprzez regulator temperatury wewnątrz
 • niski poziom hałasu przy pracy (41 dB)
 • płynna regulacja mocy chłodzenia
 • 2 półki do chłodzenia wykonane z nietłukącego się szkła
 • wyjmowana komora na warzywa
 • lodówka z dwiema półkami w drzwiach
 • komora zamrażarki z jedną półką w drzwiach
 • oświetlenie wewnętrzne
 • nóżki z regulacją wysokości
 • otwieranie drzwi: w prawo (nie może być zmienione)
 • łatwa do czyszczenia
 • czynnik chłodniczy: R600a (28 g)
 • urządzenie do zabudowy: nie
 • w komplecie skrobak do lodu i foremka do lodu na 12 kostek
 • zasilanie: 220 - 240 V~ | 50 Hz
Irene, chłodziarko-zamrażarka retro, 61 l/24 l, czerwona

Wymiary i szczegóły techniczne

 • wymiary: ok. 45,5 x 86 x 49,7 cm (SxWxG)
 • li>waga: około 25 kg

Zakres dostawy

 • 1 x lodówko-zamrażarka
 • 1 x skrobaczka do lodu
 • 1 x pojemnik na kostki lodu
 • Instrukcja obsługi w języku niemieckim, angielskim, hiszpańskim, francuskim i włoskim

Zakres dostawy

Dostępny natychmiast! Czas dostawy: 8 - 9 dni

2219.9 zł

Opinie klientów

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Opinie klientów z innych krajów

sprawdzona opinia

Habe den Kühlschrank für meine Tochter gekauft. Für ihren Ein-Personen -Haushalt ist er völlig ausreichend. Gesonderter Gefrierteil ist toll. Sie ist mit dem Kühlschrank sehr zufrieden.

Kupiłem lodówkę dla córki. W zupełności wystarczy dla Twojego jednoosobowego gospodarstwa domowego. Oddzielna zamrażarka jest świetna. Jest bardzo zadowolona z lodówki.

sprawdzona opinia

Für meine Autorküche perfekt

Idealny do mojej autorskiej kuchni

sprawdzona opinia

Die ursprüngliche Lieferverzögerung wurde vom Verkäufer sehr kundenfreundlich gelöst. Das Produkt entspricht voll und ganz meinen Erwartungen.

Pierwotne opóźnienie dostawy zostało rozwiązane przez sprzedawcę w sposób bardzo przyjazny dla klienta. Produkt w pełni spełnia moje oczekiwania.

sprawdzona opinia

I bought a mini-refrigerator because I wanted a place to store my alcohol. I also wanted a mini-refrigerator with a decent size freezer because my main refrigerator does not have a freezer. I was hesitant to buy this because I thought the red may come dented and damaged and be very noticeable. But this refrigerator came in perfect condition. It's quiet and vintage and relatively light. I carried it up a flight of stairs with little issue. I know sometimes delivery can always be a challenge with the quality you'll get, but I would say whatever luck I ran into, I'm so pleased!

Kupiłem małą lodówkę, ponieważ chciałem mieć miejsce do przechowywania alkoholu. Chciałem też minilodówkę z zamrażarką o przyzwoitych rozmiarach, ponieważ moja główna lodówka nie ma zamrażarki. Wahałem się, czy to kupić, ponieważ myślałem, że czerwień może być wgnieciona i uszkodzona i będzie bardzo zauważalna. Ale ta lodówka przyszła w idealnym stanie. Jest cichy, vintage i stosunkowo lekki. Zniosłem go po schodach bez problemu. Wiem, że czasami dostawa zawsze może być wyzwaniem z jakością, którą otrzymasz, ale powiedziałbym, że bez względu na szczęście, na które się natknąłem, jestem bardzo zadowolony!

sprawdzona opinia

Sieht gut aus, kühlt gut, gefriergut ist leider nicht hart genug.

Ładnie wygląda, dobrze chłodzi, mrożonki niestety nie są wystarczająco twarde.

sprawdzona opinia

... mir gefällt er auch sehr gut. Vom Material her ist er nicht noch 100-prozentig wertig, ich fürchte dass sich schnell Abnutzungserscheinungen zeigen. Beim Transport hat es auch ein paar Kratzer gegeben, aber nicht so schlimm, dass es seinen umständlichen Umtausch gerechfertigt hätte. Bislang also insgesamt zufrieden.

... Ja też go bardzo lubię. Od strony materiałowej nie jest w 100 procentach wartościowy, obawiam się, że szybko pojawią się ślady zużycia. Podczas transportu pojawiło się też kilka rys, ale nie na tyle poważnych, by uzasadniało to uciążliwą wymianę. Jak dotąd ogólnie zadowolony.

sprawdzona opinia

Ware wurde schnell und sicher mit DHL versendet. Auch die Farbe ist sehr schön bis jetzt läuft alles bestens danke.

Towar został wysłany szybko i bezpiecznie kurierem DHL. Kolor jest również bardzo ładny, jak dotąd wszystko idzie dobrze, dziękuję.

sprawdzona opinia

Klein aber fein, wirklich ein cooler Kühlschrank! Super verpackt und sehr geräumlich!

Mała, ale ładna, naprawdę fajna lodówka! Super zapakowane i bardzo przestronne!

sprawdzona opinia

Der Kühlschrank steht in meinem Beratungsraum ist das Highlight des Raumes. Er fällt sofort ins Auge, hat Style und zaubert durch seine erfrischende Farbe und seine Größe allen ein Schmunzeln ins Gesicht.

Lodówka w moim gabinecie jest główną atrakcją pokoju. Od razu przyciąga wzrok, ma styl i swoim odświeżającym kolorem i rozmiarem wywołuje uśmiech na twarzy każdego.

sprawdzona opinia

Mooie kleine koelkast en lekker stil.

Ładna mała lodówka i miła i cicha.

sprawdzona opinia

Die Lieferung erfolgte sogar eine Tag früher als angekündigt. Die Verpackungen innen und außen waren unbeschädigt. Daher müssen die Beschädigungen bereits im Werk -also vor der Verpackung- geschehen sein. Hab den Kühlschrank nicht zurückgesandt da die "Macken" an der rechten Seite sind -und die steht bei mir an der Wand- und sind daher "unsichtbar". Schade hätte gerne 5 Punkte vergeben.

Dostawa była nawet dzień wcześniej niż ogłoszono. Opakowanie wewnątrz i na zewnątrz było nieuszkodzone. W związku z tym uszkodzenie musiało nastąpić już w fabryce - czyli przed zapakowaniem. Nie odesłałem lodówki, ponieważ „dziwactwa” są po prawej stronie – i to na mojej ścianie – i dlatego są „niewidoczne”. Schade chciałby dać 5 punktów.

Pokaż moje opinie klienta Pokaż mniej ocen klientów