Audrey, chłodziarko-zamrażarka, 97 l/39 l, wygląd retro, czarna Czarny
Audrey, chłodziarko-zamrażarka, 97 l/39 l, wygląd retro, czarna Czarny
Audrey, chłodziarko-zamrażarka, 97 l/39 l, wygląd retro, czarna Czarny
Audrey, chłodziarko-zamrażarka, 97 l/39 l, wygląd retro, czarna Czarny
Audrey, chłodziarko-zamrażarka, 97 l/39 l, wygląd retro, czarna Czarny
Audrey, chłodziarko-zamrażarka, 97 l/39 l, wygląd retro, czarna Czarny
Audrey, chłodziarko-zamrażarka, 97 l/39 l, wygląd retro, czarna Czarny

Audrey Chłodziarko-zamrażarka

Fridge_freezer Czarny
1121,90 zł 2889,90 zł z podatkiem VAT
Kolor:

Audrey Chłodziarko-zamrażarka

1121,90 zł 2889,90 zł z podatkiem VAT
Dostępny natychmiast! Czas dostawy: 8 - 9 dni
14 dni na zwrot darmowa dostawa

Podstawowe informacje

Rock'n Roll: Lodówko-zamrażarka w koncepcji Vint-Age o eleganckim, ponadczasowym uroku lat 50.

Praktyczna i stylowa: Drzwi z wbudowanym otwieraczem do butelek i dużymi, chromowanymi uchwytami

Oszczędna i ekologiczna: Wydajna lodówka sprężarkowa o klasie efektywności energetycznej A+

Szczegóły dot. produktu

Chłodziarko-zamrażarka Klarstein Audrey wnosi teraz do każdej kuchni retro wygląd! Ten powrót do lat 50-tych nie tylko zapewnia dużą przestrzeń do przechowywania świeżej żywności i górną komorę zamrażarki, ale także dodaje uroku każdej małej kuchni rodzinnej lub kuchennym indywidualistom.

Stylowe urządzenie zachwyci swoją elegancką, retro świeżością. Z 97 litrami przestrzeni w chłodziarce i 39 litrami w zamrażalniku, chłodziarko-zamrażarka Klarstein Audrey oferuje mnóstwo miejsca na świeżą żywność, napoje i mrożonki. Dwie półki z nietłukącego się szkła, wyjmowana szuflada na warzywa i trzy przegródki w drzwiach na butelki, słoiki i puszki pozwalają utrzymać porządek w lodówce. Dla porządku w mrożonkach, w dużej komorze zamrażarki znajduje się półka z kratki, jak również we drzwiach na masło lub zioła. Całość dopełnia koncepcja Vint-Age Concept: zaokrąglone kształty, chromowane klamki, błyszczące metalowe narożniki ochronne wewnątrz oraz funkcjonalny i stylowy otwieracz do butelek na drzwiach sprawiają, że styl lat 50. powraca w przyszłości. Zajmująca niewiele miejsca chłodziarko-zamrażarka nie zużywa 1,21 GW, ale dzięki nowoczesnej, cichej technologii chłodzenia sprężarkowego zużywa energooszczędnie tylko 70 W w klasie efektywności energetycznej F, co jest korzystne zarówno dla środowiska, jak i Twojego portfela.

Dopełnienie do Twojego domu: Chłodziarko-zamrażarka Klarstein Audrey zamieni kuchnię w prawdziwe retro bistro z lat 50-tych.

Dostępne wersje: czarna, czerwona

Pokaż więcej

Podstawowe informacje

Instrukcja obsługi PDF
 • Włącznik/wyłącznik poprzez regulator temperatury we wnętrzu
 • Niski poziom hałasu podczas pracy (41 dB)
 • Płynna regulacja mocy chłodzenia
 • 2 poziomy chłodzenia na półkach ze szkła odpornego na pękanie
 • Wyjmowana półka na warzywa
 • Lodówka z trzema półkami na drzwiach
 • Zamrażarka z jedną półka na drzwiach
 • Wyjmowana półka kratkowa w zamrażarce
 • Oświetlenie wewnętrzne
 • Nóżki z regulacją wysokości
 • Zawiasy drzwi: po prawej stronie (niewymienne)
 • Łatwe czyszczenie
 • Czynnik chłodniczy: R600a (40 g)
 • Urządzenie do zabudowy: nie
 • Z drapakiem do lodu i pojemnikiem na 12 kostek lodu
 • Z półką na 7 jajek
 • Dostępna w wielu kolorach
 • Zasilanie: 220–240 V~ | 50 Hz
Audrey, chłodziarko-zamrażarka, 97 l/39 l, wygląd retro, czarna

Wymiary i szczegóły techniczne

 • Wymiary (z uchwytem drzwiowym): ok. 45,5 x 129,5 x 52,5 cm (szer. x wys. x gł.)
 • Wymiary wewnętrzne lodówki (bez półki na warzywa): ok. 38 x 54 x 33 cm (szer. x wys. x gł.)
 • Wymiary wewnętrzne (półka na warzywa): ok. 36,5 x 17 x 10,5 cm (szer. x wys. x gł.)
 • Wymiary dużej półki na drzwiach: ok. 32 x 33 x 9,5 cm (szer. x wys. x gł.)
 • Wymiary średniej półki na drzwiach: ok. 32 x 23 x 9,5 cm (szer. x wys. x gł.)
 • Wymiary małej półki na drzwiach: ok. 32 x 13 x 9,5 cm (szer. x wys. x gł.)
 • Wymiary wewnętrzne zamrażarki: ok. 33 x 35 x 33 cm (szer. x wys. x gł.)
 • Wymiary półki na drzwiach zamrażarki: ok. 28 x 29,5 x 5 cm (szer. x wys. x gł.)
 • Waga: ok. 31 kg

Zakres dostawy

 • 1 x lodówko-zamrażarka
 • 1 x półka na jajka (na 7 sztuk)
 • 1 x drapak do lodu
 • 1 x pojemnik na kostki lodu
 • Instrukcja obsługi w j. niemieckim (inne języki: j. angielski, hiszpański, francuski, włoski)

Zakres dostawy

Dostępny natychmiast! Czas dostawy: 8 - 9 dni

2889.9 zł

Opinie klientów

Nie ma komentarzy do tego artykułu.

Opinie klientów z innych krajów

sprawdzona opinia

I’ve been using the fridge for about two months. It arrived with no damage and works well. It does make some noise now and then but nothing to complain about. Not sure if it’s a bit overpriced for what it is.

Lodówkę używam od około dwóch miesięcy. Przybył bez uszkodzeń i działa dobrze. Od czasu do czasu trochę hałasuje, ale nie ma na co narzekać. Nie jestem pewien, czy to trochę za drogo jak na to, co to jest.

sprawdzona opinia

Sehr schöner Kühlschrank, war ein Geburtstags Geschenk, er hat sich riesig gefreut. Einziges manko, die Schutzfolie sollte man nicht entfernen, da sie sich wahnsinnig schwer abziehen lässt.

Bardzo ładna lodówka, był prezentem urodzinowym, był bardzo zadowolony. Jedyną wadą jest to, że nie należy usuwać folii ochronnej, ponieważ jest ona niezwykle trudna do usunięcia.

sprawdzona opinia

Ich kann natürlich nur für mein Gerät sprechen, vielleicht kühlen andere dieses Modells besser. Um die empfohlenen 7° C. im Mittelfach zu erreichen, muss ich den Kühlschrank auf 4,5 (von 5) stellen. Dies bei einer Zimmertemperatur von 22°, wie es im Hochsommer wird bleibt abzuwarten. Das Eisfach, dessen Temeratur von der Kälteeinstellung leider auch abhängt, erreicht bei Kälteeinstellung 4,5 etwa -17° C.. Schade, bei einem Grad weniger käme man in den echten Gefrierbereich, so wird das Speiseeis leider noch nicht hart (die Eiswürfel natürlich schon). Wenn man die empfohlenen 10 cm Wandabstand nicht einhält, nimmt die Kühlleistung weiter ab, das betrifft auch Heizkörper in der Nähe. Die Türfächer kann man leider nicht verändern. Die heutigen 1,5 L PET Flaschen bekommt man nicht in die Tür. Bei Verzicht aufs mittlere Türfach würde es gehen, doch traue ich den Türfächern keine all zu große Traglast zu. Da das Gemüsefach unten winzig ist und als solches kaum zu gebrauchen, habe ich es nebst unterstem Boden entfernt und stelle dort meine größeren Flaschen hin. Den Flaschenöffner an der Eisfachtür habe ich nicht angebaut, weil ich ihn nicht benutzen würde und Sorge hätte, an diesem hängenzubleiben; im ungünstigsten Fall sogar mit Verletzung. So bleiben 2 unschöne Schrauben sichtbar, die ich wenigstens mit einem Edding geschwärzt habe. Beim Putzen mit einem Lappen muss man beim Klarstein Schriftzug aufpassen. Mir ist dabei bereits das 'K' umgeknickt, ich musste es nachkleben, der Knick ist aber nun drin. Was bleibt auf der Haben-Seite: Farbe u. Design ist ordentlich, Türgriffe gefallen mir gut und die Geräuschentwicklung ist akzeptabel, alles im Verhältnis zum günstigen Preis. Angenehm fand ich die Plastikbänder um die Verpackung, an denen ich das Gerät alleine eine Treppe hochziehen konnte. Fazit. Wenn der Kühlschrankversand nicht so umständlich wäre, hätte ich es doch lieber mit einem anderen Modell probiert. So werde ich mit den Mankos leben und wenn er im Sommer die Kühlung nicht schafft, war es ein Fehlkauf und er muss dann ersetzt werden.

Oczywiście mogę mówić tylko za swoje urządzenie, może inne tego modelu chłodzą lepiej. Aby osiągnąć zalecane 7°C w środkowej komorze, muszę ustawić lodówkę na 4,5 (z 5). To dopiero się okaże przy temperaturze pokojowej 22°, jaka będzie w środku lata. Komora na lód, której temperatura niestety zależy również od ustawienia na zimno, osiąga około -17° C przy ustawieniu na zimno 4,5. Szkoda, że w prawdziwym obszarze zamrażarki byłby o jeden stopień mniej, więc lody niestety nie są jeszcze twarde (kostki lodu, oczywiście już). Jeśli nie zachowasz zalecanej odległości 10 cm od ściany, wydajność chłodzenia będzie nadal spadać, dotyczy to również znajdujących się w pobliżu grzejników. Niestety przegródek w drzwiach nie można zmienić. Dzisiejszych 1,5-litrowych butelek PET nie można wnieść do drzwi. Działałoby, gdybyś zrobił to bez środkowego przedziału drzwiowego, ale nie sądzę, aby przedziały drzwiowe mogły udźwignąć zbyt duży ciężar. Ponieważ schowek na warzywa poniżej jest mały i raczej nie nadaje się do tego celu, wyjąłem go wraz z dolną półką i umieściłem tam moje większe butelki. Nie zainstalowałem otwieracza do butelek na drzwiach zamrażarki, ponieważ nie używałbym go i martwiłbym się, że zostanę złapany; w najgorszym przypadku nawet z kontuzją. Pozostawia to widoczne 2 nieestetyczne śruby, które przynajmniej zaciemniłem za pomocą Edding. Podczas czyszczenia szmatką należy uważać na napis Klarstein. Litera „K” była już zagięta, musiałem ją ponownie skleić, ale zagięcie już jest. Co pozostaje na plus: kolor i design są przyzwoite, podobają mi się klamki i poziom hałasu jest akceptowalny, wszystko w stosunku do niskiej ceny. Podobały mi się plastikowe paski wokół opakowania, za pomocą których mogłem samodzielnie wciągnąć urządzenie po schodach. Wniosek. Gdyby transport do lodówki nie był tak uciążliwy, wolałbym wypróbować inny model. Więc będę żył z niedociągnięciami i jeśli latem nie będzie chłodził, to był to zły zakup i trzeba będzie go wymienić.